Bookly - en to nl_NL translation catalogue (2676 entries)

en: Invoice #{invoice_number} for your appointment
nl_NL: Factuur #{invoice_number} voor uw afspraak

en: Dear {client_name}.
    
    Attached please find invoice #{invoice_number} for your appointment.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Bijgesloten vind u de factuur #{invoice_number} voor uw afspraak.
    
    Bedankt dat u zaken met ons doet.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: New invoice
nl_NL: Nieuwe factuur

en: Hello.
    You have a new invoice #{invoice_number} for an appointment scheduled by {client_first_name} {client_last_name}.
    Please download invoice here: {invoice_link}
nl_NL: Hallo.
    U heeft een nieuwe factuur #{invoice_number} voor een afspraak gepland door {client_first_name} {client_last_name}.
    Download de factuur hier: {invoice_link}

en: BILL TO
nl_NL: FACTUREREN AAN

en: Invoice#
nl_NL: Factuur#

en: Date
nl_NL: Datum

en: Due date
nl_NL: Opleveringsdatum

en: INVOICE
nl_NL: Factuur

en: Thank you for your business!
nl_NL: Bedankt voor uw zaken!

en: We really appreciate it
nl_NL: We waarderen het zeer

en: Download invoice
nl_NL: Factuur downloaden

en: Invoice due days
nl_NL: Factuur verval dagen

en: This setting specifies the due period for the invoice (from 1 to 365 days)
nl_NL: Deze instelling bepaalt de vervaldatum van de factuur (van 1 tot 365 dagen)

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Choose the font for your invoice template
nl_NL: Kies het lettertype voor uw factuur sjabloon

en: Invoice file name prefix
nl_NL: Voorvoegsel factuur bestandsnaam

en: Set a prefix for the file name that will be used for your invoices. For example, if the file name prefix is "myfile_", your PDF file will be downloaded with the "myfile_1.pdf" name
nl_NL: Stel een voorvoegsel in voor de bestandsnaam die zal worden gebruikt voor uw facturen. Als het voorvoegsel voor de bestandsnaam bijvoorbeeld "myfile_" is, wordt uw PDF-bestand gedownload met de naam "myfile_1.pdf".

en: Sequential numbering
nl_NL: Opeenvolgende nummering

en: If enabled, invoices will be numbered sequentially. If disabled, invoice numbers will match the corresponding payment numbers.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden facturen opeenvolgend genummerd. Als dit uitgeschakeld is, komen de factuurnummers overeen met de overeenkomstige betalingsnummers.

en: Initial invoice number
nl_NL: Eerste factuurnummer

en: Enter the starting number for your invoices. For example, if you set it to 1000, the first invoice will be numbered 1000, the second 1001, the third 1002, and so on.
nl_NL: Voer het startnummer voor je facturen in. Als u dit bijvoorbeeld instelt op 1000, krijgt de eerste factuur het nummer 1000, de tweede 1001, de derde 1002, enzovoort.

en: Show manual adjustments
nl_NL: Handmatige aanpassingen tonen

en: Invoice template
nl_NL: Factuur sjabloon

en: Specify the template for the invoice.
nl_NL: Specificeer het sjabloon voor de factuur.

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Invoices
nl_NL: Facturen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Download invoices
nl_NL: Facturen downloaden

en: Download selected invoices
nl_NL: Geselecteerde facturen downloaden

en: Download filtered invoices
nl_NL: Gefilterde facturen downloaden

en: Show 'Download invoice' button
nl_NL: Toon 'Factuur downloaden' knop

en: Invoice creation date
nl_NL: Aanmaakdatum factuur

en: Due date of invoice
nl_NL: Vervaldatum van factuur

en: Number of days to submit payment
nl_NL: Aantal dagen om betaling in te dienen

en: Invoice link
nl_NL: Factuur link

en: Invoice number
nl_NL: Factuurnummer

en: Attach invoice
nl_NL: Factuur bijvoegen

en: Invoice due days: Please enter value in days from 1 to 365
nl_NL: Factuur te betalen over aantal dagen: Voer waarde in dagen in van 1 tot 365

en: Provider
nl_NL: Leverancier

en: Deposit
nl_NL: Storting

en: Price
nl_NL: Tarief

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Coupon discount
nl_NL: Kortingsbon

en: Gift card discount
nl_NL: Cadeaubon korting

en: Tips
nl_NL: Fooien

en: Group discount
nl_NL: Groepskorting

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Child payment
nl_NL: Kinderbetaling

en: Due
nl_NL: Verschuldigd

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Outlook Calendar event
nl_NL: Outlook Kalender evenement

en: Name
nl_NL: Naam

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: To setup %s integration, follow the instruction in <a href="%s" target="_blank">our documentation</a>
nl_NL: Volg de instructies in <a href="%s" target="_blank">onze documentatie</a> om de %s-integratie in te stellen.

en: Application ID
nl_NL: Applicatie ID

en: The Application ID obtained from the Microsoft App Registration Portal.
nl_NL: De Applicatie ID verkregen van de Microsoft App Registratie Portal.

en: Application secret
nl_NL: Applicatie geheim

en: The Application Secret password obtained from the Microsoft App Registration Portal.
nl_NL: Het Applicatie Geheim wachtwoord die verkregen is van de Microsoft App Registratie Portal.

en: Redirect URI
nl_NL: Omleiden URL

en: Enter this URL as a Redirect URLs in the Microsoft App Registration Portal.
nl_NL: Vul deze URl in als Doorsturen URL's in de Microsoft App Registratie Portal.

en: Synchronization mode
nl_NL: Synchronisatie modus

en: With "One-way" sync Bookly pushes new appointments and any further changes to Outlook Calendar. With "Two-way front-end only" sync Bookly will additionally fetch events from Outlook Calendar and remove corresponding time slots before displaying the Time step of the booking form (this may lead to a delay when users click Next to get to the Time step). With "Two-way" sync all bookings created in Bookly Calendar will be automatically copied to Outlook Calendar and vice versa.
nl_NL: Met "Een-weg" synchronisatie stuurt Bookly nieuwe afspraken en elke toekomstige wijzigingen naar Outlook Kalender. Met "Alleen twee-weg front-end" synchroniseert Bookly extra opgehaalde evenementen van Outlook Kalender en verwijderd corresponderende tijdsloten voordat de Tijdstap van het boekingsformulier wordt getoond (dit kan leiden tot een vertraging wanneer gebruikers op Volgende klikken om de volgende Tijdstap te krijgen). Met "Twee-weg" synchronisatie worden alle boekingen die gemaakt zijn in Bookly Kalender automatisch gekopieerd naar Outlook Kalender en vice versa.

en: One-way
nl_NL: Eenwegs

en: Two-way front-end only
nl_NL: Tweewegs alleen front-end

en: Two-way
nl_NL: Twee-richting

en: Sync appointments history (past and future)
nl_NL: Synchroniseer afsprakengeschiedenis (verleden en toekomst)

en: Specify how many days of past and future calendar data you wish to sync at the time of initial sync. If you enter 0 in either field, synchronization of past or future events will not be performed
nl_NL: Geef op hoeveel dagen aan eerdere en toekomstige agendagegevens u wilt synchroniseren op het moment van de eerste synchronisatie. Als u in een van beide velden een 0 invoert, wordt er geen synchronisatie van eerdere of toekomstige gebeurtenissen uitgevoerd

en: Copy Outlook Calendar event titles
nl_NL: Kopieer Outlook Kalender evenement titels

en: If enabled then titles of Outlook Calendar events will be copied to Bookly appointments. If disabled, a standard title "Outlook Calendar event" will be used.
nl_NL: Indien ingeschakeld dan worden de titels van de Outlook Kalender evenementen gekopieerd naar Bookly afspraken. Indien uitgeschakeld, zal een standaard titel "Outlook Kalender evenement" worden gebruikt.

en: Limit number of fetched events
nl_NL: Beperk het aantal opgehaalde gebeurtenissen

en: If there is a lot of events in Outlook Calendar sometimes this leads to a lack of memory in PHP when Bookly tries to fetch all events. You can limit the number of fetched events here.
nl_NL: Als er een heleboel evenementen in Outlook Kalender zijn leidt dit soms tot een tekort aan geheugen in PhP als Bookly probeert alle evenementen op te halen. U kunt hier de hoeveelheid op te halen evenementen beperken.

en: Template for event title
nl_NL: Sjabloon voor gebeurtenistitel

en: Configure what information should be placed in the title of Outlook Calendar event.
nl_NL: Configureer welke informatie in de titel van een Outlook Agenda-gebeurtenis moet worden geplaatst.

en: Available codes are %s and %s.
nl_NL: Beschikbare codes zijn %s en %s.

en: Template for event description
nl_NL: Sjabloon voor beschrijving van evenement

en: Outlook Calendar
nl_NL: Outlook Kalender

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Synchronize with Outlook Calendar
nl_NL: Synchroniseer met Outlook Kalender

en: Calendars synchronized successfully.
nl_NL: Kalenders met succes gesynchroniseerd.

en: Outlook Calendar integration
nl_NL: Outlook Kalender integratie

en: Please configure Outlook Calendar <a href="%s">settings</a> first
nl_NL: Configureer Outlook Kalender <a href="%s">settings</a> eerst

en: Connected
nl_NL: Verbonden

en: disconnect
nl_NL: niet verbonden

en: Synchronize staff member appointments with Outlook Calendar.
nl_NL: Synchroniseer afspraken van personeelslid met Outlook Kalender.

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: -- Select calendar --
nl_NL: -- Selecteer kalender --

en: When you connect a calendar all future and past events will be synchronized according to the selected synchronization mode. This may take a few minutes. Please wait.
nl_NL: Wanneer u een kalender verbind worden alle toekomstige en afgelopen evenementen gesynchroniseerd volgens de geselecteerde synchronisatie modus. Dit kan een paar minuten duren. Even geduld a.u.b.

en: Can't change calendar for archived staff
nl_NL: Wijzig kalender niet voor gearchiveerd personeel

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Incorrect code
nl_NL: Onjuiste code

en: Incorrect value
nl_NL: Onjuiste waarde

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Combined values of all custom fields
nl_NL: Gecombineerd waarden van alle aangepaste velden

en: Custom field
nl_NL: Aangepast veld

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: All services
nl_NL: Alle diensten

en: No service selected
nl_NL: Geen dienst geselecteerd

en: Bind fields to services
nl_NL: Bind velden aan diensten

en: When this setting is enabled you will be able to create service specific custom fields.
nl_NL: Wanneer deze instelling is ingeschakeld zult u in staat zijn om dienst specifieke aangepaste velden aan te maken.

en: Merge repeating custom fields for multiple bookings of the service
nl_NL: Voeg herhalende aangepaste velden samen voor meerdere boekingen van de dienst

en: If enabled, customers will see custom fields for unique appointments while booking multiple instances of the service. Repeating custom fields are merged (collapsed) into one field. If disabled, customers will see custom fields for each appointment in the set of bookings.
nl_NL: Indien ingeschakeld zullen klanten aangepaste velden voor unieke afspraken zien bij het boeken van meerdere instanties van de dienst. Herhalende aangepaste velden zijn samengevoegd (ingeklapt) in één veld. Indien uitgeschakeld zullen klanten aangepaste velden voor elke afspraak in de set van boekingen zien.

en: Text Field
nl_NL: Tekstveld

en: Text Area
nl_NL: Tekstgedeelte

en: Text Content
nl_NL: Tekst Inhoud

en: Checkbox Group
nl_NL: Selectievakje Groep

en: Radio Button Group
nl_NL: Radio Knop Groep

en: Drop Down
nl_NL: Keuzelijst

en: Numeric Field
nl_NL: Numeriek veld

en: Date Field
nl_NL: Datumveld

en: Time Field
nl_NL: Tijdveld

en: HTML allowed in all texts and labels.
nl_NL: HTML toegestaan in alle tekst en labels.

en: Remove field
nl_NL: Verwijder veld

en: Enter a label
nl_NL: Voer een label in

en: Required field
nl_NL: Vereist veld

en: Enter a content
nl_NL: Voer een inhoud in

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Radio Button
nl_NL: Radio Knop

en: Option
nl_NL: Optie

en: Use limit values
nl_NL: Gebruik limietwaarden

en: Min value
nl_NL: Minimale waarde

en: Max value
nl_NL: Maximale waarde

en: Delimiter, minutes
nl_NL: Scheidingsteken, minuten

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Remove item
nl_NL: Verwijder item

en: You can select only Checkbox Group, Radio Button Group or Dropdown in "If" statement.
nl_NL: U kunt alleen Checkbox Group, Radio Button Group of Dropdown selecteren in "If" statement.

en: Add condition
nl_NL: Voorwaarde toevoegen

en: not in
nl_NL: niet in

en: Enter a description
nl_NL: Voer een beschrijving in

en: Field will be displayed in booking form
nl_NL: Veld zal worden weergegeven in boekingsformulier

en: Field will not be displayed in booking form
nl_NL: Veld wordt niet weergegeven in boekingsformulier

en: Custom field description
nl_NL: Beschrijving aangepast veld

en: Extended staff agenda for next day
nl_NL: Uitgebreide personeelsagenda voor de volgende dag

en: Combined values of all custom fields (formatted in 2 columns)
nl_NL: Gecombineerde waarden van alle aangepaste velden (in 2 kolommen geformatteerd)

en: Custom fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Another code
nl_NL: Andere code

en: To find your <b>API Key</b> and <b>Server</b> parameter, do the following:
nl_NL: Om uw <b>API Sleutel</b> en <b>Server</b> parameter te vinden, doet u het volgende:

en: Navigate to the <a href="%s" target="_blank">API Keys section</a> of your Mailchimp account.
nl_NL: Navigeer naar de <a href="%s" target="_blank">API Sleutels sectie</a> van uw Mailchimp account.

en: If you already have an API key listed and you'd like to use it for your application, simply copy it.
nl_NL: Als u al een API sleutel heeft en u wilt deze gebruiken voor uw toepassing, kopieer hem dan gewoon.

en: Otherwise, click <b>Create Key</b> and give it a descriptive name that will remind you which application it's used for.
nl_NL: Klik anders op <b>Sleutel Aanmaken</b> en geef het een beschrijvende naam die u eraan herinnert voor welke toepassing hij wordt gebruikt.

en: API Key
nl_NL: API Sleutel

en: The API Key obtained from your Mailchimp account
nl_NL: De API Sleutel verkregen van uw Mailchimp account

en: To find the value, log into Mailchimp account and look at the URL in your browser. You'll see something like https://us19.admin.mailchimp.com/; the us19 part is the server prefix. Note that your specific value may be different
nl_NL: Om de waarde te vinden, logt u in op uw Mailchimp account en kijkt u naar de URL in uw browser. U zult iets zien als https://us19.admin.mailchimp.com/; het us19 gedeelte is de server prefix. Denk eraan dat uw specifieke waarde anders kan zijn

en: Update mode
nl_NL: Update modus

en: Override customer's data in Mailchimp if email address matches the existing one. If you select "Override", then information about existing user will be overrided. If you select "Don't override", then information about existing user will remain unchanged
nl_NL: Overschrijf de gegevens van de klant in Mailchimp als het e-mailadres overeenkomt met het bestaande adres. Als u "Overschrijven" selecteert, dan zal de informatie over de bestaande gebruiker worden overschreven. Als u "Niet overschrijven" selecteert, dan blijft de informatie over de bestaande gebruiker ongewijzigd.

en: Override
nl_NL: Overschrijven

en: Don't override
nl_NL: Niet overschrijven

en: Default status
nl_NL: Standaard status

en: Default status of new user according to Mailchimp statuses
nl_NL: Standaard status van nieuwe gebruiker volgens Mailchimp statussen

en: Subscribed
nl_NL: Geabonneerd

en: Unsubscribed
nl_NL: Uitgeschreven

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Cleaned
nl_NL: Opgeschoond

en: Transactional
nl_NL: Transactioneel

en: Audience ID
nl_NL: Publiek ID

en: ID of audience can be found in Settings > Audience name and campaign defaults of interested audience
nl_NL: ID van publiek kan worden gevonden in Instellingen > Naam publiek en campagne standaardinstellingen van geïnteresseerd publiek

en: Fields matching
nl_NL: Velden die overeenkomen

en: Enter the tags of the fields in your Mailchimp audience settings in accordance with Bookly data.
nl_NL: Voer de tags van de velden in uw Mailchimp publiek instellingen in volgens Bookly gegevens.

en: You can find these tags in <b>Audience settings > Audience fields and %s tags</b> in your Mailchimp account
nl_NL: U kunt deze tags vinden in <b>Publiek instellingen > Publiek velden en %s tags</b> in uw Mailchimp account.

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Add field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Remove a subscriber from mailing list when customer is deleted in Bookly
nl_NL: Een abonnee uit de mailinglijst verwijderen wanneer de klant wordt verwijderd in Bookly

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Address of client
nl_NL: Adres van klant

en: Client birthday
nl_NL: Verjaardag klant

en: Email of client
nl_NL: E-mailadres van klant

en: First name of client
nl_NL: Voornaam van klant

en: Last name of client
nl_NL: Achternaam van klant

en: Full name of client
nl_NL: Volledige naam van klant

en: Note of client
nl_NL: Opmerking van klant

en: Phone of client
nl_NL: Telefoonnummer van klant

en: Notification to customer about approved recurring appointment
nl_NL: Melding an klant over goedgekeurde terugkerende afspraak

en: Your appointment information
nl_NL: Uw afspraak informatie

en: Dear {client_name}.
    
    This is a confirmation that you have booked {service_name} (x {recurring_count}).
    
    Please find the schedule of your booking below.
    
    {appointment_schedule}
    
    We are waiting you at {company_address}.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Dit is een bevestiging dat u {service_name} (x {recurring_count}) heeft geboekt.
    
    Gelieve de planning van uw boeking hieronder aan te treffen.
    
    {appointment_schedule}
    
    We verwachten u op {company_address}.
    
    Bedankt voor het gebruiken van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about approved recurring appointment
nl_NL: Melding aan personeelslid over goedgekeurde terugkerende afspraak

en: New booking information
nl_NL: Nieuwe reservering informatie

en: Hello.
    
    You have a new booking.
    
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    U heeft een nieuwe boeking.
    
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Notification to customer about cancelled recurring appointment
nl_NL: Melding aan klant over geannuleerde terugkerende afspraak

en: Booking cancellation
nl_NL: Reservering geannuleerd

en: Dear {client_name}.
    
    Your booking of {service_name} (x {recurring_count}) has been cancelled.
    
    Reason: {cancellation_reason}
    
    Please find the schedule of the cancelled booking below:
    
    {appointment_schedule}
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Uw boeking van {service_name} (x {recurring_count}) is geannuleerd.
    
    Reden: {cancellation_reason}
    
    Gelieve de planning van de geannuleerde boeking hieronder aan te treffen:
    
    {appointment_schedule}
    
    Bedankt voor het gebruiken van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about cancelled recurring appointment
nl_NL: Meldingen aan personeelslid over het annuleren van terugkerende afspraak

en: Hello.
    
    The following booking has been cancelled.
    
    Reason: {cancellation_reason}
    
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    De volgende boeking is geannuleerd.
    
    Reden: {cancellation_reason}
    
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Notification to customer about rejected recurring appointment
nl_NL: Melding aan klant over afgewezen terugkerende afspraak

en: Booking rejection
nl_NL: Reservatie afwijzing

en: Dear {client_name}.
    
    Your booking of {service_name} (x {recurring_count}) has been rejected.
    
    Reason: {cancellation_reason}
    
    Please find the schedule of the cancelled booking below:
    
    {appointment_schedule}
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Uw boeking van {service_name} (x {recurring_count}) is afgewezen.
    
    Reden: {cancellation_reason}
    
    Gelieve de planning van de geannuleerde boeking hieronder aan te treffen:
    
    {appointment_schedule}
    
    Bedankt voor het gebruiken van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about rejected recurring appointment
nl_NL: Melding aan personeelslid over afgewezen terugkerende afspraak

en: Hello.
    
    The following booking has been rejected.
    
    Reason: {cancellation_reason}
    
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hello.
    
    De volgende boeking is afgewezen.
    
    Reden: {cancellation_reason}
    
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Notification to customer about placing on waiting list for recurring appointment
nl_NL: Melding aan klant over het plaatsen op de wachtlijst voor terugkerende afspraak

en: You have been added to waiting list for appointment
nl_NL: U bent toegevoegd aan de wachtlijst voor afspraak

en: Dear {client_name}.
    
    This is a confirmation that you have been added to the waiting list for {service_name} (x {recurring_count}).
    
    Please find the service schedule below.
    
    {appointment_schedule}
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Dit is een bestiging dat u bent toegevoegd aan de wachtlijst voor {service_name} (x {recurring_count}).
    
    Gelieve de dienst planning hieronder aan te treffen.
    
    {appointment_schedule}
    
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about placing on waiting list for recurring appointment
nl_NL: Melding aan personeelslid over het plaatsen op de wachtlijst voor terugkerende afspraak

en: New waiting list information
nl_NL: Nieuwe wachtlijst informatie

en: Hello.
    
    You have new customer in the waiting list.
    
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    U heeft een nieuwe klant in de wachtlijst.
    
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    This is a confirmation that you have booked {service_name} (x {recurring_count}).
    Please find the schedule of your booking below.
    {appointment_schedule}
    
    We are waiting you at {company_address}.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Dit is bevestiging dat u {service_name} (x {recurring_count}) heeft geboekt.
    Gelieve de planning van de boeking hieronder aan te treffen:
    {appointment_schedule}
    
    We verwachten u op {company_address}.
    Bedankt voor het gebruiken van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    You have a new booking.
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    U heeft een nieuwe boeking.
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    Your booking of {service_name} (x {recurring_count}) has been cancelled.
    Reason: {cancellation_reason}
    Please find the schedule of the cancelled booking below: {appointment_schedule}
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Uw boeking van {service_name} (x {recurring_count}) is geannuleerd.
    Reden: {cancellation_reason}
    Gelieve de planning van de geannuleerd boeking hieronder aan te treffen: {appointment_schedule}
    Bedankt voor het gebruiken van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about cancelled recurring appointment
nl_NL: Melding aan personeelslid over geannuleerde terugkerende afspraak

en: Hello.
    The following booking has been cancelled.
    Reason: {cancellation_reason}
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    De volgende boeking is geannuleerd.
    Reden: {cancellation_reason}
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    Your booking of {service_name} (x {recurring_count}) has been rejected.
    Reason: {cancellation_reason}
    Please find the schedule of the cancelled booking below: {appointment_schedule}
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Uw boeking van {service_name} (x {recurring_count}) is afgewezen.
    Reden: {cancellation_reason}
    Gelieve de planning van de geannuleerd boeking hieronder aan te treffen: {appointment_schedule}: {appointment_schedule}
    Bedankt voor het gebruiken van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    The following booking has been rejected.
    Reason: {cancellation_reason}
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    De volgende boeking is afgewezen.
    Reden: {cancellation_reason}
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Plnning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    This is a confirmation that you have been added to the waiting list for {service_name} (x {recurring_count}).
    Please find the service schedule below.
    {appointment_schedule}
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Dit is een bevestiging dat u bent toegevoegd aan de wachtlijst voor {service_name} (x {recurring_count}).
    Gelieve de dienstplanning hieronder aan te treffen.
    {appointment_schedule}
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    You have new customer in the waiting list.
    Service: {service_name} (x {recurring_count})
    Schedule:
    {appointment_schedule}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    U heeft een nieuwe klant in de wachtlijst.
    Dienst: {service_name} (x {recurring_count})
    Planning:
    {appointment_schedule}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Next
nl_NL: Volgende

en: You selected a booking for {#each appointments as appointment delimited by ", "}{appointment.service_name} at {appointment.appointment_time} on {appointment.appointment_date}{/each}. If you would like to make this appointment recurring please check the box below and set appropriate parameters. Otherwise press Next button below.
nl_NL: U heeft een boeking geselecteerd voor {#each appointments as appointment delimited by ", "}{appointment.service_name} om {appointment.appointment_time} op {appointment.appointment_date}{/each}. Als u deze afspraak herhalend wilt maken, vink dan onderstaand veld aan en stel de juiste parameters in. Druk anders op de onderstaande knop Volgende.

en: Another time
nl_NL: Andere tijd

en: Biweekly
nl_NL: Tweewekelijks

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Day
nl_NL: Dag

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: every
nl_NL: iedere

en: The first recurring appointment was added to cart. You will be invoiced for the remaining appointments later.
nl_NL: De eerste terugkerende afspraak is aan uw mandje toegevoegd. U zal later worden gefactureerd voor de verdere afspraken.

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: There are no available time slots for this day
nl_NL: Er zijn geen beschikbare tijdsloten voor deze dag

en: On
nl_NL: Op

en: Please select some days
nl_NL: Gelieve enkele dagen te selecteren

en: Schedule
nl_NL: Planning

en: Another time was offered on pages {list}.
nl_NL: Andere tijd werd aangeboden op pagina's {list}.

en: Some of the desired time slots are busy. System offers the nearest time slot instead. Click the Edit button to select another time if needed.
nl_NL: Enkele van de gewenste tijdsloten zijn bezet. Het systeem biedt in plaats daarvan het dichtstbijzijnde tijdslot. Klik op de Wijzigen knop om indien nodig een ander tijd te kiezen.

en: Specific day
nl_NL: Specifieke dag

en: Repeat this appointment
nl_NL: Herhaal de afspraak

en: Until
nl_NL: Tot

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: First
nl_NL: Eerste

en: Second
nl_NL: Tweede

en: Third
nl_NL: Derde

en: Fourth
nl_NL: Vierde

en: Last
nl_NL: Laatste

en: or
nl_NL: of

en: time(s)
nl_NL: tijd(en)

en: Notification to customer about pending recurring appointment
nl_NL: Melding aan klant over lopende terugkerende afspraak

en: Notification to staff member about pending recurring appointment
nl_NL: Melding aan personeelslid over lopende terugkerende afspraak

en: Notification to staff member about placing on waiting list for recurring appointment
nl_NL: Melding aan personeelslid over het plaatsen op een wachtlijst voor terugkerende afspraak

en: New recurring booking notification
nl_NL: Nieuwe terugkerende boekingsmelding

en: Notification about recurring appointment status changes
nl_NL: Melding over terugkerende afspraak status wijzigingen

en: at
nl_NL: om

en: Online Payments
nl_NL: Online Betalingen

en: Customers must pay only for the 1st appointment
nl_NL: Klanten moet alleen betalen voor de 1e afspraak

en: Customers must pay for all appointments in series
nl_NL: Klanten moeten betalen voor alle afspraken in series

en: Group appointments
nl_NL: Groepsafspraken

en: Create new appointment for every recurring booking
nl_NL: Maak nieuwe afspraak voor elke herhalende boeking

en: Add customer to available group bookings
nl_NL: Voeg klant aan beschikbare groepsboekingen toe

en: Recurring Appointments
nl_NL: Terugkerende Afspraken

en: Approve recurring appointment URL (success)
nl_NL: Goedkeuren terugkerende afspraak URL (succes)

en: Set the URL of a page that is shown to staff after they successfully approved recurring appointment.
nl_NL: Stel de URL van een pagina in die wordt getoond nadat zij succesvol een terugkerende afspraak hebben goedgekeurd.

en: Approve recurring appointment URL (denied)
nl_NL: Goedkeuren terugkerende afspraak URL (afgewezen)

en: Set the URL of a page that is shown to staff when the approval of recurring appointment cannot be done (changed status, etc.).
nl_NL: Stel de URL van een pagina in die wordt getoond als de goedkeuring van een terugkerende afspraak niet kan worden uitgevoerd (gewijzigd status, enz.).

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Pages with another time
nl_NL: Pagina's met een andere tijd

en: Hide times input
nl_NL: Verberg tijden invoer

en: Show Repeat step
nl_NL: Toon Herhaal stap

en: Recurring appointments schedule
nl_NL: Herhalende afsprakenschema

en: Recurring appointments schedule with cancel
nl_NL: Herhalende afsprakenschema met annuleren

en: URL for approving the whole schedule
nl_NL: URL voor het goedkeuren van de gehele planning

en: Cancel all appointments in chain link
nl_NL: Annuleer alle afspraken in chain link

en: URL of cancel all appointments link (to use inside <a> tag)
nl_NL: URL van de link om alle afspraken annuleren (te gebruiken in <a> tag)

en: Recurring appointments
nl_NL: Terugkerende afspraken

en: All appointments
nl_NL: Alle afspraken

en: Another time was offered on pages
nl_NL: Andere tijd werd aangeboden op pagina's

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Appointments will be scheduled at
nl_NL: Afspraken worden gepland om

en: Back
nl_NL: Vorige

en: Every
nl_NL: Iedere

en: Number of days to shift appointments
nl_NL: Aantal dagen om afspraken te verschuiven

en: Only this appointment
nl_NL: Alleen deze afspraak

en: You are going to reschedule the recurring appointment. Please select recurring appointments which should be rescheduled as well.
nl_NL: U gaat de terugkerende afspraak verzetten. Selecteer terugkerende afspraken die ook verzet moeten worden.

en: This and next appointments
nl_NL: Deze en volgende afspraken

en: View series
nl_NL: Bekijk series

en: The "Until" date cannot be earlier than the date of the appointment
nl_NL: De "tot" datum kan niet eerder zijn dan de datum van de afspraak

en: Delete Appointment
nl_NL: Verwijder Afspraak

en: Delete only this appointment
nl_NL: Verwijder alleen deze afspraak

en: Delete this and the following appointments
nl_NL: Verwijder deze en de volgende afspraken

en: Delete all appointments in series
nl_NL: Verwijder alle afspraken in serie

en: Send notifications
nl_NL: Verstuur meldingen

en: Cancellation reason (optional)
nl_NL: Annuleringsreden (optioneel)

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Allow this service to have recurring appointments.
nl_NL: Sta deze dienst toe om terugkerende afspraken te hebben.

en: Frequencies
nl_NL: Frequenties

en: All
nl_NL: Allemaal

en: Nothing selected
nl_NL: Niets geselecteerd

en: Single appointment
nl_NL: Eenmalige afspraak

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Incorrect payment data
nl_NL: Onjuiste betalingsgegevens

en: I will pay now with Credit Card
nl_NL: Ik betaal nu met creditcard

en: Sandbox Mode
nl_NL: Sandbox Modus

en: No
nl_NL: Nee

en: Yes
nl_NL: Ja

en: OFF
nl_NL: UIT

en: Time interval of payment gateway
nl_NL: Tijdsinterval van betalingsgateway

en: This setting determines the time limit after which the payment made via the payment gateway is considered to be incomplete. This functionality requires a scheduled cron job.
nl_NL: Deze instelling bepaald de tijdslimiet waarna de betaling via de betalingsgateway als onvolledig wordt beschouwd. Deze functionaliteit vereist een geplande cron taak.

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Show service price next to duration
nl_NL: Toon dienst prijs naast looptijd

en: Hide this field
nl_NL: Verberg dit veld

en: Set service duration. If you select Custom, a client, while booking, will have to choose the duration of the service from several time units. In the "Unit Price" field specify the cost of 1 unit, so the total cost of the service will increase linearly with the increase of its duration.
nl_NL: Stel dienst looptijd in. Als u aangepast kiest, zal een klant, tijdens het boeken, de looptijd van de dienst van verschillende units moeten kiezen. In het "Unit Prijs" veld, specificeer de kosten van 1 unit, zodat de totale kosten van de dienst lineair zullen toenemen met de looptijd.

en: Unit duration
nl_NL: Unit looptijd

en: Minimum units
nl_NL: Minimaal aantal units

en: Maximum units
nl_NL: Maximaal aantal units

en: Unit price
nl_NL: Unit prijs

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Units
nl_NL: Eenheden

en: Duplicate dates are not permitted.
nl_NL: Dubbele data zijn niet toegestaan.

en: Date in the past.
nl_NL: Datum in het verleden.

en: Add Staff Special Days
nl_NL: Personeel Toevoegen Speciale Dagen

en: Delete break
nl_NL: Verwijder pauze

en: Breaks
nl_NL: Pauzes

en: Add special day
nl_NL: Voeg speciale dag toe

en: to
nl_NL: tot

en: add break
nl_NL: pauze toevoegen

en: Special Days
nl_NL: Speciale Dagen

en: The requested interval is not available
nl_NL: De gevraagde interval is niet beschikbaar

en: Compound
nl_NL: Samengestelde

en: Compound service
nl_NL: Compound dienst

en: Part of compound service
nl_NL: Deel van de samengestelde dienst

en: Spare time
nl_NL: Vrije tijd

en: Add simple service
nl_NL: Voeg eenvoudige dienst toe

en: === Spare time ===
nl_NL: === Vrije tijd ===

en: Same staff member for all sub-services
nl_NL: Dezelfde medewerker voor alle subdiensten

en: If this option is enabled and the customer selects a staff member in the first step of the booking form then only this staff will be used for searching available slots for all sub-services.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld en de klant selecteert een personeelslid in de eerste stap van het boekingsformulier, dan wordt alleen dit personeelslid gebruikt voor het zoeken naar beschikbare slots voor alle subservices.

en: Dear {client_name}
nl_NL: Beste {client_name}

en: Notification to staff member about new event
nl_NL: Melding aan medewerker over nieuw evenement

en: Event {event_title} on {event_start_date} at {event_start_time}
nl_NL: Evenement {event_title} op {event_start_date} om {event_start_time}

en: Hello,
    Let's organize {event_title} on {event_start_date} at {event_start_time}.
nl_NL: Hallo,
    laten we {event_title} op {event_start_date} om {event_start_time} organiseren.

en: Notification to customer about pending payment for reserved event ticket(s)
nl_NL: Melding aan klant over nog te betalen ticket(s) voor gereserveerd evenement

en: Pending payment for your order #{order_id}
nl_NL: In afwachting van betaling voor uw bestelling #{order_id}

en: Thank you for booking with us! Your order #{order_id} has been successfully reserved. We're currently awaiting payment to confirm your tickets.
nl_NL: Bedankt voor het boeken bij ons! Je bestelling #{order_id} is met succes gereserveerd. We wachten momenteel op de betaling om uw tickets te bevestigen.

en: Notification to customer about new event ticket(s)
nl_NL: Melding aan klant over nieuw(e) evenementticket(s)

en: Order confirmation
nl_NL: Bevestiging bestelling

en: Thank you for your order!
    Order: #{order_id}
    Tickets: {attendees_count}
    Total: {total_price}
    
    Details:
    {#each attendees as attendee}
     {attendee.event_title} on {attendee.event_start_date} at {attendee.event_start_time} Ticket: {attendee.ticket_name} (Code: {attendee.attendee_code})
    {/each}
nl_NL: Bedankt voor uw bestelling!
    Bestelling: #{order_id}
    Tickets: {attendees_count}
    Totaal: {total_price}
    
    Details:
    {#each attendees as attendee}
     {attendee.event_title} op {attendee.event_start_date} om {attendee.event_start_time} Ticket: {attendee.ticket_name} (Code: {attendee.attendee_code})
    {/each}

en: Your tickets: {#each attendees as attendee}
     {attendee.event_title} on {attendee.event_start_date} at {attendee.event_start_time} Ticket: {attendee.ticket_name} (Code: {attendee.attendee_code})
    {/each}
nl_NL: Uw tickets: {#each attendees as attendee}
     {attendee.event_title} op {attendee.event_start_date} om {attendee.event_start_time} Ticket: {attendee.ticket_name} (Code: {attendee.attendee_code})
    {/each}

en: Notification to organizer about new event ticket(s)
nl_NL: Melding aan organisator over nieuw(e) evenementticket(s)

en: Attendee
nl_NL: Deelnemer

en: Hello,
    Order: #{order_id}
    Tickets: {attendees_count}
    {#each attendees as attendee}
    {attendee.event_title} - {attendee.attendee_full_name} {attendee.attendee_phone} (Code: {attendee.attendee_code})
    {/each}
    
    Total: {total_price} {payment_type}
nl_NL: Hallo,
    Bestelling: #{order_id}
    Tickets: {attendees_count}
    {#each attendees as attendee}
    {attendee.event_title} - {attendee.attendee_full_name} {attendee.attendee_phone} (Code: {attendee.attendee_code})
    {/each}
    
    Totaal: {total_price} {payment_type}

en: Notification to organizer about purchased new event tickets
nl_NL: Melding aan organisator over gekochte nieuwe evenementtickets

en: Notification to customer about deleted ticket(s)
nl_NL: Melding aan klant over verwijderd(e) ticket(s)

en: Your ticket {attendee_code} has been cancelled
nl_NL: Je ticket {attendee_code} is geannuleerd

en: We regret to inform you that your ticket {attendee_code} for {event_title} on {event_start_date} at {event_start_time} has been cancelled.
nl_NL: Het spijt ons u te moeten informeren dat uw ticket {attendee_code} voor {event_title} op {event_start_date} om {event_start_time} is geannuleerd.

en: Notification to organizer about deleted ticket(s)
nl_NL: Melding aan organisator over verwijderd(e) ticket(s)

en: Ticket {attendee_code} for {event_title} is deleted
nl_NL: Ticket {attendee_code} voor {event_title} is verwijderd

en: Hello.
    Please note that attendee ticket {attendee_code} for {event_title} (Order #{order_id}) has been deleted.
nl_NL: Hallo.
    Deelnemersticket {attendee_code} voor {event_title} (Order #{order_id}) is verwijderd.

en: Notification about new event
nl_NL: Melding over nieuw evenement

en: Notification about new ticket
nl_NL: Melding over nieuw ticket

en: Notification about ticket deletion
nl_NL: Melding over verwijderen ticket

en: Title
nl_NL: Titel

en: Start date
nl_NL: Startdatum

en: End date
nl_NL: Einddatum

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: New event
nl_NL: Nieuw evenement

en: No.
nl_NL: Nr.

en: No events for selected period and criteria.
nl_NL: Geen evenementen voor geselecteerde periode en criteria.

en: No data available in table
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar in tabel

en: Processing...
nl_NL: Verwerken...

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Attendees
nl_NL: Deelnemers

en: No result found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: Searching
nl_NL: Zoeken

en: Default ticket mask
nl_NL: Standaard ticketmasker

en: Enter a mask containing asterisks "*" for variables.
nl_NL: Vul een masker in die sterretjes "*" voor variabelen bevat.

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Sold
nl_NL: Verkocht

en: Reserved
nl_NL: Gereserveerd

en: On hold
nl_NL: In de wacht

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Events form
nl_NL: Evenementenformulier

en: Present events and sell tickets with a fast and clear form.
nl_NL: Presenteer evenementen en verkoop tickets met een snel en duidelijk formulier.

en: Title of event
nl_NL: Titel van het evenement

en: Info of event
nl_NL: Informatie over evenement

en: Start date of event
nl_NL: Begindatum van evenement

en: End date of event
nl_NL: Einddatum van evenement

en: Start time of event
nl_NL: Begintijd van evenement

en: End time of event
nl_NL: Eindtijd van evenement

en: Image URL of event
nl_NL: Afbeeldings-URL van evenement

en: Image of event
nl_NL: Afbeelding van evenement

en: Ticket code of attendee
nl_NL: Ticketcode van deelnemer

en: Email of attendee
nl_NL: E-mail van deelnemer

en: Phone of attendee
nl_NL: Telefoonnummer van deelnemer

en: First name of attendee
nl_NL: Voornaam van deelnemer

en: Last name of attendee
nl_NL: Achternaam van deelnemer

en: Full name of attendee
nl_NL: Volledige naam van deelnemer

en: Name of ticket type
nl_NL: Naam van typeticket

en: Price of ticket type
nl_NL: Prijs van type ticket

en: Quantity of ticket type
nl_NL: Hoeveelheid van type ticket

en: Reserved of ticket type
nl_NL: Gereserveerd van type ticket

en: Location info
nl_NL: Locatie info

en: Location name
nl_NL: Locatienaam

en: Number of attendees
nl_NL: Aantal deelnemers

en: Loop over attendees list
nl_NL: Lus over lijst met deelnemers

en: Loop over attendees list with delimiter
nl_NL: Lus over lijst met deelnemers met scheidingsteken

en: Clear field
nl_NL: Maak veld leeg

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Edit event
nl_NL: Evenement bewerken

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: This text can be inserted into notifications with %s code
nl_NL: Deze tekst kan worden ingevoegd in meldingen met %s code

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Organizers
nl_NL: Organisatoren

en: Plan and manage the event from start to finish
nl_NL: Het evenement van begin tot eind plannen en beheren

en: Ticket sales end at
nl_NL: De kaartverkoop eindigt om

en: Support staff
nl_NL: Ondersteunend personeel

en: Assist with setup, operations, and attendee support during the event
nl_NL: Assisteren bij de opstelling, werkzaamheden en ondersteuning van deelnemers tijdens het evenement

en: Ticket mask
nl_NL: Ticketmasker

en: Select all
nl_NL: Alle selecteren

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Add ticket
nl_NL: Ticket toevoegen

en: No tickets added yet
nl_NL: Nog geen tickets toegevoegd

en: Click "%s" to create your first one
nl_NL: Klik op “%s” om uw eerste te maken

en: Event
nl_NL: Evenement

en: temporarily on hold by the payment system
nl_NL: tijdelijk vastgehouden door het betalingssysteem

en: and
nl_NL: en

en: Any orders
nl_NL: Alle bestellingen

en: Any tickets
nl_NL: Alle tickets

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Create
nl_NL: Maken

en: Customer
nl_NL: Klant

en: This will permanently remove the ticket %s
nl_NL: Dit zal het ticket %s permanent verwijderen

en: This action cannot be undone.
nl_NL: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Tickets are not yet available
nl_NL: Tickets zijn nog niet beschikbaar

en: Set up pricing and inventory to enable sales
nl_NL: Prijzen en voorraden instellen om verkoop mogelijk te maken

en: Not paid
nl_NL: Niet betaald

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Use reserved tickets
nl_NL: Gebruik gereserveerde tickets

en: Search for customer
nl_NL: Zoek naar klanten

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: New customer
nl_NL: Nieuwe klant

en: Please select an event
nl_NL: Selecteer een evenement

en: Please select a ticket
nl_NL: Selecteer een ticket

[ctx: tickets left]
en: left
nl_NL: over

en: Your ticket has been created.
nl_NL: Je ticket is gemaakt.

en: Select event
nl_NL: Evenement selecteren

en: Event details
nl_NL: Details evenement

en: Summary
nl_NL: Overzicht

en: Sold out
nl_NL: Uitverkocht

en: Add to calendar
nl_NL: Toevoegen aan agenda

en: Event date
nl_NL: Datum van het evenement

en: Filter events
nl_NL: Evenementen filteren

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tomorrow
nl_NL: Morgen

en: Next 7 days
nl_NL: Volgende 7 dagen

en: Next 30 days
nl_NL: Volgende 30 dagen

en: All selected
nl_NL: Alle geselecteerde

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Header height
nl_NL: Hoogte koptekst

en: Events list
nl_NL: Evenementenlijst

en: Any
nl_NL: Geen voorkeur van medewerker

en: Show remaining tickets
nl_NL: Resterende tickets tonen

en: Remaining tickets text
nl_NL: Resterende tickets tekst

en: Short Codes
nl_NL: Verkorte Codes

en: Add Staff Calendar
nl_NL: Voeg Personeelskalender toe

en: Add Staff Details
nl_NL: Voeg Personeelsgegevens toe

en: Add Staff Advanced
nl_NL: Voeg Personeelslid Geavanceerd toe

en: Add Staff Services
nl_NL: Voeg Personeelsdiensten toe

en: Add Staff Schedule
nl_NL: Voeg Personeelsplanning toe

en: Add Staff Days Off
nl_NL: Voeg personeel vrije dag toe

en: Add Staff Appointments
nl_NL: Personeelsafspraken toevoegen

en: Hide this field if you want to hide the list of WP users from your staff members.
nl_NL: Verberg dit veld als u de lijst met WP-gebruikers voor uw medewerkers wilt verbergen.

en: Read only
nl_NL: Alleen lezen

en: Hide visibility field
nl_NL: Verberg zichtbaarheidsveld

en: Disable services update
nl_NL: Schakel dienst update uit

en: Disable price update
nl_NL: Schakel prijs update uit

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Add Staff Cabinet
nl_NL: Voeg personeelsbestand toe

en: A custom block for displaying staff calendar
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de kalender van het personeel

en: A custom block for displaying staff details
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de gegevens van het personeel

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: A custom block for displaying staff advanced settings
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van geavanceerde instellingen voor het personeel

en: Services
nl_NL: Diensten

en: A custom block for displaying staff services
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de diensten van het personeel

en: A custom block for displaying staff schedule
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de planning van het personeel

en: Special days
nl_NL: Speciale dagen

en: A custom block for displaying staff special days
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de speciale dagen van het personeel

en: Days off
nl_NL: Vrije dagen

en: A custom block for displaying staff days off
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de vrije dagen van het personeel

en: Appointments
nl_NL: Afspraken

en: A custom block for displaying staff appointments
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van personeelsafspraken

en: Capacity
nl_NL: Capaciteit

en: Hide WordPress users
nl_NL: Verberg Wordpress gebruikers

en: Special hours
nl_NL: Speciale uren

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Created at any time
nl_NL: Aangemaakt op elk moment

en: All statuses
nl_NL: Alle statussen

en: No status selected
nl_NL: Geen status geselecteerd

en: New appointment
nl_NL: Nieuwe Afspraak

en: Any time
nl_NL: Elk moment

en: No appointments for selected period.
nl_NL: Geen afspraken in de geselecteerde periode.

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Repeat every year
nl_NL: Herhaal ieder jaar

en: We are not working on this day
nl_NL: Wij zijn niet aanwezig op deze dag

en: Min capacity should not be greater than max capacity.
nl_NL: Minimale capaciteit mag niet groter zijn dan de maximale capaciteit.

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteer naar CSV

en: Auto-refresh Calendar
nl_NL: Automatisch verversen Kalender

en: Every 1 minute
nl_NL: Iedere 1 minuut

en: Every 5 minutes
nl_NL: Iedere 5 minuten

en: Every 15 minutes
nl_NL: Iedere 15 minuten

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Displayed appointments
nl_NL: Weergegeven afspraken

en: Upcoming appointments
nl_NL: Komende afspraken

en: Delimiter
nl_NL: Scheidingsteken

en: Comma (,)
nl_NL: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl_NL: Punt-komma (;)

en: Booking Time
nl_NL: Reserveringstijd

en: Customer Name
nl_NL: Klantnaam

en: Customer Phone
nl_NL: Klant Telefoon

en: Customer Email
nl_NL: Klant E-mail

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: On waiting list
nl_NL: Op wachtlijst

en: Package
nl_NL: Pakket

en: %s of %s
nl_NL: %s van %s

en: Full name
nl_NL: Volledige naam

en: This text can be inserted into notifications to customers by Administrator.
nl_NL: Deze tekst kan in meldingen worden ingevoegd aan klanten door Beheerder.

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: If you want to become invisible to your customers set the visibility to "Private".
nl_NL: Als u voor uw klanten onzichtbaar wilt worden, zet de zichtbaarheid op "Privé".

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Private
nl_NL: Privé

en: All locations
nl_NL: Alle locaties

en: No locations selected
nl_NL: Geen locaties geselecteerd

en: Zoom connection failed
nl_NL: Zoom verbinding mislukt

en: Zoom: OAuth2.0 connection needed
nl_NL: Zoom: OAuth2.0 verbinding nodig

en: Oops!
nl_NL: Oeps!

en: It seems like you are trying to log in with a user that is not associated with an existing customer or staff member.
nl_NL: Het lijkt erop dat u probeert in te loggen met een gebruiker die niet is gekoppeld aan een bestaande klant of medewerker.

en: Please double-check your credentials and ensure that you are using the correct login information.
nl_NL: Controleer uw gegevens en zorg ervoor dat u de juiste inloggegevens gebruikt.

en: Your account has been disabled. Contact your website administrator to continue.
nl_NL: Uw account is uitgeschakeld. Neem contact op met de beheerde van uw website om verder te gaan.

en: API Transaction Key
nl_NL: API Transactie Sleutel

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Price settings and display
nl_NL: Prijs instellingen en weergave

en: If the prices for your services include taxes, select include taxes. If the prices for your services do not include taxes, select exclude taxes.
nl_NL: Indien de prijzen van uw diensten belastingen bevatten, selecteer dan inclusief belastingen. Indien de prijzen van uw diensten geen belastingen bevatten, selecteer dan exclusief belastingen.

en: Include taxes
nl_NL: Inclusief belastingen

en: Exclude taxes
nl_NL: Exclusief belastingen

en: Add tax
nl_NL: Belasting toevoegen

en: New tax
nl_NL: Nieuwe belasting

en: Edit tax
nl_NL: Belasting bewerken

en: No taxes found.
nl_NL: Geen belastingen gevonden.

en: Service tax amount
nl_NL: Service belastingbedrag

en: Service tax rate
nl_NL: Service belastingtarief

en: Total tax included in the appointment (summary for all items)
nl_NL: Totaal belasting in de afspraak (samenvatting voor alle items)

en: Total price without tax
nl_NL: Totale prijs zonder belasting

en: This setting affects the cost of the booking according to the payment gateway used. Specify a percentage or fixed amount. Use minus ("-") sign for decrease/discount. Note that tax will not be calculated for the additional amount to the cost. If you need to report the exact tax amount to the payment system, do not use additional charge.
nl_NL: Deze instelling heeft invloed op de kosten volgens de gebruikte betalingsgateway. Specificeer een percentage of vast bedrag. Gebruik het min ("-") teken om te verminderen/korting. Let erop dat belasting niet zal worden berekend voor het extra bedrag van de kosten. Indien u het exacte belastingbedrag moet rapporteren aan het betalingssysteem, gebruik dan geen extra kosten.

en: Taxation
nl_NL: Belasting

en: Customer Information
nl_NL: Klant Informatie

en: Combined values of all customer information fields
nl_NL: Gecombineerde waarden van alle klantinformatievelden

en: Customer information field
nl_NL: Klantinformatieveld

en: Ask once
nl_NL: Vraag eenmaal

en: Customer Information description
nl_NL: Beschrijving klantinformatie

en: Info field
nl_NL: Informatieveld

en: Customer information
nl_NL: Klant informatie

en: To receive REST API credentials, in <b>My Apps & Credentials</b> of your PayPal account do the following steps:
nl_NL: Om REST API-inloggegevens te ontvangen in <b>Mijn Apps en Inloggegevens</b> van uw PayPal-account, voert u de volgende stappen uit:

en: Click <b>Create App</b> and enter application details.
nl_NL: Klik op <b>App Maken</b> en voer applicatiegegevens in.

en: Once created, copy <b>Client ID</b> and <b>Secret</b> and use them in the form below.
nl_NL: Eenmaal aangemaakt, kopieert u <b>Client-ID</b> en <b>Geheim</b> en gebruikt u deze in onderstaande formulier.

en: Secret
nl_NL: Geheim

en: I will pay now with Mollie
nl_NL: Ik betaal nu met Mollie

en: Persons
nl_NL: Personen

en: Number of persons
nl_NL: Aantal personen

en: Group Booking
nl_NL: Groepsboeking

en: Group bookings information format
nl_NL: Groepsboeking informatie formaat

en: Select format for displaying the time slot occupancy for group bookings.
nl_NL: Selecteer formaat voor het weergeven van het tijdsslot bezetting voor groepsboekingen.

en: [Booked/Max capacity]
nl_NL: [Geboekt/Max capaciteit]

en: [Available left]
nl_NL: [Beschikbaar over]

en: Number of persons already in the list
nl_NL: Aantal personen reeds in de lijst

en: Capacity of service
nl_NL: Capaciteit van service

en: Show information about group bookings
nl_NL: Toon informatie over groepsboekingen

en: Disable capacity update
nl_NL: Capaciteit update uitschakelen

en: Capacity (min and max)
nl_NL: Capaciteit (min en max)

en: The minimum and maximum number of customers allowed to book the service for the certain time period.
nl_NL: Het minimum en maximum aantal klanten die de dienst voor een bepaalde periode mogen boeken.

en: One booking per time slot
nl_NL: Een boeking per tijdvak

en: Enable this option if you want to limit the possibility of booking within the service capacity to one time.
nl_NL: Schakel deze optie in als u de mogelijkheid van boeken binnen een bepaalde service capaciteit wilt beperking tot een keer.

en: Busy
nl_NL: Bezet

en: Free
nl_NL: Vrij

en: Address
nl_NL: Adres

en: Full address
nl_NL: Volledig adres

en: Follow these steps to get an API key:
nl_NL: Volg deze stappen om een API sleutel te krijgen:

en: Go to the <a href="https://console.developers.google.com/flows/enableapi?apiid=places_backend&reusekey=true" target="_blank">Google API Console</a>.
nl_NL: Ga naar de <a href="https://console.developers.google.com/flows/enableapi?apiid=places_backend&reusekey=true" target="_blank">Google API Console</a>.

en: Create or select a project. Click <b>Continue</b> to enable the API.
nl_NL: Maak of selecteer een project. Klik <b>Om door te gaan</b> om de API in te schakelen.

en: On the <b>Credentials</b> page, get an <b>API key</b> (and set the API key restrictions). Note: If you have an existing unrestricted API key, or a key with server restrictions, you may use that key.
nl_NL: Op de <b>Verificatiegegevens</b> pagina, ontvang u een <b>API sleutel</b> (en stel de API sleutel restricties in). Opmerking: Als u een bestaande onbeperkte API sleutel hebt, of een sleutel met server restrictie, kunt u die sleutel gebruiken.

en: Click <b>Library</b> on the left sidebar menu. Select Google Maps JavaScript API and make sure it's enabled.
nl_NL: Klik <b>Bibliotheek</b> in het linker zijbalk menu. Selecteer Google Maps JavaScript API en zorg ervoor dat deze is ingeschakeld.

en: Use your <b>API key</b> in the form below.
nl_NL: Gebruik uw <b>Api sleutel</b> in onderstaand formulier.

en: Enter a Google API key that you got after registering your app project on the Google API Console.
nl_NL: Voer een Google API sleutel in die u ontvangen heeft na het registreren van uw app project in het Google API Console.

en: Show address required
nl_NL: Toon adres verplicht

en: Show google maps field
nl_NL: Toon google maps informatie

en: Google maps address
nl_NL: Adres op Google Maps

en: Collaborative services
nl_NL: Samenwerkingdiensten

en: Do not allow to select a specific staff member
nl_NL: Sta niet toe om een specifiek personeelslid te selecteren

en: If this option is enabled then customers won't be able to select a staff member for collaborative services in the first step of the booking form
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen klanten geen personeelslid selecteren voor samenwerkingsdiensten in de eerste stap van het boekingsformulier

en: Collaborative
nl_NL: Samenwerkend

en: Collaborative service
nl_NL: Samenwerkende service

en: Part of collaborative service
nl_NL: Onderdeel van samenwerkende service

en: Equal duration
nl_NL: Gelijke duur

en: Make every service duration equal to the duration of the longest one.
nl_NL: Maak elke service tijdsduur gelijk aan de tijdsduur van de langste.

en: Customer cabinet (all services displayed in tabs)
nl_NL: Klant cabinet (alle diensten getoond in tabbladen)

en: Appointment management
nl_NL: Afspraken beheer

en: Show timezone
nl_NL: Toon tijdzone

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Staff
nl_NL: Medewerker

en: Online meeting
nl_NL: Online vergadering

en: Join online meeting
nl_NL: Doe mee met online vergadering

en: Cancellation reason
nl_NL: Annuleringsreden

en: Reschedule
nl_NL: Opnieuw inplannen

en: Profile management
nl_NL: Profiel beheer

en: Birthday
nl_NL: Verjaardag

en: Customer address
nl_NL: Adres van de klant

en: Wordpress password
nl_NL: Wordpress wachtwoord

en: Delete account
nl_NL: Verwijder account

en: Add Customer Cabinet
nl_NL: Voeg Klant Cabinet toe

en: Customer cabinet
nl_NL: Klantenkast

en: A custom block for displaying customer cabinet
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de klantenkast

en: show
nl_NL: tonen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Employee
nl_NL: Medewerker

en: WordPress password
nl_NL: Wordpress-wachtwoord

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: WP user
nl_NL: WP gebruiker

en: Current password
nl_NL: Huidig wachtwoord

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: Confirm password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: No appointments.
nl_NL: Geen afspraken.

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Not allowed
nl_NL: Niet toegestaan

en: There are no time slots for selected date.
nl_NL: Er zijn geen tijdvakken voor de geselecteerde datum.

en: Profile updated successfully.
nl_NL: Profiel met succes bijgewerkt.

en: Unfortunately, you're not able to cancel the appointment because the required time limit prior to canceling has expired.
nl_NL: Helaas bent u niet in staat de afspraak te annuleren omdat de vereist tijdslimiet voor het annuleren is verlopen.

en: The selected time is not available anymore. Please, choose another time slot.
nl_NL: De geselecteerde tijd is niet meer beschikbaar. Kies alstublieft een ander tijdsblok.

en: Wrong current password
nl_NL: Verkeerd huidig wachtwoord

en: Passwords mismatch
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Cancel Appointment
nl_NL: Annuleer Afspraak

en: You are going to cancel a scheduled appointment. Are you sure?
nl_NL: U gaat een geplande afspraak annuleren. Weet u het zeker?

en: You are going to delete your account and all information associated with it. Click Confirm to continue or Cancel to cancel the action.
nl_NL: U gaat een account en alle bijbehorende informatie verwijderen. Klik op Bevestigen om verder te gaan of Annuleren om de actie te annuleren.

en: This account cannot be deleted because it is associated with scheduled appointments. Please cancel bookings or contact the service provider.
nl_NL: Dit account kan niet worden verwijderd omdat het geassocieerd is met geplande afspraken. Annuleer boekingen of neem contact op met de dienstverlener.

en: Confirm
nl_NL: Bevestig

en: Time
nl_NL: Tijd

en:  and %d more item |  and %d more items
nl_NL[0]:  en nog %d item
nl_NL[1]:  en nog %d items

en: Phone number is empty.
nl_NL: Telefoonnummer is leeg.

en: Out of credit
nl_NL: Geen krediet

en: Country out of service
nl_NL: Land buiten dienst

en: Purchase code is not valid
nl_NL: Aankoopcode is niet geldig

en: Purchase code is used on another account
nl_NL: Aankoopcode wordt gebruikt in een andere account

en: Purchase code verification is temporarily unavailable. Please try again later.
nl_NL: Aankoop code verificatie is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer het later opnieuw.

en: Bookly Cloud couldn't connect to your server.
nl_NL: Bookly Cloud kon geen verbinding maken met uw server.

en: Please check your firewall settings.
nl_NL: Controleer de instellingen van uw firewall.

en: If problem persists, please contact us at <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>
nl_NL: Als het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact met ons op <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>

en: Stripe not connected
nl_NL: Stripe niet verbonden

en: Stripe account not found
nl_NL: Stripe account niet gevonden

en: Refund cannot be processed. Try again later or process it manually in your payment system
nl_NL: Terugbetaling kan niet worden verwerkt. Probeer het later opnieuw of verwerk het handmatig in uw betalingssysteem

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error connecting to server.
nl_NL: Fout bij verbinden met server.

en: Passwords must be the same.
nl_NL: Wachtwoorden moeten hetzelfde zijn.

en: Empty password.
nl_NL: Leeg wachtwoord.

en: Incorrect password.
nl_NL: Onjuist wachtwoord.

en: Incorrect recovery code.
nl_NL: Onjuiste herstelcode.

en: Incorrect email or password.
nl_NL: Onjuist e-mailadres of wachtwoord.

en: Invalid email.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres.

en: Recharge your account with one of the standard amounts
nl_NL: Laad uw account op met een van de standaardbedragen

en: Pending sender ID already exists.
nl_NL: In afwachting van de afzender ID bestaat al.

en: Product not found.
nl_NL: Product niet gevonden.

en: Recharge not available.
nl_NL: Herladen niet beschikbaar.

en: Recovery code expired.
nl_NL: Herstelcode verlopen.

en: Error sending email.
nl_NL: Fout bij verzenden e-mailadres.

en: Subscription not available.
nl_NL: Abonnement niet beschikbaar.

en: User not found.
nl_NL: Gebruiker niet gevonden.

en: Email already in use.
nl_NL: E-mailadres wordt al gebruikt.

en: Dear Bookly Cloud customer.
    We would like to notify you that your Bookly Cloud balance fell below 5 USD. To use our service without interruptions please recharge your balance by visiting Bookly Cloud page <a href='%s'>here</a>.
    
    If you want to stop receiving these notifications, please update your settings <a href='%s'>here</a>.
nl_NL: Beste Bookly Cloud-klant.
    We willen u erop wijzen dat uw Bookly Cloud-saldo onder de 5 USD is gezakt. Om onze deinst zonder onderbrekingen te gebruiken, laadt u uw saldo op door <a href='%s'>hier</a> naar de Bookly Cloud-pagina te gaan.
    
    Als u deze meldingen niet meer wilt ontvangen, werk dan <a href='%s'>hier</a> uw instellingen bij.

en: Bookly Cloud - Low Balance
nl_NL: Bookly Cloud - Laag Saldo

en: Card
nl_NL: Kaart

en: You don't have enough Bookly Cloud credits to send this message. Please add funds to your balance and try again.
nl_NL: U heeft niet genoeg Bookly Cloud-credits om dit bericht te verzenden. Voeg geld toe aan uw saldo en probeer het opnieuw.

en: Failed to send SMS.
nl_NL: Kon SMS niet versturen.

en: Queued
nl_NL: In de wachtrij

en: Blocked
nl_NL: Geblokkeerd

en: Sending
nl_NL: Verzenden

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Delivered
nl_NL: Afgeleverd

en: Undelivered
nl_NL: Niet afgeleverd

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Declined
nl_NL: Afgewezen

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Incorrect sender ID
nl_NL: Onjuiste afzender ID

en: Notification to customer about approved appointment
nl_NL: Kennisgeving aan klant over goedgekeurde afspraak

en: Dear {client_name}.
    
    This is a confirmation that you have booked {service_name}.
    
    We are waiting you at {company_address} on {appointment_date} at {appointment_time}.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Hallo {client_name}.
    
    Hierbij bevestigen wij uw {service_name} boeking.
    
    Wij verwachten u op {appointment_date} om {appointment_time}.
    
    Bedankt voor uw vertrouwen in ons.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about approved appointment
nl_NL: Kennisgeving aan medewerker over goedgekeurde afspraak

en: Hello.
    
    You have a new booking.
    
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo {staff_name},
    
    U heeft een nieuwe reservering binnengekregen:
    
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    
    Klantnaam: {client_name}
    Klant telefoon: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Notification to customer about cancelled appointment
nl_NL: Kennisgeving aan klant over geannuleerde afspraak

en: Dear {client_name}.
    
    You have cancelled your booking of {service_name} on {appointment_date} at {appointment_time}.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    U heeft uw boeking geannuleerd van {service_name} op {appointment_date} om {appointment_time}.
    
    Bedankt dat u voor ons bedrijf hebt gekozen.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about cancelled appointment
nl_NL: Kennisgeving aan medewerker over geannuleerde afspraak

en: Hello.
    
    The following booking has been cancelled.
    
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    De volgende boeking is geannuleerd.
    
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Naam client: {client_name}
    Telefoon client: {client_phone}
    E-mail client: {client_email}

en: Notification to customer about rejected appointment
nl_NL: Kennisgeving aan klant over afgewezen afspraak

en: Dear {client_name}.
    
    Your booking of {service_name} on {appointment_date} at {appointment_time} has been rejected.
    
    Reason: {cancellation_reason}
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Uw reservering van {service_name} op {appointment_date} om {appointment_time} is afgewezen.
    
    Reden: {cancellation_reason}
    
    Dank dat voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about rejected appointment
nl_NL: Kennisgeving aan medewerker over afgewezen afspraak

en: Hello.
    
    The following booking has been rejected.
    
    Reason: {cancellation_reason}
    
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    De volgende boeking is afgewezen.
    
    Reden: {cancellation_reason}
    
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Klantnaam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant email: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    This is a confirmation that you have booked {service_name}.
    We are waiting you at {company_address} on {appointment_date} at {appointment_time}.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Dit is een bevestiging dat u {service_name} heeft geboekt.
    We verwachten u in {company_address} op {appointment_date} om {appointment_time}.
    Bedankt dat u voor ons bedrijf hebt gekozen.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    You have a new booking.
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    U heeft een nieuwe boeking.
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Naam client: {client_name}
    Telefoon client: {client_phone}
    E-mail client: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    You have cancelled your booking of {service_name} on {appointment_date} at {appointment_time}.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    U heeft uw boeking geannuleerd van {service_name} op {appointment_date} om {appointment_time}.
    Bedankt dat u voor ons bedrijf hebt gekozen.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    The following booking has been cancelled.
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    De volgende boeking is geannuleerd.
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Naam client: {client_name}
    Telefoon client: {client_phone}
    E-mail client: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    Your booking of {service_name} on {appointment_date} at {appointment_time} has been rejected.
    Reason: {cancellation_reason}
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Uw boeking van {service_name} op {appointment_date} op {appointment_time} is afgewezen.
    Reden: {cancellation_reason}
    Dank u voor het kiezen van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    The following booking has been rejected.
    Reason: {cancellation_reason}
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    De volgende boeking is afgewezen.
    Reden: {cancellation_reason}
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Klantnaam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Evening reminder to customer about next day appointment (requires cron setup)
nl_NL: Herinnering aan klant de avond voor de dag van de afspraak (vereist cron setup)

en: Dear {client_name}.
    We would like to remind you that you have booked {service_name} tomorrow at {appointment_time}. We are waiting for you at {company_address}.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    We willen u eraan herinneren dat u {service_name} voor morgen heeft geboekt om {appointment_time}. We verwachten u op {company_address}.
    Bedankt dat u voor ons bedrijf hebt gekozen.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Follow-up message in the same day after appointment (requires cron setup)
nl_NL: Vervolg bericht op dezelfde dag na de afspraak (vereist cron setup)

en: Dear {client_name}.
    Thank you for choosing {company_name}. We hope you were satisfied with your {service_name}.
    Thank you and we look forward to seeing you again soon.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Bedankt voor het kiezen van {company_name}. We hopen dat u tevreden bent met onze {service_name}.
    Bedankt en we kijken er naar uit om u snel weer te zien.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Evening notification with the next day agenda to staff member (requires cron setup)
nl_NL: Melding in de avond aan medewerker met de agenda voor de volgende dag (vereist cron setup)

en: Hello.
    Your agenda for tomorrow is:
    {next_day_agenda}
nl_NL: Hallo.
    Uw agenda voor morgen is als volgt:
    {next_day_agenda}

en: Notification to customer with verification code
nl_NL: Melding aan klant met verificatiecode

en: Bookly verification code
nl_NL: Bookly verificatiecode

en: New staff member's Bookly Staff Cabinet mobile app access token details
nl_NL: Toegangstoken voor nieuwe medewerkers van de mobiele appa Bookly Staff Cabinet

en: Your Bookly Staff Cabinet mobile app access token
nl_NL: Uw toegangscode voor de mobiele app Bookly Staff Cabinet

en: Hello.
    Your access token for Bookly Staff Cabinet mobile app: {access_token}
nl_NL: Hallo.
    Uw toegangscode voor de Bookly Staff Cabinet mobiele app: {access_token}

en: Thank you! Your booking is complete. An email with details of your booking has been sent to you.
nl_NL: Bedankt! Uw reservering is voltooid. Een e-mail met de details van uw reservering is naar u gestuurd.

en: You are trying to use the service too often. Please contact us to make a booking.
nl_NL: U probeert deze dienst te vaak te gebruiken. Neem contact met ons op om een boeking uit te voeren.

en: Your payment has been accepted for processing.
nl_NL: Uw betaling is geaccepteerd voor verwerking.

en: You selected a booking for {service_name} by {staff_name} at {appointment_time} on {appointment_date}. The price for the service is {service_price}.
    Please provide your details in the form below to proceed with booking.
nl_NL: U heeft een reservering voor {service_name} door {staff_name} op {appointment_time} op {appointment_date} geselecteerd.
    Vul uw gegevens in het formulier hieronder in om door te gaan met reserveren.

en: Please tell us how you would like to pay:
nl_NL: Hoe wenst u te betalen:

en: Please select service:
nl_NL: Selecteer een dienst:

en: Below you can find a list of available time slots for {service_name} by {staff_name}.
    Click on a time slot to proceed with booking.
nl_NL: Hieronder vind u een lijst van beschikbare tijdsblokken voor {service_name} door {staff_name}. 
    Klik op een tijdsblok om door te gaan met reserveren.

en: Confirm email
nl_NL: Bevestig e-mail

en: Finish by
nl_NL: Gereed op

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Notes
nl_NL: Notities

en: I will pay locally
nl_NL: Ik betaal ter plaatse

en: I'm available on or after
nl_NL: Ik ben beschikbaar op of na

en: Start from
nl_NL: Begin vanaf

en: I agree to the terms of service
nl_NL: Ik ga akkoord met de servicevoorwaarden

en: You must accept our terms
nl_NL: U moet onze voorwaarden accepteren

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select service
nl_NL: Selecteer een dienst

en: Select day
nl_NL: Selecteer dag

en: Select month
nl_NL: Selecteer maand

en: Select year
nl_NL: Selecteer jaar

en: Please tell us your email
nl_NL: Vul uw e-mailadres in

en: This email is already in use
nl_NL: Dit e-mailadres wordt al gebruikt

en: Email confirmation doesn't match
nl_NL: E-mail bevestiging komt niet overeen

en: Please select an employee
nl_NL: Selecteer een werknemer

en: Please tell us your name
nl_NL: Vul uw naam in

en: Please tell us your first name
nl_NL: Kunt u alsjeblieft uw voornaam invullen?

en: Please tell us your last name
nl_NL: Kunt u alsjeblieft uw achternaam invullen?

en: Please tell us your phone
nl_NL: Vul uw telefoonnummer in

en: Please select a service
nl_NL: Selecteer een dienst

en: Login
nl_NL: Loginnaam

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Start over
nl_NL: Opnieuw starten

en: Incorrect verification code
nl_NL: Onjuiste verificatiecode

en: Signed up
nl_NL: Ingeschreven

en: Custom notification
nl_NL: Aangepaste melding

en: Appointment reminder
nl_NL: Afspraak herinnering

en: New booking
nl_NL: Nieuwe boeking

en: Notification about customer's appointment status change
nl_NL: Melding over klanten afspraken status wijziging

en: Customer birthday greeting (requires cron setup)
nl_NL: Aangepaste verjaardagsgroet (vereist cron setup)

en: Notification to customer about pending appointment
nl_NL: Kennisgeving aan klant over lopende afspraak

en: 1st reminder to customer about upcoming appointment (requires cron setup)
nl_NL: 1e herinnering aan klant over aankomende afspraak (vereist cron setup)

en: 2nd reminder to customer about upcoming appointment (requires cron setup)
nl_NL: 2e herinnering aan klant over aankomende afspraak (vereist cron setup)

en: 3rd reminder to customer about upcoming appointment (requires cron setup)
nl_NL: 3e herinnering aan klant over aankomende afspraak (vereist cron setup)

en: Last client's appointment
nl_NL: Laatste afspraak klant

en: Full day agenda
nl_NL: Volledige dag agenda

en: Notification to staff member about pending appointment
nl_NL: Kennisgeving aan medewerker over lopende afspraak

en: Unsupported action
nl_NL: Niet-ondersteunde actie

en: Page Redirection
nl_NL: Pagina Omleiding

en: If you are not redirected automatically, follow the <a href="%s">link</a>.
nl_NL: Volg, wanneer u niet automatisch wordt doorgestuurd,  de <a href="%s">link</a>.

en: Uncategorized
nl_NL: Geen categorie

en: Month
nl_NL: Maand

en: List
nl_NL: Lijst

en: All day
nl_NL: De hele dag

en: +%d more
nl_NL: +%d meer

en: Timeline
nl_NL: Tijdlijn

en: Education
nl_NL: Onderwijs

en: Universities
nl_NL: Universiteiten

en: Colleges
nl_NL: Hogescholen

en: Schools
nl_NL: Scholen

en: Libraries
nl_NL: Bibliotheken

en: Teaching
nl_NL: Lesgeven

en: Tutoring lessons
nl_NL: Bijlessen

en: Parent meetings
nl_NL: Ouderbijeenkomsten

en: Child care
nl_NL: Kinderopvang

en: Driving Schools
nl_NL: Rijscholen

en: Driving Instructors
nl_NL: Rijinstructeurs

en: Other
nl_NL: Anders

en: Beauty and wellness
nl_NL: Schoonheid en welzijn

en: Beauty salons
nl_NL: Schoonheidssalons

en: Hair salons
nl_NL: Kappers

en: Nail salons
nl_NL: Nagelstudio's

en: Eyelash extensions
nl_NL: Wimper extensies

en: Events and entertainment
nl_NL: Evenementen en amusement

en: Events (One time and Recurring)
nl_NL: Evenementen (eenmalig en terugkerend)

en: Business events
nl_NL: Zakelijke evenementen

en: Meeting rooms
nl_NL: Vergaderzalen

en: Art classes
nl_NL: Kunstlessen

en: Equipment rental
nl_NL: Verhuur van apparatuur

en: Photographers
nl_NL: Fotografen

en: Medical
nl_NL: Medisch

en: Medical Clinics & Doctors
nl_NL: Medische Klinieken en Artsen

en: Dentists
nl_NL: Tandartsen

en: Acupuncture
nl_NL: Acupunctuur

en: Physiologists
nl_NL: Fysiologen

en: Psychologists
nl_NL: Psychologen

en: Officials
nl_NL: Ambtenaren

en: City councils
nl_NL: Gemeenteraden

en: Embassies and consulates
nl_NL: Ambassades en consulaten

en: Attorneys
nl_NL: Advocaten

en: Legal services
nl_NL: Juridische diensten

en: Financial services
nl_NL: Financiële diensten

en: Interview scheduling
nl_NL: Interview planning

en: Call centers
nl_NL: Callcenters

en: Personal meetings and services
nl_NL: Persoonlijke afspraken en diensten

en: Counselling
nl_NL: Raadslieden

en: Spiritual services
nl_NL: Spirituele diensten

en: Design consultants
nl_NL: Ontwerp adviseurs

en: Cleaning
nl_NL: Schoonmaken

en: Household
nl_NL: Huishouden

en: Pet services
nl_NL: Diensten voor huisdieren

en: Retailers
nl_NL: Detailhandelaren

en: Supermarket
nl_NL: Supermarkt

en: Retail Finance
nl_NL: Detailhandel Financiën

en: Other retailers
nl_NL: Andere detailhandelaars

en: Personal trainers
nl_NL: Persoonlijke trainers

en: Gyms
nl_NL: Sportscholen

en: Fitness classes
nl_NL: Fitnesslessen

en: Yoga classes
nl_NL: Yogalessen

en: Golf classes
nl_NL: Golflessen

en: Sport items renting
nl_NL: Verhuur van sportartikelen

en: %d year | %d years
nl_NL[0]: %d jaar
nl_NL[1]: %d jaren

en: %d month | %d months
nl_NL[0]: %d maand
nl_NL[1]: %d maanden

en: %d week | %d weeks
nl_NL[0]: %d week
nl_NL[1]: %d weken

en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: %d h
nl_NL: %d uur

en: From
nl_NL: Van

en: To
nl_NL: Aan

en: Custom range
nl_NL: Aangepast bereik

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: Last 7 days
nl_NL: Afgelopen 7 dagen

en: Last 30 days
nl_NL: Afgelopen 30 dagen

en: This month
nl_NL: Deze maand

en: Next month
nl_NL: Volgende maand

en: Last month
nl_NL: Afgelopen maand

en: Start time must not be empty
nl_NL: Begintijd mag niet leeg zijn

en: End time must not be empty
nl_NL: Eindtijd mag niet leeg zijn

en: End time must not be equal to start time
nl_NL: Eindtijd mag niet gelijk zijn aan de begintijd

en: Could not save appointment in database.
nl_NL: Kon afspraak niet opslaan in de database.

en: %s has reached the limit of bookings for this service
nl_NL: %s heeft de limiet bereikt van het aantal boekingen voor deze dienst

en: To get access to more <a href="%s" target="_blank">features</a>, lifetime free updates and 24/7 support, upgrade to the Pro version of Bookly.
nl_NL: Als u toegang wilt tot meer <a href="%s" target="_blank">functies</a>, levenslange gratis updates en 24/7 ondersteuning, kunt u upgraden naar de Pro-versie van Bookly.

en: Appointment date
nl_NL: Afspraakdatum

en: Customer name
nl_NL: Naam klant

en: Customer phone
nl_NL: Telefoonnummer klant

en: Customer email
nl_NL: E-mailadres klant

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Internal note
nl_NL: Interne notitie

en: Type
nl_NL: Soort

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Last appointment
nl_NL: Laatste afspraak

en: Total appointments
nl_NL: Totaal aantal afspraken

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: State
nl_NL: Staat

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Start at
nl_NL: Start om

en: Number of recipients
nl_NL: Aantal ontvangers

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Sender ID
nl_NL: Afzender ID

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Resend
nl_NL: Opnieuw verzenden

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: Language
nl_NL: Taal

en: Flag
nl_NL: Vlag

en: Country
nl_NL: Land

en: Price/Minute
nl_NL: Prijs/Minuut

en: Regular price
nl_NL: Normale prijs

en: Price with custom Sender ID
nl_NL: Prijs met aangepaste Afzender ID

en: Requested ID
nl_NL: Aangevraagde ID

en: Status date
nl_NL: Datum status

en: Access token
nl_NL: Toegangstoken

en: Action
nl_NL: Actie

en: Target
nl_NL: Doel

en: Target ID
nl_NL: Doel-ID

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Reference
nl_NL: Referentie

en: New version of %1$s is available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="#" %5$s %6$s>update now</a>.
nl_NL: Nieuwe versie van %1$s is beschikbaar. <a href="%2$s" %3$s>Bekijk versie %4$s details</a> of <a href="#" %5$s %6$s>update nu</a>.

en: View %1$s version %2$s details
nl_NL: Bekijk %1$s versie %2$s details

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: You haven't entered the purchase code which results in impossibility to see if there is a new version available. Enter your purchase code in Settings > %sPurchase Code%s.
nl_NL: U heeft de aankoopcode niet ingevoerd, waardoor het onmogelijk is om te zien of er een nieuwe versie beschikbaar is. Voer uw aankoopcode in Instellingen > %sPurchase Code%s in.

en: Though, every new version is thoroughly tested to its highest quality before deploying, we can't guarantee that after update the plugin will work properly on all WordPress configurations and completely protect it from the influence of other plugins.
nl_NL: Hoewel elke nieuwe versie grondig op de hoogste kwaliteit wordt getest voordat deze wordt geïmplementeerd, kunnen we niet garanderen dat de plug-in na update op alle WordPress-configuraties naar behoren werkt en volledig beschermt tegen de invloed van andere plug-ins.

en: There is a small risk that some issues may appear as a result of updating the plugin. Please note that, according to %1$s Envato rules %2$s, we will be able to help you only if you have active item support period.
nl_NL: Er is een klein risico dat sommige problemen kunnen optreden als gevolg van het bijwerken van de plug-in. Houd er rekening mee dat we volgens %1$ Envato regels %2$s alleen kunnen helpen als u een actieve periode voor artikelondersteuning heeft.

en: You can renew support %1$s here %3$s or %2$s I've already renewed support. %3$s
nl_NL: U kunt ondersteuning %1$s hier %3$s of %2$s verlengen. Ik heb de ondersteuning al vernieuwd. %3$s

en: Please note that upon deleting this Bookly item, all data associated with it will be permanently deleted
nl_NL: Let op: als u dit Bookly-item verwijdert, worden alle bijbehorende gegevens permanent verwijderd

en: To save data, please set "Don't delete" in Bookly Settings > General > Bookly data upon deleting Bookly items
nl_NL: Om gegevens te bewaren, stelt u "Niet verwijderen" in bij Bookly Instellingen > Algemeen > Bookly gegevens bij het verwijderen van Bookly items

en: %s updated
nl_NL: %s bijgewerkt

en: Please wait, we are checking updates for {checked}/{total} Bookly add-ons
nl_NL: Even geduld, we controleren op updates voor {check}/{total} Bookly-add-ons

en: No updates available
nl_NL: Geen updates beschikbaar

en: Local
nl_NL: Lokaal

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Mixed
nl_NL: Gemengd

en: Untitled
nl_NL: Geen titel

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: New booking notification
nl_NL: Nieuwe boeking melding

en: Customer's birthday greeting
nl_NL: Melding verjaardag klant

en: Customer's last appointment notification
nl_NL: Laatste afspraak van klant melding

en: Staff full day agenda
nl_NL: Personeel gehele dag agenda

en: Verify customer's email
nl_NL: Verifieer e-mailadres klant

en: Verify customer's phone
nl_NL: Verifieer telefoonnummer klant

en: Mailing message
nl_NL: Mailingbericht

en: New staff member's Staff Cabinet mobile app access token details
nl_NL: Toegangstoken voor de mobiele app Staff Cabinet van het nieuwe personeelslid

en: Test message
nl_NL: Testbericht

en: Invalid email
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: "%s" is too long (%d characters max).
nl_NL: "%s" is te lang (maximaal %d karakters).

en: Invalid number
nl_NL: Ongeldig getal

en: Invalid date
nl_NL: Ongeldige datum

en: Invalid time
nl_NL: Ongeldige tijd

en: Your %s: %s is already associated with another %s.<br/>Press Update if we should update your user data, or press Cancel to edit entered data.
nl_NL: Uw %s: %s is reeds geassocieerd met een andere %s.<br/>Klik Update als we uw gebruikersdata moeten bijwerken, of klik op Annuleer om de ingegeven data te bewerken.

en: Enter verification code from SMS
nl_NL: Voer verificatiecode uit SMS in

en: Enter verification code from email
nl_NL: Voer verificatiecode uit e-mail in

en: Internal Notes
nl_NL: Interne Notities

en: To view the details of these appointments, please contact your website administrator in order to verify Bookly Pro license.
nl_NL: Om de details van deze afspraken te bekijken, neemt u contact op met uw website beheerder om uw Bookly Pro licentie te verifiëren.

en: Admins
nl_NL: Beheerders

en: Initial setup
nl_NL: Eerste installatie

en: Staff Members
nl_NL: Medewerkers

en: Email Notifications
nl_NL: E-mailmeldingen

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Appearance
nl_NL: Weergave

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Products
nl_NL: Producten

en: Billing
nl_NL: Facturatie

en: Get Bookly Pro
nl_NL: Koop Bookly Pro

en: Archived
nl_NL: Gearchiveerd

en: Access tokens
nl_NL: Toegangstokens

en: Revoke
nl_NL: Intrekken

en: Invite
nl_NL: Uitnodigen

en: You are going to delete access token(s). Please note that tokens will be automatically revoked, so user(s) associated with deleted token(s) will lose access
nl_NL: U gaat toegangstoken(s) verwijderen. Let op: tokens worden automatisch ingetrokken, dus gebruikers die zijn gekoppeld aan verwijderde token(s) hebben geen toegang meer.

en: No matching records found
nl_NL: Geen overeenkomende records gevonden

en: WordPress user
nl_NL: WordPress-gebruiker

en: Add service
nl_NL: Voeg dienst toe

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Finish
nl_NL: Afronden

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Welcome to Bookly!
nl_NL: Welkom bij Bookly!

en: As the ultimate appointment booking plugin for online scheduling, Bookly is designed to help you effortlessly manage your booking calendar, services, and client base.
nl_NL: Bookly is de ultieme plugin voor het maken van online afspraken en is ontworpen om u moeiteloos te helpen bij het beheren van uw agenda, diensten en klantenbestand.

en: This introduction will guide you through the essential configuration steps to get you started quickly.
nl_NL: Deze inleiding leidt u door de essentiële configuratiestappen zodat u snel aan de slag kunt.

en: You can optionally skip this wizard and refer to %s or watch our %s to learn the basics and get the most out of Bookly.
nl_NL: U kunt deze wizard overslaan en %s raadplegen of onze %s bekijken om de basis te leren en het meeste uit Bookly te halen.

en: Bookly Help Center
nl_NL: Bookly helpcentrum

en: Video Tutorials
nl_NL: Video-handleidingen

en: Set your company business hours. This schedule will serve as a template for all new staff members.
nl_NL: Stel de openingstijden van uw bedrijf in. Dit schema dient als sjabloon voor alle nieuwe medewerkers.

en: Select a time interval to be used as a step when creating all time slots in the system.
nl_NL: Selecteer een tijdsinterval dat moet worden gebruikt als stap bij het aanmaken van alle tijdsloten in het systeem.

en: Select the currency for the prices of your services.
nl_NL: Selecteer de valuta voor de prijzen van uw diensten.

en: In Bookly, 'staff' refers to any employee or resource that provides services to your clients, such as a consultant, therapist, or any other service provider. Adding staff members allows you to manage their schedules, assign services to them, and track their appointments.
nl_NL: In Bookly verwijst 'personeel' naar elke werknemer of resource die diensten verleent aan uw klanten, zoals een consultant, therapeut of andere dienstverlener. Door medewerkers toe te voegen kunt u hun agenda's beheren, diensten aan hen toewijzen en hun afspraken bijhouden.

en: In Bookly, a 'service' refers to the various offerings or activities your business provides to clients, such as consultations, treatments, classes, or other services. By adding services, you can manage their duration, cost, and assign them to specific employees.
nl_NL: In Bookly verwijst een 'dienst' naar de verschillende aanbiedingen of activiteiten die uw bedrijf aanbiedt aan klanten, zoals consulten, behandelingen, lessen of andere diensten. Door diensten toe te voegen, kunt u de duur en kosten ervan beheren en ze toewijzen aan specifieke medewerkers.

en: Bookly Cloud is an integral part of the Bookly booking system, offering a range of additional products and features for efficient appointment management and automation.
nl_NL: Bookly Cloud is een integraal onderdeel van het boekingssysteem van Bookly en biedt een reeks aanvullende producten en functies voor efficiënt afspraakbeheer en automatisering.

en: Features like SMS Notifications, Zapier integration, Stripe and Square Payments, Gift Cards, Voice and WhatsApp Notifications are designed to enhance your operations and boost your online business.
nl_NL: Functies zoals sms-berichten, Zapier-integratie, Stripe- en Square-betalingen, cadeaubonnen, spraak- en WhatsApp-meldingen zijn ontworpen om uw activiteiten te verbeteren en uw online bedrijf een boost te geven.

en: Discover the full range of <a href="%s" target="_blank">powerful tools here</a>.
nl_NL: Ontdek hier het volledige aanbod <a href="%s" target="_blank">krachtige tools</a>.

en: Sign up today and enjoy a welcome bonus!
nl_NL: Meld u vandaag nog aan en profiteer van een welkomstbonus!

en: Create an account
nl_NL: Maak een account aan

en: Already registered
nl_NL: Reeds geregistreerd

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: I accept <a href="%1$s" target="_blank">Service Terms</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>
nl_NL: Ik accepteer de <a href="%1$s" target="_blank">Servicevoorwaarden</a> en het <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Beleid</a>

en: Forgot password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Send recovery code
nl_NL: Herstelcode verzenden

en: Verify recovery code
nl_NL: Herstelcode verifiëren

en: Set new password
nl_NL: Nieuw wachtwoord instellen

en: Recovery code
nl_NL: Herstelcode

en: You are currently logged into Bookly Cloud with the account
nl_NL: U bent momenteel aangemeld bij Bookly Cloud met het account

en: Greetings
nl_NL: Gegroet

en: The initial setup is complete, and you can now continue using Bookly in the admin panel.
nl_NL: De eerste installatie is voltooid en u kunt Bookly nu verder gebruiken in het beheerderspaneel.

en: You can create staff members and services, add appointments to the calendar, and manage them directly from the backend.
nl_NL: U kunt medewerkers en diensten aanmaken, afspraken aan de agenda toevoegen en deze direct vanuit de backend beheren.

en: To start receiving appointments via the front-end booking form, follow these steps:
nl_NL: Volg deze stappen om afspraken te ontvangen via de front-end van het boekingsformulier:

en: Create a new page in WordPress.
nl_NL: Maak een nieuwe pagina in WordPress.

en: Insert the following shortcode: %s
nl_NL: Voeg de volgende verkorte code in: %s

en: Save the page and visit it to see your booking form in action.
nl_NL: Sla de pagina op en bezoek deze om uw boekingsformulier in actie te zien.

en: Have questions? Visit our %s or reach out to our %s.
nl_NL: Hebt u vragen? Bezoek onze %s of neem contact op met onze %s.

en: Help center
nl_NL: Helpcentrum

en: Support Team
nl_NL: Ondersteuningsteam

en: Staff members order
nl_NL: Volgorde medewerkers

en: Add staff
nl_NL: Voeg medewerker toe

en: Quick search staff
nl_NL: Snel doorzoeken personeel

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Show archived
nl_NL: Toon gearchiveerde

en: next day
nl_NL: volgende dag

en: Reorder
nl_NL: Herschikken

en: 1 - 9 employees
nl_NL: 1 - 9 werknemers

en: 10 - 19 employees
nl_NL: 10 - 19 werknemers

en: 20 - 49 employees
nl_NL: 20 - 49 werknemers

en: 50 - 249 employees
nl_NL: 50 - 249 werknemers

en: 250 or more employees
nl_NL: 250 of meer werknemers

en: Select company size
nl_NL: Selecteer bedrijfsgrootte

en: Company name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Industry
nl_NL: Industrie

en: Select industry
nl_NL: Selecteer bedrijfstak

en: Company size
nl_NL: Bedrijfsgrootte

en: Bookly data upon deleting Bookly items
nl_NL: Bookly gegevens bij het verwijderen van Bookly items

en: If you choose Delete, all data associated with Bookly will be permanently deleted when deleting Bookly items (Bookly, Bookly Pro, or any Bookly add-on)
nl_NL: Als u voor Verwijderen kiest, worden alle aan Bookly gekoppelde gegevens permanent verwijderd wanneer u Bookly-items verwijdert (Bookly, Bookly Pro of een add-on voor Bookly)

en: Don't delete
nl_NL: Niet verwijderen.

en: Time slot length
nl_NL: Lengte tijdsblok

en: Select a time interval which will be used as a step when building all time slots in the system.
nl_NL: Selecteer een tijdinterval dat wordt gebruikt als een stap bij het bouwen van tijdvensters in het systeem.

en: Set slot length as service duration
nl_NL: Stel lengte vak als service tijdsduur in

en: Enable this option to make slot length equal to service duration at the Time step of booking form.
nl_NL: Activeer deze optie om slot lengte gelijk aan de duur service bij de Time stap van het boekingsformulier te maken.

en: Number of days available for booking
nl_NL: Aantal dagen beschikbaar voor reservering

en: Set how far in the future the clients can book appointments.
nl_NL: Instellen hoe ver in de toekomst de klanten afspraken kunnen boeken.

en: Display available time slots in client's time zone
nl_NL: Toon de beschikbare tijdsblokken in de tijdzone van de klant

en: The value is taken from client's browser.
nl_NL: De waarde is overgenomen uit de browser van de klant.

en: Allow staff members to edit their profiles
nl_NL: Laat medewerkers hun eigen profiel bewerken

en: If this option is enabled then all staff members who are associated with WordPress users will be able to edit their own profiles, services, schedule and days off.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld kunnen alle medewerkers die ook een WordPress account hebben hun eigen profiel, diensten, planning, en vrije dagen bewerken.

en: Method to include Bookly JavaScript and CSS files on the page
nl_NL: Methode om de Bookly JavaScript en CSS-bestanden in de pagina op te nemen

en: Select method how to include Bookly JavaScript and CSS files on the page. For more information, see the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> page.
nl_NL: Selecteer de methode om Bookly JavaScript en CSS bestanden op de pagina op te nemen. Zie voor meer informatie de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> pagina.

en: All pages
nl_NL: Alle pagina's

en: Pages with Bookly form
nl_NL: Pagina's met Bookly formulier

en: Help us improve Bookly by sending anonymous usage stats
nl_NL: Help ons Bookly verbeteren door het sturen van anonieme gebruiksstatistieken

en: Allow the plugin to set a Powered by Bookly notice on the booking widget to spread information about the plugin. This will allow the team to improve the product and enhance its functionality
nl_NL: Laat de plug-in een Aangedreven by Bookly melding instellen op de boeking widget om informatie over de plug-in te verspreiden. Hierdoor kan het team het product verbeteren en de functionaliteit ervan verbeteren

en: Prevent caching of pages with booking form
nl_NL: Voorkom caching van pagina's met boekingsformulier

en: Select "Enabled" if you want Bookly to prevent caching by third-party caching plugins by adding a DONOTCACHEPAGE constant on pages with booking form
nl_NL: Selecteer "Ingeschakeld" als u wilt dat Bookly caching door caching-plug-ins van derden voorkomt door een constante DONOTCACHEPAGE toe te voegen op pagina's met boekingsformulier

en: Session storage mode
nl_NL: Sessie opslag modus

en: Select where to store session data
nl_NL: Selecteer waar de sessiegegevens moeten worden opgeslagen

en: Prevent PHP session locking
nl_NL: Voorkom het vergrendelen van PHP-sessie

en: Enable this option to make Bookly close the PHP session as soon as it is done with it. This should prevent locking the session, which could cause various other processes to timeout or fail
nl_NL: Schakel deze optie in om Bookly de PHP-sessie te laten sluiten zodra deze klaar is. Dit moet voorkomen dat de sessie wordt vergrendeld, waardoor verschillende andere processen een time-out of fout kunnen veroorzaken

en: Show news notifications
nl_NL: Nieuwsberichten tonen

en: If enabled, News notification icon will be displayed
nl_NL: Indien ingeschakeld zal het pictogram Nieuwsbericht worden weergegeven

en: Select a mail gateway that will be used to send email notifications. For more information, see the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> page.
nl_NL: Selecteer een mail gateway die zal worden gebruikt om e-mailmeldingen te versturen. Zie voor meer informatie de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> pagina.

en: WordPress mail
nl_NL: WordPress e-mail

en: Hostname
nl_NL: Hostnaam

en: Port
nl_NL: Poort

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Secure
nl_NL: Beveiligd

en: Service paid locally
nl_NL: Dienst ter plaatse betalen

en: URL Settings
nl_NL: URL Instellingen

en: Company
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Google Calendar
nl_NL: Google Kalender

en: Online Meetings
nl_NL: Online Vergaderingen

en: User Permissions
nl_NL: Gebruikersmachtigingen

en: Additional
nl_NL: Extra

en: Business Hours
nl_NL: Werkuren

en: Holidays
nl_NL: Vakanties

en: Purchase Code
nl_NL: Aankoopcode

en: Approve appointment URL (success)
nl_NL: Afspraak URL goedkeuren (succes)

en: Set the URL of a page that is shown to staff after they successfully approved the appointment.
nl_NL: Stel de URL van een pagina in die getoond wordt aan het personeel nadat zij met succes deze afspraak hebben goedgekeurd.

en: Approve appointment URL (denied)
nl_NL: Afspraak URL goedkeuren (afgewezen)

en: Set the URL of a page that is shown to staff when the approval of appointment cannot be done (due to capacity, changed status, etc.).
nl_NL: STel de URL van een pagina in die getoond wordt aan het personeel als de goedkeuring van de afspraak niet kan worden gedaan (door capaciteit, veranderde status, enz.).

en: Cancel appointment URL (success)
nl_NL: Annuleer afspraak URL (succes)

en: Set the URL of a page that is shown to clients after they successfully cancelled their appointment.
nl_NL: Stel de URL van een pagina die wordt getoond aan klanten nadat ze met succes hun benoeming geannuleerd.

en: Cancel appointment URL (denied)
nl_NL: URL voor het annuleren afspraak (ontkend)

en: Set the URL of a page that is shown to clients when the cancellation of appointment is not available anymore.
nl_NL: Stel de URL van een pagina in die wordt getoond aan klanten wanneer de annulering van de afspraak niet meer beschikbaar is.

en: Reject appointment URL (success)
nl_NL: Afwijzen afspraak URL (succes)

en: Set the URL of a page that is shown to staff after they successfully rejected the appointment.
nl_NL: Stel de URL van een pagina in die wordt getoond aan personeel nadat zij met succes de afspraak hebben afgewezen.

en: Reject appointment URL (denied)
nl_NL: Afwijzen afspraak URL (afgewezen)

en: Set the URL of a page that is shown to staff when the rejection of appointment cannot be done (due to changed status, etc.).
nl_NL: Stel de URL van een pagina in die wordt getoond aan personeel als de afwijzing van een afspraak niet kan worden uitgevoerd (door gewijzigde status, enz.).

en: Please note, the business hours below work as a template for all new staff members. To render a list of available time slots the system takes into account only staff members' schedule, not the company business hours. Be sure to check the schedule of your staff members if you have some unexpected behavior of the booking system.
nl_NL: Let op: de onderstaande openingstijden werken als sjabloon voor alle nieuwe medewerkers. Om een lijst van beschikbare tijd slots weer te geven houdt het systeem alleen rekening met het schema van de medewerkers, niet de kantooruren van het bedrijf. Zorg ervoor om de planning van uw medewerkers te controleren als u onverwacht gedrag van de reserveringssysteem heeft.

en: Please note that business hours you set here will be used as visible hours in Calendar for all staff members if you enable "Show only business hours in the calendar" in Settings > Calendar.
nl_NL: Let op: de kantooruren die u hier instelt zullen worden gebruikt als zichtbare uren in Agenda voor alle personeelsleden als u "Toon alleen kantooruren in de agenda" inschakelt in Instellingen > Agenda.

en: Select status for newly booked appointments.
nl_NL: Selecteer de status van nieuw geboekte afspraken.

en: Please note that this setting will be overridden by Customer Groups > General settings > <a href="%s" target="_blank">Default appointment status</a>.
nl_NL: Let op: deze instelling wordt overschreven door Klantengroepen > Algemene instellingen > <a href="%s" target="_blank">Standaard afspraakstatus</a>.

en: Default appointment status
nl_NL: Standaard status van de afspraak

en: ICS description for customers
nl_NL: ICS-beschrijving voor klanten

en: ICS description for staff
nl_NL: ICS-beschrijving voor het personeel

en: The value returned by {appointment_end_date} placeholder
nl_NL: De waarde die wordt geretourneerd door {appointment_end_date} placeholder

en: Choose 'Accurate date' if you want the {appointment_end_date} placeholder to return the exact end date of the appointment. Select '+1 day' if you prefer the placeholder to include an additional day in the end date calculation. Please note that this setting will affect only appointments with a duration longer or equal to one day.
nl_NL: Kies 'Nauwkeurige datum' als u wilt dat de {appointment_end_date} placeholder de exacte einddatum van de afspraak weergeeft. Kies '+1 dag' als u wilt dat de placeholder een extra dag meerekent in de berekening van de einddatum. Houd er rekening mee dat deze instelling alleen invloed heeft op afspraken met een duur langer of gelijk aan één dag.

en: +1 day
nl_NL: +1 dag

en: Accurate date
nl_NL: Nauwkeurige datum

en: Show only business days in the calendar
nl_NL: Toon alleen werkdagen in de kalender

en: If this setting is enabled then only business days will be visible in the calendar according to the company's business hours settings
nl_NL: Als deze instelling is ingeschakeld, zijn alleen werkdagen zichtbaar in de kalender volgens de openingstijden van het bedrijf

en: Show only business hours in the calendar
nl_NL: Toon alleen kantooruren in de kalender

en: If this setting is enabled then the visible hours in the calendar will be limited to the company's business hours
nl_NL: Als deze instelling is ingeschakeld, zijn de zichtbare uren in de kalender beperkt tot de kantooruren van het bedrijf

en: Show only staff members with appointments in Day view
nl_NL: Toon alleen personeelsleden met afspraken in de Dagweergave

en: If this setting is enabled then only staff members who have associated appointments will be displayed in the Day view
nl_NL: Als deze instelling is ingeschakeld, worden alleen medewerkers met bijbehorende afspraken weergegeven in de Dagweergave

en: Show new appointments notifications
nl_NL: Toon nieuwe afspraken meldingen

en: If enabled, you will see an indicator near 'Calendar' for newly created appointments
nl_NL: Indien ingeschakeld, ziet u een indicator bij 'Agenda' voor nieuw gemaakte afspraken

en: Scrollable calendar
nl_NL: Scrolbare agenda

en: If enabled, the backend calendar will occupy part of the screen and remain scrollable. If disabled, it will take up more space and scroll along with the entire page.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, neemt de agenda aan de achterkant een deel van het scherm in beslag en blijft deze scrolbaar. Als deze uitgeschakeld is, neemt het meer ruimte in en scrollt het mee met de hele pagina.

en: Month view style
nl_NL: Maandweergave stijl

en: Select the style for displaying appointments in Month view
nl_NL: Selecteer de stijl voor het weergeven van afspraken in maandweergave

en: Classic
nl_NL: Klassiek

en: Minimalistic
nl_NL: Minimalistisch

en: Coloring mode
nl_NL: Kleurmodus

en: If you select "By service", then the color will be taken from the service settings. If you select "By status", then the color will depend on the appointment status
nl_NL: Als u "Op service" selecteert, dan wordt de kleur overgenomen uit de service-instellingen. Als u "Op status" selecteert, dan zal de kleur afhangen van de status van de afspraak

en: By service
nl_NL: Op service

en: By status
nl_NL: Op status

en: By staff
nl_NL: Op personeel

en: Appointment with one participant
nl_NL: Afspraak met één deelnemer

en: Appointment with many participants
nl_NL: Afspraak met veel deelnemers

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Price format
nl_NL: Prijs formaat

en: Add custom metadata to payment
nl_NL: Voeg aangepaste metagegevens toe aan betaling

en: You can specify up to 50 keys, with key names up to 40 characters long and values up to 500 characters long. Key names can contain only letters, digits and spaces.
nl_NL: U kunt maximaal 50 sleutels specificeren, met sleutelnamen van maximaal 40 tekens en waarden van maximaal 500 tekens. Sleutelnamen mogen alleen letters, cijfers en spaties bevatten.

en: Add metadata
nl_NL: Metadata toevoegen

en: Phone field default country
nl_NL: Standaard land voor telefoonveld

en: Select default country for the phone field in the 'Details' step of booking. You can also let Bookly determine the country based on the IP address of the client.
nl_NL: Selecteer het standaard land voor het telefoonveld in de 'Details' van de reservering. U kunt Bookly het land ook laten bepalen aan de hand van het IP-adres van de klant.

en: Guess country by user's IP address
nl_NL: Raad het land aan de hand van het IP-adres van de gebruiker

en: Default country code
nl_NL: Standaard landcode

en: Your clients must have their phone numbers in international format in order to receive text messages. However you can specify a default country code that will be used as a prefix for all phone numbers that do not start with "+" or "00". E.g. if you enter "1" as the default country code and a client enters their phone as "(600) 555-2222" the resulting phone number to send the SMS to will be "+1600555222".
nl_NL: Uw klanten moeten hun telefoonnummers in internationaal formaat invoeren om sms-berichten te kunnen ontvangen. U kunt ook een standaard landcode instellen die gebruikt zal worden als prefix van alle telefoonnummers die niet beginnen met "+" of "00". Bv. voert u "31" in als standaard landcode en een klant typt haar telefoonnummer in als "(600) 555-2222", dan wordt het telefoonnummer waar de SMS heen wordt gestuurd: "+31600555222".

en: Remember personal information in cookies
nl_NL: Onthoud persoonlijke gegevens in cookies

en: If this setting is enabled then returning customers will have their personal information fields filled in at the Details step with the data previously saved in cookies.
nl_NL: Als deze instelling is ingeschakeld, zal bij terugkerende klanten hun persoonlijke informatievelden worden ingevuld in de Details-stap met de gegevens die eerder in cookies zijn opgeslagen.

en: Allow duplicate customers
nl_NL: Sta dubbele klanten toe

en: If enabled, a new user will be created if any of the registration data during the booking is different.
nl_NL: Indien ingeschakeld zal een nieuwe gebruiker worden aangemaakt als enig van de registratiegegevens tijdens het boeken verschillend is.

en: Show confirmation dialog before updating customer's data
nl_NL: Toon bevestigingsdialoog voor bijwerken data van klant

en: If this option is enabled and customer enters contact info different from the previous order, a warning message will appear asking to update the data.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld en de klant voert contact info in die anders is dan die van de vorige bestelling zal een waarschuwingsmelding verschijnen die vraagt om de data bij te werken.

en: Verify customer's contact information at Details step
nl_NL: Verifieer contactinformatie van de klant in Gedetailleerde stap

en: Select when to send a notification with a verification code to the customer by SMS or email.
nl_NL: Selecteer wanneer een melding met een verificatiecode aan de klant via SMS of e-mail moet worden verzonden.

en: Off
nl_NL: Uit

en: Always verify phone
nl_NL: Verifieer telefoon altijd

en: Always verify email
nl_NL: Verifieer e-mail altijd

en: Only if data is different from the previous order
nl_NL: Alleen als gegevens verschillen van de vorige bestelling

en: Appointment ID
nl_NL: Afspraak-ID

en: Date of appointment
nl_NL: Datum van afspraak

en: Time of appointment
nl_NL: Tijd van afspraak

en: Booking number
nl_NL: Boekingsnummer

en: Name of category
nl_NL: Naam van categorie

en: Address of company
nl_NL: Adres van bedrijf

en: Name of company
nl_NL: Naam van bedrijf

en: Company phone
nl_NL: Telefoonnummer bedrijf

en: Company web-site address
nl_NL: Website adres bedrijf

en: Duration of service
nl_NL: Tijdsduur van service

en: Info of service
nl_NL: Info van service

en: Name of service
nl_NL: Naam van service

en: Price of service
nl_NL: Prijs van service

en: Email of staff
nl_NL: E-mail van personeelslid

en: Info of staff
nl_NL: Info van personeelslid

en: Name of staff
nl_NL: Naam van personeelslid

en: Phone of staff
nl_NL: Telefoonnummer van personeelslid

en: Customer notes for appointment
nl_NL: Opmerkingen van de klant voor afspraak

en: Status of payment
nl_NL: Betaalstatus

en: Payment type
nl_NL: Soort betaling

en: Status of appointment
nl_NL: Afspraakstatus

en: Loop over participants list
nl_NL: Neem de deelnemerslijst door

en: Loop over participants list with delimiter
nl_NL: Neem de deelnemerslijst door met scheidingsteken

en: No records for selected period.
nl_NL: Geen records voor de geselecteerde periode.

en: SMS Notifications
nl_NL: SMS-meldingen

en: Approved at
nl_NL: Goedgekeurd op

en: Change the sender's name to your phone number or any other name
nl_NL: Wijzig de naam van de afzender in uw telefoonnummer of een andere naam

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: Campaigns
nl_NL: Campagnes

en: Mailing lists
nl_NL: Mailinglijsten

en: Price list
nl_NL: Prijslijst

en: If you do not see your country in the list please contact us at <a href="mailto:support@bookly.info">support@bookly.info</a>.
nl_NL: Als u uw land niet in de lijst ziet, neem dan contact met ons op via <a href="mailto:support@bookly.info">support@bookly.info</a>.

en: Administrator phone
nl_NL: Beheerder telefoon

en: Send test SMS
nl_NL: Stuur test SMS

en: Save administrator phone
nl_NL: Bewaar telefoonnummer beheerder

en: Enter a phone number in international format. E.g. for the United States a valid phone number would be +17327572923.
nl_NL: Voer een telefoonnummer in internationaal formaat in. In Nederland is een geldig telefoonnummer bijvoorbeeld +31202225555.

en: Quick search notifications
nl_NL: Snel zoeken naar meldingen

en: Please take into account that not all countries by law allow custom SMS sender ID. Please check if particular country supports custom sender ID in our price list. Also please note that prices for messages with custom sender ID are usually 20% - 25% higher than normal message price.
nl_NL: Houd er rekening mee dat niet alle landen aangepaste SMS afzender ID door de wet toelaten. Controleer in onze prijslijst of een bepaald land aangepaste afzender ID ondersteunt. Houd er ook rekening mee dat de prijzen voor berichten met aangepaste afzender ID  meestal 20% - 25% hoger zijn dan normaal bericht prijzen.

en: Request Sender ID
nl_NL: Verzoek de Afzender ID

en: Reset to default
nl_NL: Reset naar standaard

en: Request
nl_NL: Verzoeken

en: Cancel request
nl_NL: Annuleer verzoek

en: Can only contain letters or digits (up to 11 characters).
nl_NL: Kan alleen letters of cijfers bevatten (maximaal 11 tekens).

en: Acceptable characters are
nl_NL: Toegestane tekens zijn

en: Quick search
nl_NL: Snel zoeken

en: Current mailing list
nl_NL: Huidige mailinglijst

en: Back to lists
nl_NL: Terug naar lijsten

en: Sender ID request is sent.
nl_NL: Afzender ID verzoek is verzonden.

en: Sender ID is reset to default.
nl_NL: Afzender ID is teruggezet naar de standaardinstelling.

en: No records.
nl_NL: Geen records.

en: enable
nl_NL: inschakelen

en: disable
nl_NL: uitschakelen

en: Start Now
nl_NL: Nu starten

en: Manual
nl_NL: Handleiding

en: Ready to send
nl_NL: Klaar om te verzenden

en: In progress
nl_NL: In bewerking

en: Canceled
nl_NL: Geannuleerd

en: SMS has been sent successfully.
nl_NL: SMS is met succes verstuurd.

en: WhatsApp Notifications
nl_NL: WhatsApp-meldingen

en: Permanent access token
nl_NL: Permanente toegangstoken

en: Phone number ID
nl_NL: Telefoonnummer ID

en: WhatsApp Business Account ID
nl_NL: WhatsApp zakelijke account-ID

en: Bookly Cloud Billing
nl_NL: Bookly Cloud Facturatie

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: To generate an invoice you should fill in company information in Bookly Cloud settings -> Invoice
nl_NL: Om een factuur te genereren moet u bedrijfsinformatie invullen in de Bookly Cloud instellingen -> Factuur

en: Bookly Cloud Settings
nl_NL: Bookly Cloud Instellingen

en: Change password
nl_NL: Verander wachtwoord

en: Company address
nl_NL: Adres bedrijf

en: Company address line 2
nl_NL: Adres bedrijf regel 2

en: You can change the country <a href="#">here</a>
nl_NL: U kunt het land <a href="#">hier</a> wijzigen

en: Company number
nl_NL: Bedrijfsnummer

en: VAT / Tax number
nl_NL: BTW-nummer

en: Additional text to include in invoice
nl_NL: Extra tekst voor op de factuur

en: Send invoice
nl_NL: Factuur versturen

en: The invoice will be sent to <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>
nl_NL: De factuur zal worden verzonden naar <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>

en: Copy invoice to another email(s)
nl_NL: Kopieer factuur naar andere e-mail(s)

en: Enter one or more email addresses separated by commas.
nl_NL: Vul een of mesrdere e-mailadressen in, gescheiden door komma's.

en: Save invoice settings
nl_NL: Bewaar factuur instellingen

en: Show SMS notification icon
nl_NL: SMS-notificatie icoon tonen

en: Send email notification to administrators at low balance
nl_NL: Stuur e-mail notificatie aan beheerders bij lage balans

en: Send weekly summary
nl_NL: Stuur wekelijkse samenvatting

en: Your country is the location from where you consume Bookly SMS services and is used to provide you with the payment methods available in that country.
nl_NL: Uw land is de locatie waar u de SMS-diensten van Bookly gebruikt en wordt gebruikt om u te voorzien van de betalingsmethoden die in dat land beschikbaar zijn.

en: Update country
nl_NL: Land bijwerken

en: Old password
nl_NL: Oude wachtwoord

en: Repeat new password
nl_NL: Herhaal nieuw wachtwoord

en: Passwords don't match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Services order
nl_NL: Sorteer diensten

en: Quick search services
nl_NL: Snel doorzoeken services

en: Update service setting
nl_NL: Dienst instellingen bijwerken

en: You are about to change a service setting which is also configured separately for each staff member. Do you want to update it in staff settings too?
nl_NL: U gaat een dienst-instelling wijzigen die ook apart is ingesteld voor elke medewerker. Wilt u deze wijziging ook in de instellingen van de medewerker doorvoeren?

en: Remember my choice
nl_NL: Onthoud mijn keuze

en: No, update just here in services
nl_NL: Nee, wijzig het alleen hier in de diensten

en: The service will be created with the visibility of Private.
nl_NL: De service wordt gemaakt met de zichtbaarheid van Privé.

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceer

en: %d service | %d services
nl_NL[0]: %d dienst
nl_NL[1]: %d diensten

en: Copy of %s
nl_NL: Kopie van %s

en: If you have not already done so, <a href="%s" target="_blank">sign up for Zapier</a>
nl_NL: Als u dit nog niet heeft gedaan, <a href="%s" target="_blank">meld u aan voor Zapier</a>

en: <a href="%s" target="_blank">Sign in to Zapier</a> and click <a href="%s" target="_blank"><b>Make a Zap</b></a>
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Aanmelden bij Zapier</a> en klik op <a href="%s" target="_blank"><b>Maak een Zap</b></a>

en: In the <b>Choose App & Event</b> step search for the <b>Bookly</b> app and select it
nl_NL: Zoek in de stap <b>App en Evenement kiezen</b> naar de <b>Bookly</b> app en selecteer deze

en: In the <b>Choose Trigger Event</b> dropdown choose a trigger and click <b>Continue</b>
nl_NL: Kies in de vervolgkeuzelijst <b>Kies Trigger Gebeurtenis </b> een trigger en klik op <b>Doorgaan</b>

en: In the <b>Choose Account</b> step click <b>Sign in to Bookly</b>
nl_NL: Klik in de stap <b>Account Kiezen</b> op <b>Aanmelden bij Bookly</b>

en: In the popup window enter the API Key found below on this page, and click <b>Yes, Continue</b>
nl_NL: Voer in het pop-upvenster de API-sleutel in die u hieronder op deze pagina vindt en klik op <b>Ja, Doorgaan</b>

en: Click <b>Continue</b>, then <b>Test trigger</b> and <b>Continue</b>
nl_NL: Klik op <b>Doorgaan</b>, daarna op <b>Test trigger</b> en <b>Doorgaan</b>

en: Continue creating your Zap by selecting the options you'd like
nl_NL: Ga door met het maken van uw Zap door de gewenste opties te selecteren

en: Finally, click <b>Finish</b> to create your Zap
nl_NL: Klik tenslotte op <b>Afronden</b> om uw Zap te maken

en: Once your Zap is created, make sure to toggle your Zap "on". It's now ready to go and will run automatically
nl_NL: Als uw Zap eenmaal is aangemaakt, zorg er dan voor dat u uw Zap "aanzet". Het is nu klaar voor gebruik en wordt automatisch uitgevoerd

en: Generate new API Key
nl_NL: Genereer een nieuwe API-sleutel

en: Bookly update required
nl_NL: Bookly update vereist

en: This product is not supported by your version of Bookly plugin. Please update Bookly to the latest version.
nl_NL: Dit product wordt niet ondersteund door uw versie van de Bookly plug-in. Werk Bookly bij naar de laatste versie.

en: Bookly %s required
nl_NL: Bookly %s vereist

en: Cancel subscription
nl_NL: Abonnement opzeggen

en: When do you want to cancel?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt opzeggen?

en: Cancel on next renewal
nl_NL: Opzeggen bij volgende verlenging

en: You will be able to use the product until the end of the already paid period. If during this period you decide to keep your subscription, you will have the option to do so.
nl_NL: U kunt het product gebruiken tot het einde van de reeds betaalde periode. Als u tijdens deze periode besluit uw abonnement te behouden, hebt u de mogelijkheid dit te doen.

en: Cancel immediately
nl_NL: Direct opzeggen

en: The product will be disabled immediately. To re-enable the product, you will need to sign up for a new subscription.
nl_NL: Het product wordt onmiddellijk uitgeschakeld. Om het product weer in te schakelen, moet u zich aanmelden voor een nieuw abonnement.

en: Get started
nl_NL: Aan de slag

en: Congrats!
nl_NL: Gefeliciteerd!

en: best offer
nl_NL: beste aanbieding

en: users choice
nl_NL: gebruikerskeuze

en: Purchase code
nl_NL: Aankoopcode

en: Next billing date
nl_NL: Volgende facturatiedatum

en: Deactivation date
nl_NL: Deactiveringsdatum

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Tasks
nl_NL: Taken

en: unlimited in trial
nl_NL: onbeperkt in proefperiode

en: Stripe activation was not completed
nl_NL: Stripe activatie is niet afgerond

en: Diagnostics
nl_NL: Diagnoses

en: Run tests automatically
nl_NL: Tests automatisch uitvoeren

en: Success
nl_NL: Gelukt

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Import file
nl_NL: Importeer bestand

en: Service name
nl_NL: Naam service

en: End date / Duration
nl_NL: Einddatum / Duur

en: Staff name
nl_NL: Naam personeel

en: Client name
nl_NL: Naam van de klant

en: Client email
nl_NL: E-mail van klant

en: Client phone
nl_NL: Telefoonnummer van de klant

en: Import
nl_NL: Importeren

en: minutes
nl_NL: minuten

en: Empty value
nl_NL: Lege waarde

en: By proceeding with the import process, the following actions will be performed:
nl_NL: Door verder te gaan met het importproces worden de volgende acties uitgevoerd:

en: New staff members, services, customers, appointments and payments will be created based on the data in your CSV file.
nl_NL: Nieuwe medewerkers, services, klanten, afspraken en betalingen worden aangemaakt op basis van de gegevens in uw CSV-bestand.

en: Services will be linked to staff members, and customers will be linked to their appointments.
nl_NL: Servic esworden gekoppeld aan medewerkers en klanten worden gekoppeld aan hun afspraken.

en: If exact service duration data is unavailable, durations will be calculated based on the start and end times of appointments.
nl_NL: Als er geen exacte gegevens beschikbaar zijn over de duur van de service, wordt de duur berekend op basis van de begin- en eindtijd van afspraken.

en: If a service, staff member, or customer already exists, the existing records will be used to avoid duplication.
nl_NL: Als een service, medewerker of klant al bestaat, worden de bestaande records gebruikt om duplicatie te voorkomen.

en: Instant notifications will not be sent, but all types of reminders will be sent.
nl_NL: Directe meldingen worden niet verzonden, maar alle soorten herinneringen worden wel verzonden.

en: Please note:
nl_NL: Let op:

en: Imported appointments will not be synced with external calendars.
nl_NL: Geïmporteerde afspraken worden niet gesynchroniseerd met externe agenda's.

en: You must fully understand the data you are importing and its impact.
nl_NL: U moet de gegevens die u importeert en de impact ervan volledig begrijpen.

en: It is strongly recommended to back up your database before proceeding, as there will be no straightforward way to undo the changes made during the import.
nl_NL: Het wordt sterk aangeraden om een back-up te maken van uw database voordat u verder gaat, omdat er geen eenvoudige manier is om de wijzigingen ongedaan te maken die tijdens het importeren zijn gemaakt.

en: If you're importing a large CSV file, make sure to check your server limits, as exceeding them may disrupt the import.
nl_NL: Als u een groot CSV-bestand importeert, controleer dan de limieten van uw server.

en: If you still need to import a large file, you can split it into several parts and upload them one by one.
nl_NL: Als u nog steeds een groot bestand moet importeren, kunt u het in meerdere delen splitsen en ze een voor een uploaden.

en: Choose CSV file to import
nl_NL: Kies CSV-bestand om te importeren

en: You can find full import guide in <a href="%s" target=_blank>our documentation</a>.
nl_NL: U kunt de volledige handleiding over importeren vinden in <a href="%s" target=_blank>onze documentatie</a>.

en: I understand that I am proceeding with the import at my own risk.
nl_NL: Ik begrijp dat ik de import op eigen risico uitvoer.

en: Proceed
nl_NL: Doorgaan

en: When importing data from a CSV file, map the columns in your file to the corresponding fields in Bookly.
nl_NL: Wanneer u gegevens importeert vanuit een CSV-bestand, koppel dan de kolommen in uw bestand aan de corresponderende velden in Bookly.

en: Use the dropdown menus and input fields to specify which data from your CSV should be imported to each field.
nl_NL: Gebruik de vervolgkeuzemenu's en invoervelden om aan te geven welke gegevens uit uw CSV in elk veld geïmporteerd moeten worden.

en: Set the corresponding duration in minutes.
nl_NL: Stel de bijbehorende duur in minuten in.

en: Set the corresponding price in your currency.
nl_NL: Stel de bijbehorende prijs in uw valuta in.

en: If the imported file does not contain a column for the status value, select Custom and set a default status for appointments.
nl_NL: Als het geïmporteerde bestand geen kolom voor de statuswaarde bevat, selecteer dan Aangepast en stel een standaard status in voor afspraken.

en: required
nl_NL: verplicht

en: Something went wrong
nl_NL: Er is iets fout gegaan

en: You have a previously imported file detected.
nl_NL: U hebt een eerder geïmporteerd bestand gedetecteerd.

en: If you encountered any issues during the import, you can roll back the import of this file.
nl_NL: Als u problemen hebt ondervonden tijdens het importeren, kunt u het importeren van dit bestand terugdraaien.

en: Rollback
nl_NL: Terugzetten

en: Import successful
nl_NL: Importeren gelukt

en: Import results
nl_NL: Importeer resultaten

en: Staff members imported
nl_NL: Medewerkers geïmporteerd

en: Services imported
nl_NL: Services geïmporteerd

en: Clients imported
nl_NL: Klanten geïmporteerd

en: Appointments imported
nl_NL: Afspraken geïmporteerd

en: End points
nl_NL: Eindpunten

en: All actions
nl_NL: Alle acties

en: Clear all logs
nl_NL: Wis alle logboeken

en: Restore records
nl_NL: Records herstellen

en: Keep logs
nl_NL: Logboeken bijhouden

en: %s day | %s days
nl_NL[0]: %s dag
nl_NL[1]: %s dagen

en: PHP Sessions
nl_NL: PHP Sessies

en: This test checks if PHP sessions are enabled. Bookly needs PHP sessions to work correctly. For more information about PHP sessions, please check the official PHP documentation %s.
nl_NL: Deze test controleert of PHP sessies zijn ingeschakeld. Bookly heeft PHP sessies nodig om correct te werken. Raadpleeg voor meer informatie over PHP-sessies de officiële PHP-documentatie %s.

en: Critical errors
nl_NL: Kritieke fouten

en: This test checks for critical errors in Bookly.
nl_NL: Deze test controleert op kritieke fouten in Bookly.

en: Some critical errors in Bookly were found recently.
nl_NL: Er zijn onlangs enkele kritieke fouten in Bookly gevonden.

en: Please contact Bookly support.
nl_NL: Neem contact op met de ondersteuning van Bookly.

en: Time settings
nl_NL: Tijdinstellingen

en: We recommend to use timezones with geographic names (e.g., "Europe/London") instead of "UTC +1". Using numerical representation may cause errors with daylight saving time. You can modify your timezone in WP Settings > General > Timezone.
nl_NL: Wij raden aan om tijdzones met geografische namen te gebruiken (b.v. "Europa/Londen") in plaats van "UTC +1". Het gebruik van een numerieke weergave kan fouten veroorzaken met de zomertijd. U kunt uw tijdzone aanpassen in WP Instellingen > Algemeen > Tijdzone.

en: Since Bookly has specific add-ons directories, their renaming may cause issues.
nl_NL: Aangezien Bookly specifieke add-ons directories heeft, kan het hernoemen hiervan problemen veroorzaken.

en: Current directory name
nl_NL: Naam huidige directory

en: Expected directory name
nl_NL: Verwachte naam directory

en: Some folders were renamed. Below you can find a list with current and correct names.
nl_NL: Sommige mappen hebben een andere naam gekregen. Hieronder vindt u een lijst met de huidige en correcte namen.

en: Incompatible plugins
nl_NL: Niet-compatibele plug-ins

en: This test checks the plugins that may affect Bookly. For example, some caching and optimizing plugins may cause incorrect work of Bookly.
nl_NL: Deze test controleert de plugins die Bookly kunnen beïnvloeden. Bijvoorbeeld, sommige caching en optimalisatie plugins kunnen incorrect werk van Bookly veroorzaken.

en: One or several incompatible plugins were detected. Please add pages with Bookly shortcodes to cache exceptions and Javascript-code minification.
nl_NL: Een of meerdere incompatibele plugins werden gedetecteerd. Voeg pagina's met Bookly verkorte codes toe aan cache uitzonderingen en Javascript-code minificatie.

en: Secure connection
nl_NL: Beveiligde verbinding

en: Some Bookly integrations require HTTPS connection and won't work with your website if there is no valid SSL certificate installed on your web server.
nl_NL: Sommige Bookly-integraties vereisen een HTTPS-verbinding en zullen niet werken met uw website als er geen geldig SSL-certificaat op uw webserver is geïnstalleerd.

en: External connections
nl_NL: Externe verbindingen

en: This test checks the ability to establish a connection with the Bookly Cloud external server.
nl_NL: Deze test controleert de mogelijkheid om een verbinding met de externe server van Bookly Cloud tot stand te brengen.

en: For some reason, your server blocks Bookly Cloud requests. To fix the issue, please ask your hosting provider to whitelist the Bookly Cloud server.
nl_NL: Om de een of andere reden blokkeert u server Bookly Cloud-verzoeken. Om dit probleem op te lossen, vraagt u uw hosting provider om de Bookly Cloud server te whitelisten.

en: Bookly updates bring new useful features and bugfixes. Make sure you are using the latest version of Bookly to get more possibilities and the highest quality.
nl_NL: Bookly updates brengen nieuwe handige functies en bugfixes. Zorg ervoor dat u de laatste versie van Bookly gebruikt om meer mogelijkheden en de hoogste kwaliteit te krijgen.

en: Some Bookly items are outdated. Please update the following items:
nl_NL: Sommige items van Bookly zijn verouderd. Gelieve de volgende items bij te werken:

en: Please update the following add-ons for correct work of your version of Bookly:
nl_NL: Werk de volgende add-ons bij voor een correcte werking van uw versie van Bookly:

en: All staff
nl_NL: Alle medewerkers

en: No staff selected
nl_NL: Geen medewerker geselecteerd

en: Welcome to Bookly and thank you for your choice!
nl_NL: Welkom bij Bookly en bedankt voor uw keuze!

en: Bookly will simplify the booking process for your customers. This plugin creates another touchpoint to convert your visitors into customers. With Bookly your clients can see your availability, pick the services you provide, book them online and much more.
nl_NL: Bookly zal het boekingsproces voor uw klanten vereenvoudigen. Deze plugin maakt nog een aanraakpunt om uw bezoekers te converteren in klanten. Met Bookly kunnen uw klanten uw beschikbaarheid zien, kies de diensten die u levert, boek ze online en nog veel meer.

en: To start using Bookly, you need to set up the services you provide and specify the staff members who will provide those services.
nl_NL: Om te starten met het gebruik van Bookly, moet u de diensten die u levert instellen en de personeelsleden die deze diensten leveren specificeren.

en: Add a staff member (you can add only one service provider with a free version of Bookly).
nl_NL: Voeg een personeelslid toe (u kunt maar een dienstverlener toevoegen met een gratis versie van Bookly).

en: Add services you provide (up to five with a free version of Bookly) and assign them to a staff member.
nl_NL: Voeg diensten die u levert toe (tot vijf met een gratis versie van Bookly) en wijs ze toe aan een personeelslid.

en: Go to Posts/Pages and click on the 'Add Bookly booking form' button in the page editor to publish the booking form on your website.
nl_NL: Ga naar Berichten/Pagina's en klik op de knop 'Bookly boekingsformulier toevoegen' in de pagina-editor om het boekingsformulier op uw website te publiceren.

en: Bookly can boost your sales and scale together with your business. Get more features and remove the limits by upgrading to the paid version with the <a href="%s" target="_blank">Bookly Pro add-on</a>, which allows you to use a vast number of additional features and settings for booking services, install other add-ons for Bookly, and includes six months of customer support.
nl_NL: Bookly kan uw verkoop omhoog stuwen en samen met uw bedrijf groeien. Krijg meer functies en verwijder de beperkingen door te upgraden naar de betaalde versie met de <a href="%s" target="_blank">Bookly Pro add-on</a>, waarmee u een groot aantal extra functies en instellingen kunt gebruiken voor boekingsdiensten, andere add-ons voor Bookly kunt installeren en u krijgt zes maanden klantenondersteuning.

en: Add Staff Members
nl_NL: Medewerkers Toevoegen

en: Add Services
nl_NL: Diensten Toevoegen

en: Try Bookly Pro add-on
nl_NL: Probeer de Bookly Pro add-on

en: News
nl_NL: Nieuws

en: More news
nl_NL: Meer nieuws

en: Appointment at any time
nl_NL: Afspraak op elk moment

en: No payments for selected period and criteria.
nl_NL: Geen betalingen voor de geselecteerde periode en criteria.

en: See details for more items
nl_NL: Zie details voor meer onderwerpen

en: Edit custom CSS
nl_NL: Bewerk aangepaste CSS

en: Set up your custom CSS styles
nl_NL: Stel je aangepaste CSS-stijlen in

en: Bookly form
nl_NL: Bookly formulier

en: Show form progress tracker
nl_NL: Laat voortgang formulier zien

en: Align buttons to the left
nl_NL: Lijn knoppen aan de linkerkant uit

en: Invert datepicker colors
nl_NL: Kleuren gegevenskiezer omkeren

en: Click on the underlined text to edit.
nl_NL: Klik op de onderstreepte tekst om te wijzigen.

en: How to publish this form on your web site?
nl_NL: Hoe kunt u dit formulier op uw website publiceren?

en: Open the page where you want to add the booking form in page edit mode and click on the "Add Bookly booking form" button. Choose which fields you'd like to keep or remove from the booking form. Click Insert, and the booking form will be added to the page.
nl_NL: Open de pagina waar u het boekingsformulier wilt toevoegen in pagina bewerkingsmodus en klik op de "Voeg Bookly boekingsformulier toe" knop. Kies welke velden u wilt behouden uit het boekingsformulier. Klik op Invoegen, en het boekingsformulier zal worden toegevoegd aan de pagina.

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Make selecting employee required
nl_NL: Maak de selectie van werknemers nodig

en: Show service price next to employee name
nl_NL: Toon serviceprijs naast de naam van de werknemer

en: Show service duration next to service name
nl_NL: Toon service duur naast service naam

en: Show category info
nl_NL: Toon categorie informatie

en: Show service info
nl_NL: Toon service info

en: Show staff info
nl_NL: Toon personeelsinformatie

en: Show calendar
nl_NL: Kalender weergeven

en: Show blocked timeslots
nl_NL: Geblokkeerde tijdsblokken weergeven

en: Show each day in one column
nl_NL: Toon elke dag in één kolom

en: Please note that "I'm available on or after" picker will be hidden
nl_NL: Let op dat de "Ik ben beschikbaar op of na" keuzelijst wordt verborgen

en: Show only the nearest timeslot
nl_NL: Toon alleen het dichtstbijzijnde tijdslot

en: Show only the first timeslot in each day
nl_NL: Toon alleen het eerste tijdslot op elke dag

en: Phone field required
nl_NL: Telefoonveld verplicht

en: Email field required
nl_NL: E-mail veld verplicht

en: Both email and phone fields required
nl_NL: Zowel e-mail als telefoon velden zijn verplicht

en: Show Login button
nl_NL: Toon login-knop

en: Do not forget to update your email and SMS codes for customer names
nl_NL: Vergeet niet om uw e-mail en SMS codes voor klantnamen bij te werken

en: Use first and last name instead of full name
nl_NL: In plaats van 'volledige naam' gebruik maken van 'voornaam' en 'achternaam'

en: Email confirmation field
nl_NL: E-mail bevestigingsveld

en: Show notes field
nl_NL: Toon notitie veld

en: Show Terms & Conditions checkbox
nl_NL: Toon Algemene Voorwaarden selectievakje

en: Show 'Start over' button
nl_NL: Toon 'Opnieuw starten' knop

en: Show 'Download ICS' button
nl_NL: Toon "Download ICS" knop

en: Show 'Add to calendar'
nl_NL: Toon 'Toevoegen aan agenda'

en: The booking form on this step may have different set or states of its elements. It depends on various conditions such as installed/activated add-ons, settings configuration or choices made on previous steps. Select option and click on the underlined text to edit.
nl_NL: Het boekingsformulier op deze stap kan verschillende sets of staten van zijn elementen hebben. Het hangt af van verschillende omstandigheden, zoals geïnstalleerde/geactiveerde add-ons, instellingen configuratie of keuzes die in eerdere stappen zijn gemaakt. Selecteer optie en klik op de onderstreepte tekst om te bewerken.

en: Form view in case of successful booking
nl_NL: Formulier weergave bij succesvolle boeking

en: Form view in case the number of bookings exceeds the limit
nl_NL: Formulier weergave als het aantal boekingen de limiet overschrijd

en: Form view in case of payment has been accepted for processing
nl_NL: Formulier weergave als betaling is geaccepteerd voor verwerking

en: Visible when the chosen time slot has been already booked
nl_NL: Zichtbaar wanneer de geselecteerde tijd al is geboekt

en: Visible to non-logged in customers only
nl_NL: Alleen zichtbaar voor klanten die niet zijn ingelogd

en: Loop over appointments list
nl_NL: Loop door afsprakenlijst

en: Loop over appointments list with delimiter
nl_NL: Loop door afsprakenlijst met scheidingsteken

en: Image of category
nl_NL: Afbeelding van categorie

en: Service category info of appointment
nl_NL: Service categorie informatie van afspraak

en: Service category name of appointment
nl_NL: Service categorienaam van afspraak

en: Service duration of appointment
nl_NL: Service tijdsduur van afspraak

en: Service name of appointment
nl_NL: Servicenaam van afspraak

en: Service price of appointment
nl_NL: Serviceprijs van afspraak

en: Staff member full name in appointment
nl_NL: Volledige naam personeelslid in afspraak

en: Duration of appointment
nl_NL: Duur van de afspraak

en: Total quantity of appointments in cart
nl_NL: Totaal aantal afspraken in winkelwagen

en: Info of category
nl_NL: Informatie van categorie

en: Login form
nl_NL: Inlogformulier

en: Image of service
nl_NL: Afbeelding van service

en: Info of staff member
nl_NL: Info van personeelslid

en: Full name of staff member
nl_NL: Volledige naam van personeelslid

en: Photo of staff member
nl_NL: Foto van personeelslid

en: Total price of booking
nl_NL: Totale prijs van boeking

en: URL of service image (to use inside img tag)
nl_NL: URL van serviceafbeelding (te gebruiken in img tag)

en: URL of category image (to use inside img tag)
nl_NL: URL van categorie afbeelding (te gebruiken in img tag)

en: Image of staff category
nl_NL: Afbeelding van personeelscategorie

en: Info of staff category
nl_NL: Info van personeelscategorie

en: Name of staff category
nl_NL: Naam van de personeelscategorie

en: URL of staff photo (to use inside img tag)
nl_NL: URL van personeelsfoto (te gebruiken in img tag)

en: Your custom CSS was saved. Please refresh the page to see your changes.
nl_NL: Je aangepaste CSS is opgeslagen. Vernieuw de pagina om je wijzigingen te zien.

en: Quick search customers
nl_NL: Snel zoeken naar klanten

en: Merge with
nl_NL: Samenvoegen met

en: Select for merge
nl_NL: Selecteer om samen te voegen

en: Merge list
nl_NL: Samenvoeglijst

en: Merge customers
nl_NL: Samenvoegen klanten

en: You are about to merge customers from the merge list with the selected one. This will result in losing the merged customers and moving all their appointments to the selected customer. Are you sure you want to continue?
nl_NL: U staat op het punt om klanten uit de samenvoeglijst samen te voegen met de geselecteerde. Hierdoor zullen de samengevoegde klanten verloren gaan en al hun afspraken worden naar de geselecteerde klant verplaatst.

en: Merge
nl_NL: Samenvoegen

en: No customers found.
nl_NL: Geen klanten gevonden.

en: Edit customer
nl_NL: Klant bewerken

en: Create customer
nl_NL: Klant aanmaken

en: Quick search customer
nl_NL: Snel klant zoeken

en: Addons
nl_NL: Add-ons

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Best Sellers
nl_NL: Beste Verkopers

en: Best Rated
nl_NL: Best Beoordeeld

en: Newest Items
nl_NL: Nieuwste Items

en: Price: low to high
nl_NL: Prijs: laag naar hoog

en: Price: high to low
nl_NL: Prijs: hoog nar laag

en: New
nl_NL: Nieuw

en: %d sale | %d sales
nl_NL[0]: %d verkoop
nl_NL[1]: %d verkopen

en: %d review | %d reviews
nl_NL[0]: %d beoordeling
nl_NL[1]: %d beoordelingen

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Get it!
nl_NL: Ontvang het!

en: See the number of appointments and total revenue for the selected period
nl_NL: Bekijk het aantal afspraken en totale inkomsten voor de geselecteerde periode

en: Based on appointment date
nl_NL: Gebaseerd op afspraakdatum

en: Based on date of creation
nl_NL: Gebaseerd op aanmaakdatum

en: End date of appointment
nl_NL: Einddatum van afspraak

en: End time of appointment
nl_NL: Eindtijd van afspraak

en: Cart information
nl_NL: Kaartinformatie

en: Cart information with cancel
nl_NL: Kaartinformatie met annuleren

en: Time zone of client
nl_NL: Tijdzone van klant

en: Locale of client
nl_NL: Locatie van de klant

en: URL of approve appointment link (to use inside <a> tag)
nl_NL: URL van de link voor de goedkeuring van afspraak (te gebruiken binnen <a> tag)

en: URL of cancel appointment link with confirmation (to use inside <a> tag)
nl_NL: URL van annuleer afspraak link met bevestiging (om te gebruiken binnen <a> label)

en: URL of cancel appointment link (to use inside <a> tag)
nl_NL: URL van de link voor het annuleren van afspraak (te gebruiken binnen <a> tag)

en: Reason mentioned while cancelling appointment
nl_NL: Reden vermeld bij het afzeggen van de afspraak

en: URL for adding event to Google Calendar (to use inside <a> tag)
nl_NL: URL voor het toevoegen van een evenement aan Google Agenda (te gebruiken in <a>-tag)

en: URL of reject appointment link (to use inside <a> tag)
nl_NL: URL van geweigerde afspraak link (om binnen <a> label te gebruiken)

en: Time limit to which appointments can be cancelled
nl_NL: Termijn waarbinnen afspraken kunnen worden geannuleerd

en: Payment status
nl_NL: Betaalstatus

en: Agenda date
nl_NL: Agenda datum

en: Staff agenda for next day
nl_NL: Personeelsagenda voor volgende dag

en: Date of next day
nl_NL: Datum van de volgende dag

en: Customer new password
nl_NL: Nieuw wachtwoord klant

en: Customer new username
nl_NL: Nieuw gebruikersnaam klant

en: Site address
nl_NL: Site adres

en: Verification code
nl_NL: Verificatiecode

en: Order ID
nl_NL: Bestelling-ID

en: Image of service category
nl_NL: Afbeelding van servicecategorie

en: Company logo
nl_NL: Bedrijfslogo

en: Cancel appointment link
nl_NL: Link annuleren afspraak

en: Photo of staff
nl_NL: Foto van personeelslid

en: Test email notifications
nl_NL: Test e-mail meldingen

en: To email
nl_NL: Naar e-mail

en: Notification templates
nl_NL: Kennisgeving templates

en: All templates
nl_NL: Alle templates

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Email notifications
nl_NL: E-mail meldingen

en: Sender name
nl_NL: Naam afzender

en: Sender email
nl_NL: E-mail afzender

en: Send emails as
nl_NL: E-mails versturen als

en: HTML allows formatting, colors, fonts, positioning, etc. With Text you must use Text mode of rich-text editors below. On some servers only text emails are sent successfully.
nl_NL: HTML staat opmaak, kleuren, lettertypen, positionering, enz. toe. Met platte tekst moet u de Tekst modus van de rich-text editors hieronder gebruiken. Op sommige servers worden alleen platte tekst e-mails met succes verstuurd.

en: Reply directly to customers
nl_NL: Reageer direct naar de klanten

en: If this option is enabled then the email address of the customer is used as a sender email address for notifications sent to staff members and administrators.
nl_NL: Wanneer deze optie is geactiveerd, wordt het e-mailadres van de klant gebruikt als het e-mailadres van de afzender voor meldingen gestuurd naar medewerkers en beheerder.

en: Scheduled notifications retry period
nl_NL: Geplande meldingen nogmaals proberen periode

en: Set period of time when system will attempt to deliver notification to user. Notification will be discarded after period expiration.
nl_NL: Stel periode van tijd in als systeem probeert om melding aan gebruiker af te leveren. Melding zal worden weggegooid na periode vervaltijd.

en: Sent successfully.
nl_NL: Succesvol verzonden.

en: Voice Notifications
nl_NL: Spraakmeldingen

en: Make a test call
nl_NL: Doe een testoproep

en: Test voice notifications
nl_NL: Test gesproken meldingen

en: Select the language of your notifications
nl_NL: Selecteer de taal van uw meldingen

en: No answer
nl_NL: Geen antwoord

en: Calling %s
nl_NL: Oproep aan %s

en: Default value for category select
nl_NL: Standaardwaarde selectieveld categorie

en: Default value for service select
nl_NL: Standaardwaarde selectieveld dienst

en: Please be aware that a value in this field is required in the frontend. If you choose to hide this field, please be sure to select a default value for it
nl_NL: Een waarde in dit veld in het frontend is verplicht. Kiest u ervoor dit veld te verbergen, dan moet u een standaard waarde voor dit veld selecteren

en: Default value for employee select
nl_NL: Standaardwaarde medewerker selecteren

en: Week days
nl_NL: Weekdagen

en: Time range
nl_NL: Periode

en: Add Bookly booking form
nl_NL: Bookly boekingsformulier toevoegen

en: Insert Appointment Booking Form
nl_NL: Boekingsformulier Invoegen

en: Send tax information
nl_NL: Verzend belasting informatie

en: Price correction
nl_NL: Prijs correctie

en: Increase/Discount (%)
nl_NL: Verhogen/Korting (%)

en: Addition/Deduction
nl_NL: Toevoeging/Aftrek

en: This setting affects the cost of the booking according to the payment gateway used. Specify a percentage or fixed amount. Use minus ("-") sign for decrease/discount.
nl_NL: Deze instelling heeft invloed op de kosten van de boeking volgens de gebruikte betalingsgateway. Specificeer een percentage of vast bedrag. Gebruik het min ("-") teken om te verminderen/korting.

en: Enter a value
nl_NL: Voer een waarde in

en: Copy to clipboard
nl_NL: Kopieer naar klembord

en: copied
nl_NL: gekopieerd

en: Setup your country
nl_NL: Stel uw land in

en: Please spend a minute to setup your country. This will help us provide you with appropriate payment methods when replenishing your account.
nl_NL: Neem even de tijd om uw land in te stellen. Dit helpt ons om u de juiste betalingsmethoden te bieden bij het aanvullen van uw account.

en: The country will also be displayed in the invoice on a separate line below the company address. Make sure the other fields in the invoice do not contain the name of the country.
nl_NL: Het land wordt ook weergegeven op de factuur op een aparte regel onder het bedrijfsadres. Zorg ervoor dat de andere velden op de factuur niet de naam van het land bevatten.

en: Your country is the location from where you consume Bookly SMS services and is used to provide you with the payment methods available in that country
nl_NL: Uw land is de locatie waar u de SMS-diensten van Bookly gebruikt en wordt gebruikt om u te voorzien van de betalingsmethoden die in dat land beschikbaar zijn

en: Set country
nl_NL: Stel land in

en: I'll do it later
nl_NL: Ik doe het later

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Registration
nl_NL: Registreren

en: Repeat password
nl_NL: Herhaal wachtwoord

en: Enter code from email
nl_NL: Voer de per e-mail toegestuurde code in

en: current<br/>balance
nl_NL: huidig<br/>saldo

en: Recharge
nl_NL: Herladen

en: Thank you for registration.
nl_NL: Bedankt voor het registreren.

en: You're almost ready to get started with Bookly Cloud.
nl_NL: U bent bijna klaar om aan de slag te gaan met Bookly Cloud.

en: An email containing the confirmation code has been sent to your email address.
nl_NL: Er is een e-mail met de bevestigingscode naar uw e-mailadres gestuurd.

en: To complete registration, please enter the confirmation code below.
nl_NL: Voer onderstaande bevestigingscode in om de registratie te voltooien.

en: Confirmation code
nl_NL: Bevestigingscode

en: Didn't receive the email?
nl_NL: Geen e-mail ontvangen?

en: Check your spam folder.
nl_NL: Controleer uw spam folder.

en: Click %s here %s to resend the email.
nl_NL: Klik %s hier %s om de e-mail opnieuw te verzenden.

en: Auto-Recharge is enabled
nl_NL: Automatisch herladen is ingeschakeld

en: Payment method: %s
nl_NL: Betaalmethode: %s

en: End date: %s
nl_NL: Einddatum: %s

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Support has expired
nl_NL: Ondersteuning is verlopen

en: Support is about to expire
nl_NL: Ondersteuning is bijna afgelopen

en: Support is active
nl_NL: Ondersteuning is actief

en: Expiration date: %s
nl_NL: Vervaldatum: %s

en: How it works
nl_NL: Hoe het werkt

en: Extend support
nl_NL: Verlengde ondersteuning

en: Please accept terms and conditions.
nl_NL: Accepteer alstublieft onze algemene voorwaarden.

en: Thank you
nl_NL: Bedankt

en: Your payment has been accepted for processing
nl_NL: Uw betaling wordt verwerkt

en: Back to the list of amounts
nl_NL: Terug naar de lijst van bedragen

en: Add Promo Code
nl_NL: Promotiecode toevoegen

en: Remove Promo Code
nl_NL: Promotiecode verwijderen

en: Please select a payment method
nl_NL: Selecteer een betalingsmethode

en: Credit card
nl_NL: Creditkaart

en: Enter promo code
nl_NL: Voer de promotiecode in

en: This promo code is not valid
nl_NL: Deze promotiecode is niet geldig

en: Promo code applied!
nl_NL: Promotiecode toegepast!

en: Account recharge
nl_NL: Account opnieuw opladen

en: Oops
nl_NL: Oeps

en: Your payment has been cancelled
nl_NL: Uw betaling is geannuleerd

en: Disable Auto-Recharge
nl_NL: Uitschakelen Auto-Opladen

en: Are you sure you want to disable Auto-Recharge?
nl_NL: Weet u zeker dat u Automatisch herladen wilt uitschakelen?

en: Auto-Recharge
nl_NL: Auto-Opladen

en: One-time payment
nl_NL: Eenmalige betaling

en: Please select an amount and enable Auto-Recharge
nl_NL: Selecteer een bedrag en activeer Automatisch herladen

en: Your account will be topped up with the selected amount <b>now</b> if your balance is less than %1$s, and <b>automatically later</b> when the balance falls below %1$s.
nl_NL: Uw account wordt <b>nu</b> met het geselecteerde bedrag opgewaardeerd als uw saldo lager is dan %1$s, en <b>later automatisch</b> als het saldo lager is dan %1$s.

en: Please select an amount and recharge your account
nl_NL: Selecteer een bedrag en herlaad uw account

en: Pay using
nl_NL: Betaal met

en: Continue with
nl_NL: Doorgaan met

en: Auto-Recharge has been cancelled
nl_NL: Automatisch herladen is geannuleerd

en: Auto-Recharge has been enabled
nl_NL: Automatisch herladen is ingeschakeld

en: Auto-Recharge has been renewed
nl_NL: Auto-herladen is vernieuwd

en: You don't have active auto-recharge
nl_NL: U geeft geen actieve auto-herladen

en: You'll receive a %s bonus on your top-up
nl_NL: U ontvangt een bonus van %s bij uw opwaardering

en: Auto-Recharge has failed, please replenish your balance directly.
nl_NL: Auto-Opladen is mislukt, vult uw saldo direct aan.

en: Card payment has failed, please use another payment option
nl_NL: Kaart betaling is mislukt, gebruik een andere betalingsmethode

en: Payment has failed, please use another payment option
nl_NL: Betaling is mislukt, gebruik een andere betalingsmethode

en: Auto-Recharge disabled
nl_NL: Auto-Opladen uitgeschakeld

en: Can't disable Auto-Recharge, please contact us at %s
nl_NL: Kan Automatisch herladen niet uitschakelen, neem contact met ons op via %s

en: Booking form
nl_NL: Boekingsformulier

en: A custom block for displaying booking form
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van het boekingsformulier

en: hide
nl_NL: verbergen

en: Select location
nl_NL: Selecteer locatie

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: WARNING
nl_NL: WAARSCHUWING

en: Using <script> tag can be dangerous.
nl_NL: Het gebruik van <script> tag kan gevaarlijk zijn.

en: Unless you understand exactly what you are doing, click Cancel and stay safe.
nl_NL: Tenzij u precies weet wat u doet, klikt u op Annuleren en blijft u veilig.

en: Start typing "{" to see the available codes. For more information, see the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> page
nl_NL: Typ "{" om de beschikbare codes te zien. Zie voor meer informatie de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> pagina

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Reset
nl_NL: Herstellen

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Add break
nl_NL: Onderbreking toevoegen

en: Notification settings
nl_NL: Melding instellingen

en: Enter notification name which will be displayed in the list.
nl_NL: Vul de naam van de melding in die zal worden getoond in de lijst.

en: Choose whether notification is enabled and sending messages or it is disabled and no messages are sent until you activate the notification.
nl_NL: Kies of de melding is ingeschakeld en berichten verstuurd of dat het uitgeschakeld is en geen berichten worden verstuurd totdat u de melding activeert.

en: Recipients
nl_NL: Ontvangers

en: Client
nl_NL: Klant

en: Administrators
nl_NL: Beheerders

en: Organizer
nl_NL: Organisator

en: You can enter multiple email addresses (one per line)
nl_NL: U kunt meerdere e-mailadressen invoeren (één per regel)

en: You can enter multiple phone numbers (one per line)
nl_NL: U kunt meerdere telefoonnummers invoeren (één per regel)

en: Choose who will receive this notification.
nl_NL: Kies wie deze melding zal ontvangen.

en: Instant notifications
nl_NL: Directe meldingen

en: Scheduled notifications (require cron setup)
nl_NL: Geplande meldingen (vereist cron setup)

en: Select the type of event at which the notification is sent.
nl_NL: Selecteer het soort evenement bij welke de melding wordt verstuurd.

en: This notification is sent once for a booking made by a customer and includes all cart items.
nl_NL: Deze melding is verstuurd als een boeking gemaakt is door een klant en alle items van het mandje bevat.

en: Save notification
nl_NL: Bewaard melding

en: Appointment status
nl_NL: Status afspraak

en: Select what status an appointment should have for the notification to be sent.
nl_NL: Selecteer welke status een afspraak zou moeten hebben om de melding te versturen.

en: Choose whether notification should be sent for specific services only or not.
nl_NL: Kies of een melding zou moeten worden verstuurd voor specifieke diensten of niet.

en: Associated payment status
nl_NL: Bijbehorende betalingsstatus

en: Any status
nl_NL: Alle statussen

en: No payment
nl_NL: Geen betaling

en: Select the payment status required for this notification to be sent
nl_NL: Selecteer de betalingsstatus die vereist is om deze melding te verzenden

en: before
nl_NL: voor

en: after
nl_NL: na

en: year
nl_NL: jaar

en: on the same day
nl_NL: op dezelfde dag

en: Body
nl_NL: Hoofdtekst

en: New sms notification
nl_NL: Nieuwe sms melding

en: Edit sms notification
nl_NL: Bewerk sms melding

en: Create notification
nl_NL: Melding aanmaken

en: New notification
nl_NL: Nieuwe melding

en: Associated staff member
nl_NL: Geassocieerd personeelslid

en: Select from WordPress users
nl_NL: Selecteer uit WordPress gebruikers

en: If this staff member requires separate login to access personal calendar, a regular WP user needs to be created for this purpose.
nl_NL: Wanneer deze medewerker een aparte login nodig heeft voor haar/zijn persoonlijke agenda, moet hiervoor een gewone WP-gebruiker aangemaakt worden.

en: User with "Administrator" role will have access to calendars and settings of all staff members, user with another role will have access only to personal calendar and settings.
nl_NL: Een gebruiker met een "Beheerder" rol heeft toegang tot de agenda en instellingen van alle medewerkers, gebruikers met een andere rol hebben alleen toegang tot hun persoonlijke agenda en instellingen.

en: If you leave this field blank, this staff member will not be able to access personal calendar using WP backend.
nl_NL: Wanneer u dit veld leeg laat, kan de medewerker zijn/haar persoonlijke agenda niet benaderen via de WP backend.

en: Archive
nl_NL: Archiveer

en: To make staff member invisible to your customers set the visibility to "Private".
nl_NL: Om medewerker onzichtbaar te maken voor uw klanten stel de zichtbaarheid in op "Privé".

en: No services found. Please add services.
nl_NL: Geen diensten gevonden. Voeg een dienst toe.

en: Add Service
nl_NL: Dienst Toevoegen

en: Days Off
nl_NL: Vrije Dagen

en: The date has already passed.
nl_NL: De datum is reeds voorbij.

en: Create staff
nl_NL: Personeel aanmaken

en: Edit staff
nl_NL: Personeel bewerken

en: The start time must be less than the end one
nl_NL: De begintijd moet eerder zijn dan de eindtijd

en: Error adding the break interval
nl_NL: Fout bij toevoegen pauze-interval

en: Adjust the order of staff members in your booking form
nl_NL: Pas de volgorde van medewerkers in uw boekingsformulier aan

en: Test email
nl_NL: Test e-mail

en: Recipient email
nl_NL: E-mail ontvanger

en: Bind payment
nl_NL: Bevestig betaling

en: Complete payment
nl_NL: Volledige betaling

en: Additional payment
nl_NL: Extra betaling

en: Copy checkout URL
nl_NL: Kopieer afreken-URL

en: Manual adjustment
nl_NL: Handmatige aanpassing

en: This invoice number is already in use
nl_NL: Dit factuurnummer is al in gebruik

en: Payment is not found.
nl_NL: Betaling niet gevonden.

en: Reason
nl_NL: Reden

en: order ID
nl_NL: bestel-id

en: Refund
nl_NL: Terugbetaling

en: Are you sure you want to approve refund? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u de terugbetaling wilt goedkeuren? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Edit appointment
nl_NL: Wijzig afspraak

en: -- Select a service --
nl_NL: -- Selecteer een dienst --

en: Period
nl_NL: Periode

en: Selected / maximum
nl_NL: Geselecteerd / maximum

en: Minimum capacity
nl_NL: Minimale capaciteit

en: Edit booking details
nl_NL: Bewerk reserveringsdetails

en: Remove customer
nl_NL: Verwijder klant

en: -- Search customers --
nl_NL: -- Zoek klanten --

en: If you have added a new customer to this appointment or changed the appointment status for an existing customer, and for these records you want the corresponding email or SMS notifications to be sent to their recipients, select the "Send if new or status changed" option before clicking Send. You can also send notifications as if all customers were added as new by selecting "Send as for new".
nl_NL: Als je een nieuwe klant aan deze afspraak hebt toegevoegd of de status van de afspraak van een bestaande klant hebt gewijzigd, en voor deze records wil je dat de bijbehorende e-mail- of sms-meldingen naar de ontvangers worden gestuurd, selecteer je de optie "Verzenden als nieuw of status gewijzigd" voordat je op Verzenden klikt. Je kunt ook meldingen verzenden alsof alle klanten als nieuw zijn toegevoegd door "Verzenden als bij nieuw" te selecteren.

en: Send if new or status changed
nl_NL: Verstuur indien nieuw of status gewijzigd

en: Send as for new
nl_NL: Verstuur als voor nieuw

en: View
nl_NL: Bekijken

en: Please select a provider
nl_NL: Selecteer een dienstverlener

en: The selected period is occupied by another appointment
nl_NL: De geselecteerde periode wordt bezet door een andere afspraak

en: Selected period doesn't match service duration
nl_NL: Geselecteerde periode komt niet overeen met duur van de dienst

en: Selected period doesn't match provider's schedule
nl_NL: Geselecteerde periode komt niet overeen met planning van dienstverlener

en: No timeslots available
nl_NL: Geen tijdsloten beschikbaar

en: Appointment notes
nl_NL: Afspraaknotities

en: You are going to delete appointment(s). Notifications will be sent in accordance with your settings.
nl_NL: U gaat een afspraak/afspraken verwijderen. Meldingen zullen worden verstuurd volgens uw instellingen.

en: Associate token with
nl_NL: Token koppelen aan

en: By associating a token with a WordPress user, you can provide administrative access to Bookly from the mobile app. The level of access is determined by the user's role
nl_NL: Door een token aan een WordPress-gebruiker te koppelen, kunt u administratieve toegang tot Bookly verlenen vanuit de mobiele app. Het toegangsniveau wordt bepaald door de rol van de gebruiker

en: Edit access token
nl_NL: Toegangstoken bewerken

en: Create new access token
nl_NL: Maak een nieuwe toegangstoken aan

en: Select WordPress user
nl_NL: WordPress-gebruiker selecteren

en: Send notification with access data
nl_NL: Stuur een melding met toegangsgegevens

en: With access to Bookly
nl_NL: Met toegang tot Bookly

en: Without access to Bookly
nl_NL: Zonder toegang tot Bookly

en: New access token
nl_NL: Nieuw toegangstoken

en: WordPress user required
nl_NL: WordPress-gebruiker vereist

en: Staff member required
nl_NL: Personeelslid vereist

en: Invalid role
nl_NL: Ongeldige rol

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Variable
nl_NL: Variabel

en: Message
nl_NL: Bericht

en: New WhatsApp notification
nl_NL: Nieuwe WhatsApp-melding

en: Edit WhatsApp notification
nl_NL: WhatsApp-melding bewerken

en: In appeal
nl_NL: In beroep

en: Pending deletion
nl_NL: In afwachting van verwijdering

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Limit exceeded
nl_NL: Limiet overschreden

en: This WP user is already connected to another customer: %s
nl_NL: Deze WP-gebruiker is al gekoppeld aan een andere klant: %s

en: Delete customers
nl_NL: Verwijder klanten

en: You are going to delete customers with existing bookings. Notifications will not be sent to them.
nl_NL: U gaat klanten verwijderen met bestaande boekingen. Er worden geen meldingen naar hen verzonden.

en: You are going to delete customers, are you sure?
nl_NL: U gaat klanten verwijderen, weet u het zeker?

en: Delete customers with existing bookings
nl_NL: Verwijder klanten met bestaande boekingen

en: Delete customers' WordPress accounts if there are any
nl_NL: Verwijder Wordpress accounts van klanten, als die er zijn

en: Deleted Customer
nl_NL: Verwijder Klant

en: ago
nl_NL: geleden

en: Add recipients
nl_NL: Voeg ontvangers toe

en: Automatic selection
nl_NL: Automatische selectie

en: Manual selection
nl_NL: Handmatige selectie

en: Add phone numbers using international phone format, one number per line.
nl_NL: Voeg telefoonnummers toe volgens het internationale telefoonformaat, één nummer per regel.

en: E.g
nl_NL: b.v.

en: You can add no more than %s contacts
nl_NL: U kunt niet meer dan %s contacten toevoegen

en: Please note that only customers who meet all of the conditions will be added to the list. You can find more information in our documentation
nl_NL: Let op: alleen klanten die aan alle voorwaarden voldoen, worden aan de lijst toegevoegd. Meer informatie vindt u in onze documentatie

en: Total sum of payments, greater or equal than
nl_NL: Totale som van de betalingen, groter of gelijk aan

en: Total number of appointments, greater or equal than
nl_NL: Totaal aantal afspraken, groter of gelijk aan

en: Providers
nl_NL: Medewerker(s)

en: New mailing list
nl_NL: Nieuwe mailinglijst

en: New list
nl_NL: Nieuwe lijst

en: New campaign
nl_NL: Nieuwe campagne

en: Edit campaign
nl_NL: Campagne bewerken

en: Start campaign
nl_NL: Campagne starten

en: Start sending messages at
nl_NL: Begin berichten te sturen om

en: Set the time when the mailing will start
nl_NL: Stel de tijd in wanneer de mailing zal beginnen

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: Sms text
nl_NL: Sms tekst

en: Campaign
nl_NL: Campagne

en: Cancel campaign
nl_NL: Campagne annuleren

en: You're about to send an SMS Campaign. If you're sure about the setup, click 'Start Now'. Otherwise, please take a moment to review the details.
nl_NL: U staat op het punt een SMS Campagne te versturen. Als u zeker bent van de opzet, klik dan op 'Nu starten'. Neem anders even de tijd om de details te bekijken.

en: Select mailing list
nl_NL: Selecteer mailinglijst

en: You are going to delete an item that might be involved in existing appointments. All related appointments will be deleted. Please double-check and edit appointments before this item deletion if needed.
nl_NL: U gaat een item verwijderen dat betrokken kan zijn bij bestaande afspraken. Alle gerelateerde afspraken worden verwijderd. Controleer en bewerk afspraken voordat u het item verwijdert.

en: Edit appointments
nl_NL: Wijzig afspraken

en: All unsaved changes will be lost.
nl_NL: Alle niet bewaarde wijzigingen zullen verloren gaan.

en: Don't save
nl_NL: Niet bewaren

en: Voice
nl_NL: Spraak

en: New voice notification
nl_NL: Nieuwe spraakmelding

en: Edit voice notification
nl_NL: Spraakmelding bewerken

en: Create service
nl_NL: Voeg service toe

en: Start and end times of the appointment
nl_NL: Start- en eindtijd van de afspraak

en: Allows to set the start and end times for an appointment for services with the duration of 1 day or longer. This time will be displayed in notifications to customers, backend calendar and codes for booking form.
nl_NL: Staat toe om de start- en eindtijden in te stellen voor een afspraak voor diensten met de lengte van 1 dag of langer. Deze tijd zal worden getoond in meldingen naar klanten, backend kalender en codes voor boekingsformulieren.

en: Slot length as service duration
nl_NL: Lengte vak als service tijdsduur

en: The time interval which is used as a step when building all time slots for the service at the Time step. The setting overrides global settings in Settings > General. Use Default to apply global settings.
nl_NL: De tijdsinterval die wordt gebruikt als een stap bij het bouwen van alle tijdvakken voor de service in de Tijd stap. De instelling gaat voor de algemene instellingen in de Instellingen Algemeen. Gebruik Standaard om algemene instellingen toe te passen.

en: Edit service
nl_NL: Bewerk service

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Adjust the order of services in your booking form
nl_NL: Pas de volgorde van diensten in uw boekingsformulier aan

en: Add category
nl_NL: Voeg categorie toe

en: Adjust the order of categories in your booking form
nl_NL: Pas de volgorde van categorieën aan in uw boekingsformulier

en: Table settings
nl_NL: Tabel instellingen

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Entries per page
nl_NL: Invoer per pagina

en: Attach ICS file
nl_NL: ICS bestand bijvoegen

en: Visual
nl_NL: Visueel

en: New email notification
nl_NL: Nieuwe e-mail melding

en: Edit email notification
nl_NL: Bewerk e-mail melding

en: To phone
nl_NL: Naar telefoon

en: Notification
nl_NL: Melding

en: Call
nl_NL: Bellen

en: Renew
nl_NL: Vernieuwen

en: Dismiss
nl_NL: Annuleren

en: Your Auto-Recharge will end in %d day. | Your Auto-Recharge will end in %d days.
nl_NL[0]: Uw auto-herladen zal eindigen in %d dag.
nl_NL[1]: Uw auto-herladen zal eindigen in %d dagen.

en: Please renew the connection to keep using Bookly Cloud services.
nl_NL: Vernieuw de verbinding om gebruik te kunnen blijven maken van Bookly Cloud-diensten.

en: Your Auto-Recharge will end today.
nl_NL: Uw auto-herladen zal vandaag eindigen.

en: Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress?
nl_NL: Kun je me alsjeblieft een GROTE gunst bewijzen en een 5-sterrenbeoordeling geven op WordPress?

en: Just to help us spread the word and boost our motivation.
nl_NL: Gewoon om ons te helpen de boodschap te verspreiden en onze motivatie te vergroten.

en: Ok, you deserve it
nl_NL: Ok, je verdient het

en: Nope, maybe later
nl_NL: Nee, misschien later

en: Thank you for the {star} star rating!!!
nl_NL: Bedankt voor de {star} sterren beoordeling!!!

en: You asked to remind you
nl_NL: Je hebt gevraagd je eraan te herinneren

en: Congratulations!!!
nl_NL: Gefeliciteerd!!!

en: You just made the <b>10th Sale</b> using Bookly Plugin!
nl_NL: Je hebt zojuist de <b>10e Verkoop</b> gedaan met de Bookly Plug-in!

en: You just made the <b>100th Sale</b> using Bookly Plugin!
nl_NL: Je hebt zojuist de <b>100e Verkoop</b> gedaan met de Bookly Plug-in!

en: You just made the <b>1000th Sale</b> using Bookly Plugin!
nl_NL: Je hebt zojuist de <b>1000e Verkoop</b> gedaan met de Bookly Plug-in!

en: You just made the <b>10000th Sale</b> using Bookly Plugin!
nl_NL: Je hebt zojuist de <b>10000e Verkoop</b> gedaan met de Bookly Plug-in!

en: To allow scheduled actions, please activate <a href="%s" target="_blank">Bookly Cloud Cron</a> or follow <a href="%s" target="_blank">the instructions</a> about cron setup
nl_NL: Als u geplande acties wilt toestaan, activeert u <a href="%s" target="_blank">Bookly Cloud Cron</a> of volgt u <a href="%s" target="_blank">de instructies</a> over het instellen van cron

en: To help us improve Bookly, the plugin anonymously collects usage information. You can opt out of sharing the information in Settings > General.
nl_NL: Om te helpen om Bookly te verbeteren, verzameld de plugin anoniem gebruiksinformatie. U kunt zich afmelden van het delen van informatie in Instellingen > Algemeen.

en: Let the plugin anonymously collect usage information to help Bookly team improve the product.
nl_NL: Laat de plug-in anoniem gebruiksinformatie verzamelen om het Bookly team te helpen het product te verbeteren.

en: Agree
nl_NL: Eens

en: Disagree
nl_NL: Oneens

en: If you use WPML and notice that some translations don't appear on front end, you will need to restore them. Go to WPML, select strings within %s domain, choose any translation, and click the "Save" button.
nl_NL: Als u WPML gebruikt en merkt dat sommige vertalingen niet op de front end verschijnen, moet u ze herstellen. Ga naar WPML, selecteer strings binnen %s domein, kies een vertaling, en klik op de knop "Opslaan".

en: This is a Pro version feature
nl_NL: Dit is een functie van de Pro-versie

en: To get access to more features, lifetime free updates and 24/7 support, upgrade to the Pro version of Bookly.
nl_NL: Om toegang te krijgen tot meer functies, levenslange gratis updates en 24/7 ondersteuning, upgrade u naar de Pro-versie van Bookly.

en: Compatibility with Bookly add-ons
nl_NL: Compatibiliteit met Bookly add-ons

en: Unlimited staff members
nl_NL: Onbeperkt aantal personeelsleden

en: Unlimited services
nl_NL: Onbeperkte services

en: Modern booking forms
nl_NL: Moderne boekingsformulieren

en: Online meetings
nl_NL: Online vergaderingen

en: WooCommerce compatibility
nl_NL: WooCommerce compatibiliteit

en: Google Calendar integration
nl_NL: Google Agenda integratie

en: Advanced service and staff management
nl_NL: Geavanceerd service- en personeelsbeheer

en: <b>Bookly Lite rebrands into Bookly with more features available.</b><br/><br/>We have changed the architecture of Bookly Lite and Bookly to optimize the development of both plugin versions and add more features to the new free Bookly. To learn more about the major Bookly update, check our <a href="%s" target="_blank">blog post</a>.
nl_NL: <b>Bookly Lite zet zichzelf om in Bookly met meer beschikbare functies. </b><br/><br/>We hebben de architectuur van Bookly Lite en Bookly gewijzigd om de ontwikkeling van beide plugin versies te optimaliseren en hebben meer functies aan de nieuwe gratis Bookly toegevoegd. Om meer te weten te komen over de grote Bookly update, lees dan ons <a href="%s" target="_blank">blogbericht</a>.

en: How likely is it that you would recommend Bookly to a friend or colleague?
nl_NL: Hoe waarschijnlijk is het dat u Bookly zou aanbevelen aan een vriend of collega?

en: What do you think should be improved?
nl_NL: Wat denkt u dat moet worden verbeterd?

en: Please enter your email (optional)
nl_NL: Vul uw e-mailadres in (optioneel)

en: Subscribe to monthly emails about Bookly improvements and new releases.
nl_NL: Abonneer u op de maandelijkse e-mails over de verbeteringen en nieuwe releases van Bookly.

en: Please, check your email to confirm the subscription. Thank you!
nl_NL: Controleer uw e-mail om het abonnement te bevestigen. Dank u wel!

en: Given email address is already subscribed, thank you!
nl_NL: Opgegeven e-mailadres is reeds geabonneerd, dank u wel!

en: This email address is not valid.
nl_NL: Dit e-mailadres is niet geldig.

en: Recharge your account balance and get up to %s extra.
nl_NL: Laad het saldo van uw account op en krijg tot %s extra.

en: Take advantage of Bookly Cloud products which increase customers' loyalty and involvement.
nl_NL: Profiteer van Bookly Cloud-producten die de loyaliteit en betrokkenheid van klanten vergroten.

en: Enable Auto-Recharge and get up to %s extra.
nl_NL: Schakel Automatisch herladen in en ontvang tot %s extra.

en: Let Bookly Cloud products continuously work without interruptions.
nl_NL: Laat Bookly Cloud-producten continu werken zonder onderbrekingen.

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Remind me later
nl_NL: Herinner me later

en: Allow the plugin to set a Powered by Bookly notice on the booking widget to spread information about the plugin. This will allow the team to improve the product and enhance its functionality.
nl_NL: Laat de plug-in een Aangedreven by Bookly melding instellen op de boeking widget om informatie over de plug-in te verspreiden. Hierdoor kan het team het product verbeteren en de functionaliteit ervan verbeteren.

en: Revenue
nl_NL: Inkomsten

en: Approved appointments
nl_NL: Goedgekeurde afspraken

en: Pending appointments
nl_NL: Afspraken in afwachting

en: All fields marked with an asterisk (*) are required.
nl_NL: Alle velden met een asterisk (*) zijn verplicht.

en: Error sending support request.
nl_NL: Fout bij het verzenden verzoek om ondersteuning.

en: View this page at Bookly Pro Demo
nl_NL: Bekijk deze pagina op Bookly Pro Demo

en: Visit demo
nl_NL: Bezoek demo

en: The demo is a version of Bookly Pro with all installed add-ons so that you can try all the features and capabilities of the system and then choose the most suitable configuration according to your business needs.
nl_NL: De demo is een versie van Bookly Pro met alle geïnstalleerde add-ons zodat u alle functies en mogelijkheden van het systeem kunt proberen en kies dan de meest geschikte configuratie volgens uw bedrijfsbehoeften.

en: don't show this notification again
nl_NL: toon deze melding niet meer

en: Proceed to demo
nl_NL: Doorgaan naar demo

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Contact us
nl_NL: Neem contact met ons op

en: Need help? Contact us here.
nl_NL: Hulp nodig? Neem hier contact met ons op.

en: Leave us a message
nl_NL: Laat een bericht voor ons achter

en: Your name
nl_NL: Uw naam

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: How can we help you?
nl_NL: Hoe kunnen wij u helpen?

en: Feature requests
nl_NL: Functieverzoeken

en: In the Feature Requests section of our Community, you can make suggestions about what you'd like to see in our future releases.
nl_NL: In de sectie Functieverzoeken van onze Gemeenschap kunt u een suggestie doen van wat u in onze toekomstige uitgaven wilt zien.

en: Before you post, please check if the same suggestion has already been made. If so, vote for ideas you like and add a comment with the details about your situation.
nl_NL: Voordat u plaatst, let er dan op of dezelfde suggestie niet reeds gedaan is. Als dit het geval is, stem dan op ideeën die u leuk vindt en voeg een opmerking toe met details over deze situatie.

en: It's much easier for us to address a suggestion if we clearly understand the context of the issue, the problem, and why it matters to you. When commenting or posting, please consider these questions so we can get a better idea of the problem you're facing:
nl_NL: Het is veel eenvoudiger voor ons om en suggestie aan te pakken als we de context van het probleem begrijpen. Houd rekening met deze vragen bij het plaatsen van opmerkingen of het plaatsen van berichten zodat we een beter beeld krijgen van het probleem waarmee u wordt geconfronteerd:

en: What is the issue you're struggling with?
nl_NL: Wat is het probleem waar u mee zit?

en: Where in your workflow do you encounter this issue?
nl_NL: Waar in de werkstroom komt u dit probleem tegen?

en: Is this something that impacts just you, your whole team, or your customers?
nl_NL: Is dit iets wat invloed op alleen u heeft, of het hele team, of uw klanten?

en: Proceed to Feature requests
nl_NL: Verdergaan nar Functieaanvragen

en: We care about your experience of using Bookly!<br/>Leave a review and tell others what you think.
nl_NL: Wij geven om uw ervaring bij het gebruik van Bookly!<br/>Laat een beoordeling achter en vertel anderen wat u denkt.

en: Please note that your user doesn't have the %s capability. All potentially unsecure HTML in Appearance, Email Notifications, and other Bookly sections will be sanitized during the saving of any changes
nl_NL: Houd er rekening mee dat je gebruiker niet de %s mogelijkheid heeft. Alle potentieel onveilige HTML in Uiterlijk, E-mailmeldingen en andere Bookly secties zal worden gezuiverd tijdens het opslaan van wijzigingen.

en: Please contact your website administrator for additional information
nl_NL: Neem contact op met uw websitebeheerder voor meer informatie

en: Form fields
nl_NL: Formulier velden

en: Default value for location
nl_NL: Standaard waarde voor locatie

en: Default value for category
nl_NL: Standaard waarde voor categorie

en: Default value for service
nl_NL: Standaard waarde voor dienst

en: Default value for employee
nl_NL: Standaard waarde voor werknemer

en: Selected period doesn't match service schedule
nl_NL: Geselecteerde periode komt niet overeen planning van dienst

en: The number of customers should not be more than %d
nl_NL: Het aantal klanten mag niet meer zijn dan %d

en: Booking exceeds your working hours limit
nl_NL: Booking overschrijdt uw limiet aan werkuren

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Powered by
nl_NL: Aangedreven door

en: No time is available for selected criteria.
nl_NL: Er is geen tijdsblok vrij voor de geselecteerde criteria.

en: Data already in use
nl_NL: Gegevens al in gebruik

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Verify
nl_NL: Verifiëren

en: Show more
nl_NL: Laat meer zien

en: Your session has expired. Please press "Ok" to refresh the page
nl_NL: Uw sessie is verlopen. Druk op "Ok" om de pagina te verversen.

en: Session error.
nl_NL: Sessie-fout.

en: Form ID error.
nl_NL: Formulier ID fout.

en: Pay locally is not available.
nl_NL: Ter plaatse te betalen is niet beschikbaar.

en: Invalid gateway.
nl_NL: Ongeldige gateway.

en: Error.
nl_NL: Fout.

en: Notification to customer about purchased package
nl_NL: Melding aan klant over aangeschaft pakket

en: Your package at {company_name}
nl_NL: Uw pakket bij {company_name}

en: Dear {client_name}.
    
    This is a confirmation that you have booked {package_name}.
    We are waiting you at {company_address}.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Dit is een bevestiging dat u {package_name} heeft geboekt.
    We verwachten u op {company_address}.
    
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about purchased package
nl_NL: Melding aan personeelslid over aangeschaft pakket

en: New package booking
nl_NL: Nieuwe pakket boeking

en: Hello.
    
    You have new package booking.
    
    Package: {package_name}
    
    Client name: {client_name}
    
    Client phone: {client_phone}
    
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    U heeft een nieuwe pakket boeking.
    
    Pakket: {package_name}
    
    Klant naam: {client_name}
    
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    This is a confirmation that you have booked {package_name}.
    We are waiting you at {company_address}.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Dit is een bevestiging dat u {package_name} heeft geboekt.
    We verwachten u op {company_address}.
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    You have new package booking.
    Package: {package_name}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    U heeft een nieuwe pakket boeking.
    Pakket: {package_name}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Notification to customer about package deactivation
nl_NL: Melding aan klant over pakket deactivatie

en: Service package is deactivated
nl_NL: Dienst pakket is gedeactiveerd

en: Dear {client_name}.
    
    Your package of services {package_name} has been deactivated.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    If you have any questions, please contact us.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Uw pakket van diensten {package_name} is gedeactiveerd.
    
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    Mocht u nog vragen hebben, neem dan contact met ons op.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about package deactivation
nl_NL: Melding aan personeelslid over pakket deactivatie

en: Hello.
    
    The following Package of services {package_name} has been deactivated.
    
    Client name: {client_name}
    
    Client phone: {client_phone}
    
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    Het volgende Pakket van Diensten {package_name} zijn gedeactiveerd.
    
    Klant naam: {client_name}
    
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    Your package of services {package_name} has been deactivated.
    Thank you for choosing our company.
    If you have any questions, please contact us.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Uw pakket van diensten {package_name} is gedeactiveerd.
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    Mocht u nog vragen hebben, neem dan contact met ons op.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    The following Package of services {package_name} has been deactivated.
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    Het volgende Pakket van Diensten {package_name} zijn gedeactiveerd.
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Unassigned
nl_NL: Niet toegewezen

en: Notification about new package creation
nl_NL: Melding over nieuw pakket aanmaak

en: Notification about package deletion
nl_NL: Melding over pakket verwijderen

en: Creation date
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Show packages without payments in a packages list
nl_NL: Toon pakketten zonder betalingen in een pakkettenlijst

en: If enabled, packages without attached payments will be displayed for customers in a packages list
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden pakketten zonder bijgevoegde betalingen weergegeven voor klanten in een pakkettenlijst.

en: Show packages with payments
nl_NL: Toon pakketten met betalingen

en: If enabled, only packages with attached payments in "Completed" status will be displayed for customers in a packages list
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden alleen pakketten met bijgevoegde betalingen in de status "Voltooid" weergegeven voor klanten in een pakkettenlijst.

en: With completed payments only
nl_NL: Alleen met voltooide betalingen

en: New package
nl_NL: Nieuw pakket

en: Edit package
nl_NL: Bewerk pakket

en: No packages for selected period and criteria.
nl_NL: Geen pakketten voor geselecteerde periode en criteria.

en: Package schedule
nl_NL: Pakket planning

en: Name of package
nl_NL: Naam van pakket

en: Package size
nl_NL: Pakketgrootte

en: Price of package
nl_NL: Prijs van pakket

en: Package life time
nl_NL: Levensduur pakket

en: Reason you mentioned while deleting package
nl_NL: Reden die u aangaf bij verwijderen pakket

en: Add customer packages list
nl_NL: Voeg klant pakkettenlijst toe

en: When you select a package the associated services will also be selected. Disabling the service will disable the package.
nl_NL: Als u een pakket selecteert, worden ook de bijbehorende diensten geselecteerd. Als u de dienst uitschakelt, wordt het pakket uitgeschakeld.

en: Attach package
nl_NL: Pakket bijvoegen

en: Attach to package
nl_NL: Aan verpakking bevestigen

en: Create package
nl_NL: Pakket maken

en: Select package
nl_NL: Selecteer pakket

en: No packages available
nl_NL: Geen pakketten beschikbaar

en: Select service provider to see the packages provided. Or select unassigned package to see packages with no particular provider.
nl_NL: Selecteer een dienstverlener om de geleverde pakketten te zien. Of selecteer niet toegewezen pakket om pakketten te zien met geen specifieke dienstverlener.

en: -- Select a package --
nl_NL: -- Selecteer een pakket --

en: -- Search customer --
nl_NL: -- Zoek klant --

en: Save & schedule
nl_NL: Bewaren & plannen

en: Attach payment
nl_NL: Voeg betaling bij

en: Please select a package
nl_NL: Gelieve een pakket te selecteren

en: Incorrect location and package combination
nl_NL: Incorrecte locatie en pakket combinatie

en: Please select a customer
nl_NL: Gelieve een klant te selecteren

en: Selected appointment date exceeds the period when the customer can use a package of services.
nl_NL: Geselecteerde afspraakdatum overschrijd de periode wanneer de klant het pakket of diensten kan gebruiken.

en: Ignore
nl_NL: Negeren

en: Selected period is occupied by another appointment
nl_NL: Geselecteerd periode is bezet door een andere afspraak

en: Unfortunately, you're not able to book an appointment because the required time limit prior to booking has expired.
nl_NL: Helaas bent u niet in staat een afspraak te boeken omdat de vereiste tijdslimiet voor het boeken is verlopen.

en: You are trying to schedule an appointment in the past. Please select another time slot.
nl_NL: U probeert een afspraak te plannen in het verleden. Gelieve een ander tijdslot te kiezen.

en: The limit of bookings for this service reached
nl_NL: De limiet van boekingen voor deze service is bereikt

en: Select appointment date
nl_NL: Selecteer afspraakdatum

en: Edit package appointment
nl_NL: Wijzig pakket afspraak

en: Delete package appointment
nl_NL: Verwijder pakket afspraak

en: Enable this setting so that the package can be displayed and available for booking when clients have not specified a particular provider.
nl_NL: Schakel de instelling uit zodat het pakket kan worden weergegeven en beschikbaar is voor boeking als klanten geen specifieke dienstverlener hebben aangegeven.

en: Life Time
nl_NL: Levenslang

en: Days from the first booking
nl_NL: Dagen vanaf de eerste boeking

en: Days from the creation
nl_NL: Dagen vanaf de creatie

en: Number of days
nl_NL: Aantal dagen

en: The period in days when the customer can use a package of services.
nl_NL: De periode in dagen wanneer de klant een pakket of dienst kan gebruiken.

en: Packages list
nl_NL: Pakketten lijst

en: A custom block for displaying packages list
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van pakket lijst

en: Your package has been created.
nl_NL: Uw pakket is aangemaakt.

en: Display packages
nl_NL: Pakketten weergeven

en: Hidden packages
nl_NL: Verborgen pakketten

en: Package info
nl_NL: Pakket informatie

en: Creation Date
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Expires
nl_NL: Verloopt

en: Child Payment
nl_NL: Kinderbetaling

en: Notification to customer about their WordPress user login details
nl_NL: Melding aan klant over hun WordPress inloggegevens

en: Hello.
    
    An account was created for you at {site_address}
    
    Your user details:
    user: {new_username}
    password: {new_password}
    
    Thanks.
nl_NL: Hallo {client_name},
    
    Er is een gebruikersnaam voor u gemaakt op {site_address}
    
    Uw gebruikersgegevens zijn:
    Gebruikersnaam: {new_username}
    Wachtwoord: {new_password}
    
    Bedankt.

en: New staff member's WordPress user login details
nl_NL: Inloggegevens WordPress-gebruiker van nieuw personeelslid

en: New staff member
nl_NL: Nieuw personeelslid

en: Your appointment at {company_name}
nl_NL: Uw afspraak bij {company_name}

en: Dear {client_name}.
    
    We would like to remind you that you have booked {service_name} tomorrow at {appointment_time}. We are waiting for you at {company_address}.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Ik wil u er graag aan herinneren dat u morgen om {appointment_time} een {service_name} afspraak hebt met {staff_name}. Wij zijn gevestigd op:
    {company_address}
    
    Bedankt voor uw vertrouwen in ons.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Your visit to {company_name}
nl_NL: Uw afspraak bij {company_name}

en: Dear {client_name}.
    
    Thank you for choosing {company_name}. We hope you were satisfied with your {service_name}.
    
    Thank you and we look forward to seeing you again soon.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Bedankt voor het reserveren van een afspraak bij {company_name}. Wij hopen dat u tevreden was met de gereserveerde dienst {service_name}.
    
    Bedankt en hopelijk snel tot ziens.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Happy Birthday!
nl_NL: Fijne Verjaardag!

en: Dear {client_name},
    
    Happy birthday!
    We wish you all the best.
    May you and your family be happy and healthy.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name},
    
    Fijne verjaardag!
    Wij wensen u het beste.
    Moge u en uw gezin gelukkig en gezond zijn.
    
    Dank u voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Your agenda for {tomorrow_date}
nl_NL: Uw agenda voor {tomorrow_date}

en: Hello.
    
    Your agenda for tomorrow is:
    
    {next_day_agenda}
nl_NL: Hallo {staff_name},
    
    Uw agenda voor morgen ziet er als volgt uit: 
    
     {next_day_agenda}

en: New booking combined notification
nl_NL: Nieuwe boeking gecombineerde melding

en: Dear {client_name}.
    
    This is a confirmation that you have booked the following items:
    
    {cart_info}
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Dit is een bevestiging dat u de volgende items hebt geboekt:
    
    {cart_info}
    
    Dank u voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to customer about purchased gift card
nl_NL: Melding aan klant over gekochte cadeaubon

en: Your gift card at
nl_NL: Uw cadeaubon bij

en: Dear {client_name},
    
    This is a confirmation that the following Gift Card {gift_card} has been purchased at {company_name}.
    
    We are waiting for you at {company_address}.
nl_NL: Geachte {client_name},
    
    Dit is een bevestiging dat de volgende Cadeaubon {gift_card} is gekocht bij {company_name}.
    
    Wij wachten op u bij {company_address}.

en: Thank you for choosing our company.
nl_NL: Bedankt dat u voor ons bedrijf heeft gekozen.

en: Hello.
    An account was created for you at {site_address}
    Your user details:
    user: {new_username}
    password: {new_password}
    
    Thanks.
nl_NL: Hallo,
    Er is een gebruikersnaam voor u gemaakt op {site_address}
    Uw gebruikersgegevens zijn:
    gebruikersnaam: {new_username}
    wachtwoord: {new_password}
    
    Bedankt.

en: Dear {client_name},
    Happy birthday!
    We wish you all the best.
    May you and your family be happy and healthy.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name},
    Fijne verjaardag!
    Wij wensen u allen het beste.
    Moge u en uw gezin gelukkig en gezond zijn.
    Dank u voor het kiezen van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Dear {client_name}.
    This is a confirmation that you have booked the following items:
    {cart_info}
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Dit is een bevestiging dat u de volgende items hebt geboekt:
    {cart_info}
    Bedankt dat u voor ons bedrijf heeft gekozen.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Applied
nl_NL: Toegepast

en: I will pay now with PayPal
nl_NL: Ik betaal nu met Paypal

en: Gift card
nl_NL: Cadeaubon

en: You are not required to pay for the booked services, click Next to complete the booking process.
nl_NL: U bent niet verplicht om voor de geboekte services te betalen, klik op Volgende om het boekingsproces te voltooien.

en: No payment methods available. Please contact service provider.
nl_NL: Geen betaalmethoden beschikbaar. Neem contact op met de dienstverlener.

en: State/Region
nl_NL: Staat/Regio

en: Postal Code
nl_NL: Postcode

en: City
nl_NL: Woonplaats

en: Street Address
nl_NL: Adres

en: Street Number
nl_NL: Straatnummer

en: Additional Address
nl_NL: Extra Adres

en: Invalid day
nl_NL: Ongeldige dag

en: Day is required
nl_NL: Dag is vereist

en: Month is required
nl_NL: Maand is vereist

en: Year is required
nl_NL: Jaar is vereist

en: Country is required
nl_NL: Land is verplicht

en: State is required
nl_NL: Staat is verplicht

en: Postcode is required
nl_NL: Postcode is verplicht

en: City is required
nl_NL: Woonplaats is verplicht

en: Street is required
nl_NL: Straat is verplicht

en: Street number is required
nl_NL: Straatnummer is vereist

en: Additional address is required
nl_NL: Extra adres is verplicht

en: Card Security Code
nl_NL: Creditcard Beveiligingscode

en: Expiration Date
nl_NL: Verloopdatum

en: Credit Card Number
nl_NL: Creditcard Nummer

en: Appointment
nl_NL: Afspraak

en: This gift card has expired
nl_NL: Deze cadeaubon is verlopen

en: This gift card cannot be used for the current order
nl_NL: Deze cadeaubon kan niet worden gebruikt voor de huidige bestelling

en: Gift card balance is not enough
nl_NL: Het saldo van de cadeaubon is niet voldoende

en: Gift card not found
nl_NL: Cadeaubon niet gevonden

en: I will pay by gift card
nl_NL: Ik betaal met een cadeaubon

en: New customer's WordPress user login details
nl_NL: Wordpress gebruiker login gegevens van nieuwe klant

en: Customer's birthday
nl_NL: Aangepaste verjaardag

en: Notification to customer about approved appointments
nl_NL: Kennisgeving aan klant over goedgekeurde afspraken

en: Notification to customer about pending appointments
nl_NL: Melding aan klant over afspraken in de wacht

en: Extras
nl_NL: Extra's

en: Check for updates
nl_NL: Controleren op updates

en: This plugin is up to date.
nl_NL: Deze plugin is up-to-date.

en: A new version of this plugin is available.
nl_NL: Een nieuwe versie van deze plugin is beschikbaar.

en: Unknown update checker status "%s"
nl_NL: Onbekende status update checker "%s"

en: Email required
nl_NL: E-mail vereist

en: Please verify your Bookly Pro license
nl_NL: Verifieer uw Bookly Pro licentie

en: Bookly Pro will need to verify your license to restore access to your bookings. Please enter the purchase code in the administrative panel.
nl_NL: Bookly Pro moet uw licentie verifiëren om de toegang tot uw boekingen te herstellen. Voer de aankoopcode in het administratie paneel in.

en: Please verify Bookly Pro license in the administrative panel on {site_url}.
nl_NL: Controleer de licentie van Bookly Pro in het administratieve paneel op {site_url}.

en: If you do not verify the license within {days}, access to your bookings will be disabled.
nl_NL: Als u de licentie niet binnen {days} verifieert, zal de toegang tot uw boekingen worden uitgeschakeld.

en: Customer birthday
nl_NL: Verjaardag klant

en: Balance
nl_NL: Saldo

en: Active from
nl_NL: Actief vanaf

en: Active until
nl_NL: Actief tot

en: Min. appointments
nl_NL: Min. afspraken

en: Max. appointments
nl_NL: Max. aantal afspraken

en: Link with customer
nl_NL: Link met klant

en: New staff's WordPress user login details
nl_NL: Inloggegevens WordPress-gebruiker van nieuw personeel

en: Notification about new gift card creation
nl_NL: Melding over het aanmaken van nieuwe cadeaubon

en: License verification
nl_NL: Licentie valideren

en: A new appointment has been created. To view the details of this appointment, please contact your website administrator in order to verify Bookly Pro license.
nl_NL: Een nieuwe afspraak is aangemaakt. Om de details van deze afspraak te bekijken, neemt u contact op met uw website beheerder om de Bookly Pro licentie te verifiëren.

en: You have a new appointment. To view it, contact your admin to verify Bookly Pro license.
nl_NL: U heeft een nieuwe afspraak. Om deze te bekijken, neem contact op met uw beheerder om de Bookly Pro licentie te verifiëren.

en: A new appointment has been created. To view the details of this appointment, please verify Bookly Pro license in the administrative panel.
nl_NL: Een nieuwe afspraak is aangemaakt. Om de details van deze afspraak te bekijken, verifieert u de Bookly Pro licentie in het administratieve paneel.

en: You have a new appointment. To view it, please verify Bookly Pro license.
nl_NL: U heeft een nieuwe afspraak. Om deze te bekijken, verifieert u de Bookly Pro licentie.

en: Please contact your website administrator of {site_url} in order to verify the license for Bookly add-ons.
nl_NL: Neem contact op met uw websitebeheerder van {site_url} om de licentie voor Bookly add-ons te verifiëren.

en: If you do not verify the license within {days}, the respective add-ons will be disabled.
nl_NL: Als u de licentie niet binnen {days} verifieert, worden de betreffende add-ons uitgeschakeld.

en: Contact your admin to verify Bookly add-ons license; {days} remaining.
nl_NL: Neem contact op met admin om Bookly add-ons-licentie te verifiëren; {days} resterend.

en: Please verify Bookly add-ons license; {days} remaining.
nl_NL: Verifieer Bookly add-ons-licentie; {days} resterend.

en: Cancellation confirmation
nl_NL: Bevestiging annuleren

en: Search form
nl_NL: Zoekformulier

en: Services form
nl_NL: Services formulier

en: Staff form
nl_NL: Personeelsformulier

en: Checkout form
nl_NL: Afrekenformulier

en: A custom block for displaying cancellation confirmation
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de bevestiging van het annuleren

en: A custom block for displaying search form
nl_NL: Een aangepast blok om het zoekformulier te tonen

en: A custom block for displaying checkout form
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van het afrekenformulier

en: A custom block for displaying services form
nl_NL: Een aangepast blok voor het tonen van een services formulier

en: A custom block for displaying staff form
nl_NL: Een aangepast blok voor de weergave van het personeelsformulier

en: A custom block for displaying tags form
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van tags

en: The calendar list is not available
nl_NL: De agendalijst is niet beschikbaar

en: no limit
nl_NL: geen limiet

en: %s is used on another domain %s.<br/>In order to use the purchase code on this domain, please dissociate it in the admin panel of the other domain.<br/>If you do not have access to the admin area, please contact our technical support at support@bookly.info to transfer the license manually.
nl_NL: %s wordt gebruikt op een ander domein %s.<br/>Als u de aankoopcode voor dit domein wilt gebruiken, splitst u dit af in het dashboard van de beheerder van het andere domein.<br/>Als u geen toegang tot het beheerdersgedeelte hebt, neem dan contact op met onze technische ondersteuning op support@bookly.info om de licentie handmatig over te zetten.

en: %s is not a valid purchase code for %s.
nl_NL: %s is geen geldige aankoop code voor %s.

en: Your support period has expired on %s.
nl_NL: Uw ondersteuningsperiode is op %s verlopen.

en: Failed to create an online meeting
nl_NL: Niet gelukt om een online vergadering te maken

en: Print
nl_NL: Printen

en: Gift Cards
nl_NL: Cadeaubonnen

en: Please note that Local payments not allowed for gift cards.
nl_NL: Let op: lokale betalingen zijn niet toegestaan voor cadeaukaarten.

en: Cards
nl_NL: Kaarten

en: Card types
nl_NL: Soorten kaarten

en: Export only active gift cards
nl_NL: Alleen actieve cadeaubonnen exporteren

en: Add gift card type
nl_NL: Type cadeaubon toevoegen

en: Show only active
nl_NL: Toon alleen actieve

en: Add gift card
nl_NL: Cadeaubon toevoegen

en: Gift card code
nl_NL: Cadeaubon code

en: No gift card types found.
nl_NL: Geen soorten cadeaubonnen gevonden.

en: No gift cards found.
nl_NL: Geen cadeaubonnen gevonden.

en: All related gift cards will be deleted
nl_NL: Alle gerelateerde cadeaubonnen worden verwijderd

en: No limit
nl_NL: Geen limiet

en: API Username
nl_NL: API Gebruikersnaam

en: API Password
nl_NL: API Wachtwoord

en: API Signature
nl_NL: API Handtekening

en: Minimum time requirement prior to booking
nl_NL: Minimum tijd voorafgaand aan afspraak

en: Set how late appointments can be booked (for example, require customers to book at least 1 hour before the appointment time).
nl_NL: Instellen hoe laat afspraken kunnen worden geboekt (bijvoorbeeld, moeten klanten ten minste 1 uur boeken voor de afspraak tijd).

en: Minimum time requirement prior to canceling
nl_NL: Minimale vereiste tijd voor het annuleren

en: Set how late appointments can be cancelled (for example, require customers to cancel at least 1 hour before the appointment time).
nl_NL: Instellen hoe laat afspraken kunnen worden geannuleerd (bijvoorbeeld, klanten moeten ten minste 1 uur  voor de afspraak tijd annuleren).

en: You need to install and activate WooCommerce plugin before using the options below.<br/><br/>Once the plugin is activated do the following steps:
nl_NL: U moet eerst de  gratis <a href="https://nl.wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="blank">WooCommerce plugin</a> installeren en activeren voor u onderstaande opties kunt gebruiken. <br/><br/>Volg - wanneer de plugin is geactiveerd - de volgende stappen:

en: Create a product in WooCommerce that can be placed in cart.
nl_NL: Maak een product in WooCommerce dat in het winkelwagentje geplaatst kan worden.

en: In the form below enable WooCommerce option.
nl_NL: Schakel in onderstaand formulier de WooCommerce optie in.

en: Select the product that you created at step 1 in the drop down list of products.
nl_NL: Selecteer het product dat u heeft gemaakt bij stap 1 in de productenlijst.

en: If needed, edit item data which will be displayed in the cart. Besides cart item data Bookly passes address and account fields into WooCommerce if you collect them in your booking form.
nl_NL: Indien nodig, wijzig de item data die zal worden getoond in het wagentje. Naast winkelwagentje item data, geeft Bookly adres en accountvelden door aan WooCommerce als u ze in uw boekingsformulier verzameld.

en: Note that once you have enabled WooCommerce option in Bookly the built-in payment methods will no longer work. All your customers will be redirected to WooCommerce cart instead of standard payment step.
nl_NL: Let op: wanneer de WooCommerce optie is ingeschakeld werken de in Bookly ingebouwde betaalmethoden niet meer. Al uw klanten worden doorgestuurd naar de WooCommerce winkelwagen in plaats van naar de standaard betalingsstap.

en: Booking product
nl_NL: Reserveringsproduct

en: Create a WooCommerce order from backend
nl_NL: Maak een WooCommerce bestelling vanuit de backend

en: If enabled, a WooCommerce order will be created for appointment when a payment is attached in backend
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal een WooCommerce order worden aangemaakt voor een afspraak wanneer een betaling is gekoppeld in de backend

en: Default status of WooCommerce order
nl_NL: Standaard status van WooCommerce bestelling

en: Status of WooCommerce order created from backend
nl_NL: Status van WooCommerce bestelling aangemaakt vanuit backend

en: Create a WooCommerce order if the cost of the service is zero
nl_NL: Maak een WooCommerce bestelling aan als de kosten van de dienst nul zijn

en: If enabled, a WooCommerce order will be created for services with 0 (zero) price. Please note that if the order contains at least one service with a price other than 0, the WooCommerce order will still be created
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal een WooCommerce bestelling worden aangemaakt voor diensten met een prijs van 0 (nul). Denk eraan dat indien de bestelling tenminste één dienst bevat met een prijs die anders is dan 0, de WooCommerce bestelling toch zal worden aangemaakt

en: Cart item data
nl_NL: Winkelwagen productgegevens

en: First value for newly created appointments via backend
nl_NL: Eerste waarde voor nieuw aangemaakte afspraken via backend

en: Select what value should be selected first when creating a new appointment via backend.
nl_NL: Selecteer welke waarde eerst moet worden geselecteerd bij het maken van een nieuwe afspraak via backend.

en: Displayed time slots
nl_NL: Getoonde tijdsloten

en: Select what time slots will be shown when creating a new appointment via backend.
nl_NL: Selecteer welke tijdsloten zullen worden getoond bij het aanmaken van een nieuwe afspraak via backend.

en: Only appropriate slots
nl_NL: Alleen geschikte sloten

en: Time delimiter
nl_NL: Tijdbegrenzer

en: This setting allows you to set a delimiter during a day for appointments created via backend.
nl_NL: Met deze instelling kunt u een scheidingsteken gedurende een dag instellen voor afspraken die via backend zijn aangemaakt.

en: Cancel appointment action
nl_NL: Actie voor het annuleren afspraak

en: Select what happens when customer clicks cancel appointment link. With "Delete" the appointment will be deleted from the calendar. With "Cancel" only appointment status will be changed to "Cancelled".
nl_NL: Selecteer wat er gebeurt als klant klikt op afspraak annuleren link. Met "Wissen" word de afspraak verwijderd uit de kalender. Met "Annuleren" zal alleen de status van de afspraak worden gewijzigd in "Geannuleerd".

en: Automatically change status of appointment
nl_NL: Status van afspraak automatisch wijzigen

en: If enabled, initial status of the appointment will be changed to the status set in the "Status to be set" field after the appointment has been completed.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal de initiële status van de afspraak worden gewijzigd in de status die is ingesteld in het veld "In te stellen status" nadat de afspraak is voltooid.

en: Initial status
nl_NL: Initiële status

en: Status to be set
nl_NL: In te stellen status

en: Make address mandatory
nl_NL: Maak adres verplicht

en: If enabled, a customer will be required to enter address to proceed with a booking.
nl_NL: Indien geactiveerd zal een klant zijn adres moeten invoeren om verder te kunnen gaan met een boeking.

en: Customer's address fields
nl_NL: Adres klant velden

en: Choose address fields you want to request from the client.
nl_NL: Kies adres velden die u wilt vragen aan de klant.

en: Final step URL
nl_NL: Laatste stap URL

en: Set the URL of a page that the user will be forwarded to after successful booking. If disabled then the default Done step is displayed.
nl_NL: Stel de URL van een pagina in waar de gebruiker naar doorgestuurd wordt na een succesvolle reservering. Indien uitgeschakeld dan wordt de standaard Afgeronde stap weergegeven.

en: Enter a URL
nl_NL: Voer een URL in

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Select columns that you want to display in a cart summary before the booking confirmation. Uncheck the box to hide the column. Drag the sandwich icon to change the order of fields.
nl_NL: Selecteer kolommen die u in een winkelwagen overzicht wilt weergeven vóór de boekingsbevestiging. Schakel het selectievakje uit om de kolom te verbergen. Sleep het sandwichpictogram om de volgorde van velden te wijzigen.

en: If you use {cart_info} code in notifications, you can select the columns that you want to display and set the order of fields here. Uncheck the box to hide the column.
nl_NL: Als u de code {cart_info} gebruikt in meldingen, kunt u de kolommen selecteren die u wilt weergeven en hier de volgorde van de velden instellen. Schakel het selectievakje uit om de kolom te verbergen.

en: The client ID obtained from the Google Cloud Platform
nl_NL: De client-ID verkregen van het Google Cloud Platform

en: Client secret
nl_NL: Client geheim

en: The client secret obtained from the Google Cloud Platform
nl_NL: Het geheim van de cliënt verkregen van het Google Cloud Platform

en: Enter this URL as a redirect URI in the Google Cloud Platform
nl_NL: Voer deze URL in als een doorstuur URI in het Google Cloud Platform

en: With "One-way" sync Bookly pushes new appointments and any further changes to Google Calendar. With "Two-way front-end only" sync Bookly will additionally fetch events from Google Calendar and remove corresponding time slots before displaying the Time step of the booking form (this may lead to a delay when users click Next to get to the Time step).
nl_NL: Met "Eenwegs" synchronisatie duwt Bookly nieuwe afspraken en elke verdere wijziging naar Google Kalender. Met "Tweewegs alleen front-end" synchronisatie zal Bookly ook evenementen ophalen van Google Kalender en corresponderende tijdvakken verwijderen voor het weergeven van de Tijd stap van het reserveringsformulier (dit kan leiden tot een vertraging wanneer gebruikers klikken op Volgende om naar de volgende Tijd stap te gaan).

en: If there is a lot of events in Google Calendar sometimes this leads to a lack of memory in PHP when Bookly tries to fetch all events. You can limit the number of fetched events here.
nl_NL: Als er een heleboel evenementen in Google Kalender zijn, leidt dat tot een tekort aan geheugen in PHP als Bookly probeert alle evenementen op te halen. U kunt een limiet in stellen aan het aantal op te halen evenementen.

en: Configure what information should be placed in the title of Google Calendar event.
nl_NL: Configureer welke informatie in de titel van een Google Agenda-gebeurtenis moet worden geplaatst.

en: To set up Facebook integration, do the following:
nl_NL: Om Facebook integratie in te stellen, doe het volgende:

en: Follow the steps at %s to create a Developer Account.
nl_NL: Volg de stappen bij %s om een Ontwikkelaarsaccount aan te maken.

en: In the Apps section, click the Create App button. Select Other as the use case, and then choose Consumer as the app type.
nl_NL: Klik in de sectie Apps op de knop App maken. Selecteer Andere als gebruiksgeval en kies Klant als app-type.

en: In "Add products to your app" section, find "Facebook login" and press "Set up".
nl_NL: Zoek in de sectie "Producten toevoegen aan uw app" naar "Facebook login" en druk op "Instellen".

en: In the sidebar on the left, select "Settings".
nl_NL: Selecteer in de zijbalk links "Instellingen".

en: Enable "Login with the JavaScript SDK" and enter your site URL in "Allow Domains for the JavaScript SDK". Click "Save changes".
nl_NL: Schakel "Inloggen met de JavaScript SDK" in en voer de URL van uw site in bij "Domeinen toestaan voor de JavaScript SDK". Klik op "Wijzigingen opslaan".

en: At the top of your screen press on App ID to copy it.
nl_NL: Druk bovenaan uw scherm op App ID om het te kopiëren.

en: Use it in the form below.
nl_NL: Gebruik het in het onderstaande formulier.

en: Display front-end calendar
nl_NL: Toon front-end kalender

en: If this option is enabled then customers will be able to view the availability of the selected staff in a front-end calendar
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld dan zullen klanten in staat zijn om de beschikbaarheid van het geselecteerde personeel in een front-end kalender te bekijken

en: Select who can manage Bookly appointments
nl_NL: Selecteer wie Bookly afspraken kan beheren

en: Select who can administrate Bookly
nl_NL: Selecteer wie Bookly kan beheren

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Square Developer dashboard</a>.
nl_NL: Ga naar het <a href="%s" target="_blank">Square Developer dashboard</a>.

en: Select an app or create a new one.
nl_NL: Selecteer een app of maak een nieuwe.

en: Depending on the mode (Sandbox or Production), look for the <b>Application ID</b> and <b>Access token</b>.
nl_NL: Zoek, afhankelijk van de modus (Sandbox of Productie), naar de <b>Applicatie-ID</b> en <b>Toegangstoken</b>.

en: Use them in the form below on this page.
nl_NL: Gebruik ze in het formulier hieronder op deze pagina.

en: In the sidebar on the left, go to the <b>Webhooks > Subscriptions</b>.
nl_NL: Ga in de zijbalk aan de linkerkant naar de <b>Webhooks > Abonnementen</b>.

en: Depending on the mode (Sandbox or Production), press <b>Add subscription</b> button, enter the following URL as the destination for events %s and select %s in <b>Events</b>.
nl_NL: Afhankelijk van de modus (Sandbox of Productie), drukt u op de knop <b>Abonnement toevoegen</b>, voert u de volgende URL in als de bestemming voor evenementen %s en selecteert u %s in <b>Evenementen</b>.

en: Click <b>Save</b>.
nl_NL: Klik op <b>Opslaan</b>.

en: In the sidebar on the left, select <b>Locations</b>.
nl_NL: Selecteer in de linker zijbalk <b>Locaties</b>.

en: Look for the necessary location and copy <b>Location ID</b>.
nl_NL: Zoek de benodigde locatie en kopieer <b>Locatie-ID</b>.

en: Use it in the form below on this page.
nl_NL: Gebruik het in het formulier hieronder op deze pagina.

en: Location ID
nl_NL: Locatie-ID

en: Upon providing the purchase code you will have access to free updates of Bookly. Updates may contain functionality improvements and important security fixes. For more information on where to find your purchase code see this <a href="https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/202822600-Where-can-I-find-my-Purchase-Code-" target="_blank">page</a>.
nl_NL: De aankoopcode geeft u  toegang tot gratis updates van Bookly. Updates kunnen verbeteringen in de functionaliteit en oplossingen voor belangrijke beveiligingsproblemen bevatten.<br><br>Voor meer informatie over het vinden van uw aankoop code kunt u de volgende <a href="https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/202822600-Where-can-I-find-my-Purchase-Code-" target="_blank">pagina</a> doorlezen.

en: If you do not provide a valid purchase code within {days}, access to your bookings will be disabled.
nl_NL: Als u niet geen geldige aankoop code verstrekt binnen {days}, zal de toegang tot uw boekingen worden uitgeschakeld.

en: Authentication
nl_NL: Authenticatie

en: The Client ID obtained from your OAuth app
nl_NL: De Klant ID verkregen van uw OAuth app

en: Client Secret
nl_NL: Geheim Klant

en: The Client Secret obtained from your OAuth app
nl_NL: Het Klant Geheim verkregen van uw OAuth app

en: Redirect URL for OAuth
nl_NL: Doorstuur URL voor OAuth

en: Destination URL where Zoom will send the access token after the user completes the OAuth authentication
nl_NL: Bestemmings-URL waar Zoom het toegangstoken naartoe zal sturen nadat de gebruiker de OAuth-authenticatie heeft voltooid

en: Disconnect
nl_NL: Loskoppelen

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: To find your URL and Secret, connect to the server (e.g. via SSH) with hosted BBB and execute the following command in console
nl_NL: Om uw URL en Secret te vinden, maakt u verbinding met de server (bv. via SSH) met gehoste BBB en voert u het volgende commando uit in console

en: The URL obtained from command return
nl_NL: De URL verkregen uit command return

en: Shared secret
nl_NL: Gedeeld geheim

en: The Secret obtained from command return
nl_NL: Het Geheim verkregen uit command return

en: The URL of Jitsi server used for online meetings
nl_NL: De URL van de Jitsi-server die wordt gebruikt voor online vergaderingen

en: Please select a Booking product
nl_NL: Selecteer een Booking product

en: Client birthday full date
nl_NL: Geboortedatum klant volledige datum

en: Extras titles
nl_NL: Extra's titels

en: Extras total price
nl_NL: Extra's totale prijs

en: Online meeting password
nl_NL: Wachtwoord online vergadering

en: Online meeting start URL
nl_NL: Start URL online vergadering

en: Online meeting URL
nl_NL: URL online vergadering

en: Loop over clients list
nl_NL: Loop door de klantenlijst

en: Loop over clients list with delimiter
nl_NL: Loop door de klantenlijst met scheidingsteken

en: Amount paid
nl_NL: Bedrag betaald

en: Amount due
nl_NL: Te betalen bedrag

en: Total price of booking (sum of all cart items after applying coupon)
nl_NL: Totale prijs van boeking (totaal van alle items in winkelwagen na toepassen kortingsbon)

en: Online meeting join URL
nl_NL: URL om met online vergadering mee te doen

en: Cart
nl_NL: Winkelmandje

en: Select product
nl_NL: Selecteer product

en: WooCommerce cart is not set up. Follow the <a href="%s">link</a> to correct this problem.
nl_NL: WooCommerce winkelwagen is niet ingesteld. Volg de <a href="%s">link</a> om dit probleem te verhelpen.

en: All staff members will use these settings when connecting to Zoom
nl_NL: Alle personeelsleden zullen deze instellingen gebruiken wanneer ze verbinding maken met Zoom

en: Appointment cancellation confirmation URL
nl_NL: Afspraak annulering bevestiging URL

en: Set the URL of an appointment cancellation confirmation page that is shown to clients when they press cancellation link.
nl_NL: Stel de URL in van een afspraak annulering bevestiging pagina die wordt getoond aan klanten als ze op de annulering link klikken.

en: Do not count appointments in 'Limit appointments per customer' with the following statuses
nl_NL: Tel de afspraken niet mee in 'Afspraken per klant beperken' met de volgende statussen

en: Make birthday mandatory
nl_NL: Maak geboortedag verplicht

en: If enabled, a customer will be required to enter a date of birth to proceed with a booking.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal een klant worden verplicht om een geboortedatum in te voeren om verder te gaan met een boeking.

en: Create WordPress user account for customers
nl_NL: Maak een WordPress gebruikersaccount voor klanten

en: If this setting is enabled then Bookly will be creating WordPress user accounts for all new customers. If the user is logged in then the new customer will be associated with the existing user account.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld, zal Bookly een WordPress gebruikersaccount maken voor alle nieuwe klanten. Is de gebruiker al ingelogd, dan zal de nieuwe klant worden gekoppeld aan het bestaande gebruikersaccount.

en: New user account role
nl_NL: Nieuwe gebruikersaccount functie

en: Select what role will be assigned to newly created WordPress user accounts for customers.
nl_NL: Selecteer welke functie zal worden toegekend aan nieuw aangemaakte WordPress gebruikersaccounts voor klanten.

en: New staff account role
nl_NL: Nieuwe rol personeelsaccount

en: Select what role will be assigned to newly created WordPress user accounts for staff
nl_NL: Selecteer welke rol zal worden toegekend aan nieuw aangemaakte WordPress gebruikersaccounts voor personeel

en: Show tips
nl_NL: Fooi tonen

en: Form view in case of single booking
nl_NL: Vormweergave bij eenmalige boeking

en: Form view in case of multiple booking
nl_NL: Vormweergave bij meerdere boekingen

en: Form in case of 100% discount
nl_NL: Formulier bij 100% korting

en: Form view if there are no common payment methods for client and staff
nl_NL: Formulierweergave indien er geen gemeenschappelijke betalingswijzen voor klant en personeel zijn

en: Show birthday field
nl_NL: Toon verjaardag veld

en: Show address fields
nl_NL: Toon adres velden

en: Show Facebook login button
nl_NL: Toon Facebook inlog knop

en: Please configure Facebook App integration in <a href="%s">settings</a> first.
nl_NL: Gelieve eerst Facebook App in <a href="%s">instellingen</a> integreren.

en: Show gift cards
nl_NL: Cadeaubonnen tonen

en: Show time zone switcher
nl_NL: Toon tijdszone switcher

en: Staff category info of appointment
nl_NL: Personeelscategorie info van afspraak

en: Staff category name of appointment
nl_NL: Personeelscategorie naam van afspraak

en: Please note that QR code will be shown only for single appointments
nl_NL: Denk eraan dat de QR code alleen wordt getoond voor enkele afspraken

en: Show QR code
nl_NL: QR-code tonen

en: Modern, fast, and smooth form that allows your customers to easily find the right service.
nl_NL: Een modern, snel en vlot formulier waarmee uw klanten gemakkelijk de juiste dienst kunnen vinden.

en: Tags form
nl_NL: Tags formulier

en: This form allows you to organize the structure and navigation based on tags assigned to services.
nl_NL: Met dit formulier kunt u de structuur en navigatie organiseren op basis van tags die zijn toegewezen aan diensten.

en: Catalog view allows you to organize and display the services conveniently for your customers.
nl_NL: Met de catalogusweergave kunt u de diensten overzichtelijk organiseren en weergeven voor uw klanten.

en: Catalog view allows you to organize and display the staff conveniently for your customers.
nl_NL: Met de catalogusweergave kunt u het personeel gemakkelijk ordenen en weergeven voor uw klanten.

en: Step by step form
nl_NL: Stap voor stap formulier

en: Classic booking form with the consequent scheduling process.
nl_NL: Klassiek boekingsformulier met de daaropvolgende planning.

en: Lightweight form that allows your customers to pay for appointments, events, and more.
nl_NL: Eenvoudige vorm waarmee uw klanten kunnen betalen voor afspraken, evenementen en meer.

en: Cancellation form
nl_NL: Annuleringsformulier

en: Lightweight form that allows your customers to cancel their appointments and optionally specify the cancellation reason.
nl_NL: Lichtgewicht formulier waarmee uw klanten hun afspraak kunnen annuleren en optioneel de reden van annulering kunnen opgeven.

en: Placeholder
nl_NL: Tijdelijke aanduiding

en: Empty option
nl_NL: Lege optie

en: Body height
nl_NL: Lichaamslengte

en: Form title
nl_NL: Formulier titel

en: Main color
nl_NL: Hoofdkleur

en: Hide form borders
nl_NL: Randen formulier verbergen

en: Show 'Book more' button
nl_NL: Toon 'Boek meer' knop

en: Show price
nl_NL: Toon prijs

en: Show summary
nl_NL: Toon samenvatting

en: Show QR Code
nl_NL: QR-code tonen

en: Show cancellation reason
nl_NL: Toon annuleringsreden

en: Show badge
nl_NL: Badge tonen

en: Default value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Categories list
nl_NL: Lijst van categorieën

en: Services list
nl_NL: Lijst van services

en: Hide categories step
nl_NL: Verberg categorieën stap

en: Hide services step
nl_NL: Verberg services stap

en: Hide tags step
nl_NL: Verberg tags stap

en: Staff list
nl_NL: Personeelslijst

en: Hide staff step
nl_NL: Verberg personeelsstap

en: Card content
nl_NL: Kaartinhoud

en: Show only first available timeslot
nl_NL: Toon alleen het eerste beschikbare tijdslot

en: Button
nl_NL: Knop

en: Display services
nl_NL: Services weergeven

en: Display gift cards
nl_NL: Cadeaubonnen weergeven

en: It is important to leave at least one visible field with personal info (Full name, First name or Last name) and one field with contact info (Email or Phone), otherwise the booking will be created without required customer details.
nl_NL: Het is belangrijk om ten minste één zichtbaar veld met persoonlijke informatie (volledige naam, voornaam of achternaam) en één veld met contactgegevens (e-mail of telefoon) over te laten, anders wordt de boeking gemaakt zonder de vereiste klantgegevens.

en: Please note that email address is required for some payment gateways in order to complete a transaction.
nl_NL: Houd er rekening mee dat voor sommige betalingsgateways een e-mailadres vereist is om een transactie te voltooien.

en: Step content
nl_NL: Stap inhoud

en: Cards display mode
nl_NL: Weergavemodus kaarten

en: Show all available cards
nl_NL: Toon alle beschikbare kaarten

en: Show cards with time slots only
nl_NL: Toon alleen kaarten met tijdsloten

en: Save cart locally
nl_NL: Winkelwagen lokaal opslaan

en: Verify credentials
nl_NL: Verifieer inloggegevens

en: Verify phone
nl_NL: Verifieer telefoon

en: Verify email
nl_NL: Verifieer e-mail

en: Hidden services
nl_NL: Verborgen diensten

en: Hidden gift cards
nl_NL: Verborgen cadeaubonnen

en: Show information about time slot
nl_NL: Informatie over tijdslot weergeven

en: Available dates in calendar
nl_NL: Beschikbare data in kalender

en: Display dates according to schedule
nl_NL: Data weergeven volgens schema

en: Disable dates without available timeslots
nl_NL: Data zonder beschikbare timeslots uitschakelen

en: Show stepper
nl_NL: Stepper tonen

en: Cards with Any staff
nl_NL: Kaarten met Alle medewerkers

en: Don't show
nl_NL: Niet tonen

en: Show only with Any staff
nl_NL: Toon alleen met Alle medewerkers

en: Show staff member rating before employee name
nl_NL: Toon personeelslid beoordeling voor naam medewerker

en: Skip step
nl_NL: Stap overslaan

en: Initial view
nl_NL: Eerste weergave

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Button title
nl_NL: Titel knop

en: Add subsection
nl_NL: Subsectie toevoegen

en: Section title
nl_NL: Titel sectie

en: Allow skip
nl_NL: Overslaan toestaan

en: Skip button title
nl_NL: Titel knop overslaan

en: Page URL
nl_NL: Pagina-URL

en: Enter the URL of the page where this forms shortcode is placed.
nl_NL: Voer de URL in van de pagina waar deze verkorte code van het formulier is geplaatst.

en: Add new form
nl_NL: Nieuw formulier toevoegen

en: Are you sure you want to change the slug? Changing the slug may lead to unexpected behavior.
nl_NL: Weet u zeker dat u de slug wilt veranderen? Het veranderen van de slug kan leiden tot onverwacht gedrag.

en: Copy shortcode
nl_NL: Verkorte code kopiëren

en: Clone form
nl_NL: Kloon formulier

en: Delete form
nl_NL: Formulier verwijderen

en: Complete
nl_NL: Voltooid

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Success appointment booking
nl_NL: Afspraak boeken gelukt

en: Success package booking
nl_NL: Pakket boeken gelukt

en: Step settings
nl_NL: Stap instellingen

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Save the appearance to apply changes.
nl_NL: Sla het uiterlijk op om de wijzigingen toe te passen.

en: Changes saved.
nl_NL: Wijzigingen opgeslagen.

en: To learn more about this feature, please follow <a href="%s" target="_blank">this link</a>.
nl_NL: Voor meer informatie over deze functie kunt u <a href="%s" target="_blank">deze link</a> volgen.

en: Select the form you want to publish, click on the menu button, and select 'Copy shortcode'. Open the page where you want to add the booking form in a page edit mode and paste the previously copied shortcode. The form will be added to the page.
nl_NL: Selecteer het formulier dat u wilt publiceren, klik op de menuknop en selecteer 'Kopieer verkorte code'. Open de pagina waar u het boekingsformulier wilt toevoegen in een pagina-bewerkingsmodus en plak de eerder gekopieerde verkorte code. Het formulier wordt toegevoegd aan de pagina.

en: Main text
nl_NL: Hoofdtekst

en: Terms & conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Service title
nl_NL: Servicetitel

en: Package title
nl_NL: Titel pakket

en: Add extras
nl_NL: Extra's toevoegen

en: Select time slot
nl_NL: Selecteer tijdslot

en: Check cart
nl_NL: Winkelwagen controleren

en: Your information
nl_NL: Uw informatie

en: Make purchase
nl_NL: Kopen

en: Book now
nl_NL: Nu boeken

en: Buy now
nl_NL: Nu kopen

en: Book more
nl_NL: Meer boeken

en: No time slots available
nl_NL: Geen tijdslots beschikbaar

en: Slot already booked
nl_NL: Slot al geboekt

en: Thank you!
nl_NL: Dank u wel!

en: Your booking is complete.
nl_NL: Uw boeking is voltooid.

en: Your order number
nl_NL: Uw bestelnummer

en: Your gift card has been created.
nl_NL: Uw cadeaubon is aangemaakt.

en: Payment has been skipped.
nl_NL: De betaling is overgeslagen.

en: Select the Extras you'd like (Multiple Selection)
nl_NL: Selecteer de Extra's die u wilt (Meervoudige selectie)

en: Click on a time slot to proceed with booking
nl_NL: Klik op een tijdslot om verder te gaan met boeken

en: Please provide your details in the form below to proceed with the booking
nl_NL: Vul uw gegevens in op het onderstaande formulier om verder te gaan met de boeking

en: Please tell us how you would like to pay
nl_NL: Vertel ons hoe u wilt betalen

en: Your gift card code if you have one
nl_NL: Uw cadeauboncode als u die heeft

en: Your time zone
nl_NL: Uw tijdzone

en: Select city
nl_NL: Selecteer stad

en: Amount to pay
nl_NL: Te betalen bedrag

en: Resend code
nl_NL: Code opnieuw verzenden

en: The selected time is not available anymore
nl_NL: De geselecteerde tijd is niet meer beschikbaar

en: Please select a category
nl_NL: Kies een categorie

en: Please select a staff
nl_NL: Selecteer een medewerker

en: Thank you for being with us
nl_NL: Bedankt dat u voor ons kiest

en: Confirm cancellation
nl_NL: Bevestig annulering

en: Do not cancel
nl_NL: Niet annuleren

en: This appointment has been already cancelled.
nl_NL: Deze afspraak is al geannuleerd.

en: This appointment does not exist.
nl_NL: Deze afspraak bestaat niet.

en: Cancellation of this appointment is not allowed.
nl_NL: Annulering van deze afspraak is niet toegestaan.

en: Thank you for your payment.
nl_NL: Bedankt voor uw betaling.

en: Payment successful.
nl_NL: Betaling gelukt.

en: There is no payment required.
nl_NL: Er is geen betaling vereist.

en: Payment not found.
nl_NL: Betaling niet gevonden.

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets misgegaan.

en: Note
nl_NL: Belangrijk

en: You may import list of clients in CSV format. You can choose the columns contained in your file. The sequence of columns should coincide with the specified one.
nl_NL: U kunt een lijst met klanten in CSV formaat importeren. U kunt de kolommen kiezen die in uw bestand zitten. De volgorde van kolommen moet overeenkomen met de opgeven.

en: Select file
nl_NL: Selecteer bestand

en: Date of birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Skip first row of CSV file
nl_NL: Eerste rij van het CSV-bestand overslaan

en: Note: If payment is made for several services, then for each service you will see the entire amount paid as revenue.
nl_NL: Opmerking: als voor verschillende services wordt betaald, ziet u voor elke service het volledige bedrag als inkomsten.

en: Email details
nl_NL: E-mail details

en: Recipient
nl_NL: Ontvanger

en: Headers
nl_NL: Kopteksten

en: Gift card amount
nl_NL: Bedrag cadeubon

en: Gift card valid-from date
nl_NL: Cadeaubon geldig vanaf datum

en: Gift card expiration date
nl_NL: Vervaldatum cadeaubon

en: Customer notes for gift card
nl_NL: Klantnotities voor cadeaubon

en: Time zone of staff
nl_NL: Tijdzone van personeelslid

en: Image of gift card
nl_NL: Afbeelding van cadeaubon

en: Email logs
nl_NL: E-mail logboeken

en: Appearance form name
nl_NL: Uiterlijk formulier naam

en: Check status of this option in Settings > Additional > <a href="%s" target="_blank"/>Display front-end calendar</a>
nl_NL: Controleer de status van deze optie in Instellingen > Extra > <a href="%s" target="_blank"/>Afbeelding front-end kalender</a>

en: Titles
nl_NL: Titels

en: Add Bookly appointments list
nl_NL: Bookly afsprakenlijst toevoegen

en: Add Bookly calendar
nl_NL: Bookly kalender toevoegen

en: Add Bookly search form
nl_NL: Bookly zoekformulier toevoegen

en: Add Bookly services form
nl_NL: Bookly services formulier toevoegen

en: Add Bookly staff form
nl_NL: Bookly personeelsformulier toevoegen

en: Add Bookly checkout form
nl_NL: Bookly-afrekenformulier toevoegen

en: Add appointment cancellation confirmation
nl_NL: Voeg afspraak annulering bevestiging toe

en: Add customer gift cards
nl_NL: Cadeaubonnen voor klanten toevoegen

en: <a class="%s" href="#">Click here</a> to dissociate this purchase code from the current domain (use to move the plugin to another site).
nl_NL: <a class="%s" href="#">Klik hier</a> om deze poduct code los te koppelen van het huidige domein (gebruik omk de plugin naar een andere site te verplaatsen).

en: Are you sure you want to dissociate this purchase code from %s?
    
    This will also remove the entered purchase code from this site.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze product code wilt scheiden van %s?

en: Error dissociating purchase code.
nl_NL: Fout bij loskoppelen aankoop code.

en: This calendar is already connected to another staff member
nl_NL: Deze agenda is al verbonden met een ander personeelslid

en: Please configure Google Calendar <a href="%s">settings</a> first
nl_NL: Configureer eerst de <a href="%s">instellingen</a> van Google Kalender

en: Synchronize staff member appointments with Google Calendar.
nl_NL: Synchroniseer de afspraakgegevens van de medewerker met Google Kalender.

en: integration
nl_NL: integratie

en: Please configure Zoom <a href="%s">settings</a> first
nl_NL: Gelieve eerst Zoom <a href="%s">instellingen</a> te configureren

en: This setting allows to set up personal Zoom account for staff member
nl_NL: Met deze instelling kunt u een persoonlijk Zoom account voor het personeelslid instellen

en: Limit working hours per day
nl_NL: Beperk werkuren per dag

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: This setting allows limiting the total time occupied by bookings per day for staff member. Padding time is not included.
nl_NL: Deze instelling staat het beperken van de totale tijd toe die bezet is per dag voor personeel door bookings. Opvultijd is niet inbegrepen.

en: If enabled, you'll get the ICalendar feed URL which can be used in other calendars for displaying staff member appointments.
nl_NL: Indien ingeschakeld, ontvantt u de ICalendar feed URL die gebruikt kan worden in andere kalenders om afspraken van personeelsleden weer te geven.

en: Specify how many days of past and future calendar data you wish to display. If you enter 0 in either field, past or future appointments will not be displayed.
nl_NL: Geef aan hoeveel dagen van eerdere en toekomstige agendagegevens u wilt weergeven. Als u in een van beide velden 0 invoert, worden afspraken uit het verleden of de toekomst niet weergegeven.

en: The staff member's schedule will be considered to be in the selected time zone. This time zone will also be used for the dates and times in notifications sent to the staff member
nl_NL: Het rooster van het personeelslid wordt geacht in de geselecteerde tijdzone te vallen. Deze tijdzone wordt ook gebruikt voor de datums en tijden in meldingen die naar het personeelslid worden gestuurd

en: Archiving Staff
nl_NL: Personeel Archiveren

en: You are going to archive item which is involved in upcoming appointments. Please double check and edit appointments before this item archive if needed.
nl_NL: U gat een item archiveren die deel uitmaakt van komende afspraken. Controleer nogmaals en bewerk de afspraken voordat dit item, indien nodig, wordt gearchiveerd.

en: Ok, continue editing
nl_NL: Ok, doorgaan met bewerken

en: Available payment methods
nl_NL: Beschikbare betaalmethoden

en: All methods
nl_NL: Alle methoden

en: No methods selected
nl_NL: Geen methoden geselecteerd

en: Please setup and enable New staff member's WordPress user login details notification
nl_NL: Nieuwe medewerker WordPress gebruiker login-gegevens kennisgeving instellen en activeren

en: Create WordPress user
nl_NL: WordPress gebruiker aanmaken

en: Duplicate staff member
nl_NL: Dupliceer medewerker

en: Staff member to duplicate
nl_NL: Medewerker om te dupliceren

en: You're about to duplicate this staff member. All settings - except phone number, email, and calendar settings - will be copied. The new staff member's visibility will be set to 'Private' by default.
nl_NL: U staat op het punt om deze medewerker te dupliceren. Alle instellingen - behalve telefoonnummer, e-mailadres en agenda-instellingen - worden gekopieerd. De zichtbaarheid van de nieuwe medewerker wordt standaard ingesteld op ‘Privé’.

en: Name of duplicated staff member
nl_NL: Naam van de gedupliceerde medewerker

en: Copy of
nl_NL: Kopie van

en: Create payment
nl_NL: Betaling aanmaken

en: Search payment
nl_NL: Betaling zoeken

en: Total price
nl_NL: Totale prijs

en: Payment ID
nl_NL: Betalings-ID

en: Payment for
nl_NL: Betaling voor

en: Payment for whole series
nl_NL: Betaling voor hele serie

en: Payment only for current appointment
nl_NL: Betaling alleen voor huidige afspraak

en: Custom service name
nl_NL: Aangepaste dienst naam

en: Custom service price
nl_NL: Aangepaste dienst prijs

en: This link can be inserted into notifications with {online_meeting_start_url} code
nl_NL: Deze link kan in kennisgevingen worden ingevoegd met {online_meeting_start_url} code

en: Save appointment to create a meeting
nl_NL: Bewaar afspraak om een vergadering te maken

en: Please enter a service name
nl_NL: Vul naam van de dienst in

en: Booking exceeds the working hours limit for staff member
nl_NL: Boeking overschrijdt de limiet van werkuren van personeelslid

en: Please setup and enable New customer's WordPress user login details notification
nl_NL: Nieuwe klant WordPress gebruiker login-gegevens kennisgeving instellen en activeren

en: Gift cards settings
nl_NL: Instellingen cadeaubonnen

en: Use gift card for partial payment
nl_NL: Cadeaubon gebruiken voor gedeeltelijke betaling

en: If enabled, clients will be able to use gift card when the balance of the gift card is less than the total amount due. If disabled, clients will only be able to use gift card that has a balance equal to or greater than the service price.
nl_NL: Indien ingeschakeld, kunnen klanten hun cadeaubon gebruiken wanneer het saldo van de cadeaubon lager is dan het totaal verschuldigde bedrag. Indien uitgeschakeld, kunnen cliënten alleen cadeaubonnen gebruiken met een saldo dat gelijk is aan of hoger is dan de serviceprijs.

en: Default gift card mask
nl_NL: Standaard cadeaubon masker

en: Minimum number of asterisks "*" - 4
nl_NL: Minimum aantal sterretjes "*" - 4

en: Enter default mask for auto-generated codes. You can enter asterisks "*" for variables here.
nl_NL: Voer een standaardmasker in voor automatisch gegenereerde codes. U kunt hier sterretjes "*" invoeren voor variabelen.

en: Date limit (from and to)
nl_NL: Datum limiet (van en tot)

en: Limit appointments in cart (min and max)
nl_NL: Limiet afspraken in mandje (min en max)

en: Specify minimum and maximum (optional) number of services of the same type required to apply a gift card.
nl_NL: Specificeer het minimum en maximum (optioneel) aantal services van hetzelfde type dat nodig is om een cadeaubon toe te passen.

en: New gift card type
nl_NL: Nieuw type cadeaubon

en: Edit gift card type
nl_NL: Type cadeaubon bewerken

en: Automatically link a gift card to a customer
nl_NL: Automatisch een cadeaubon aan een klant koppelen

en: If enabled, the card will be automatically associated with the customer who purchases it via the frontend booking form
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt de kaart automatisch gekoppeld aan de klant die de kaart koopt via het frontend boekingsformulier.

en: Min appointments should be greater than zero.
nl_NL: Min afspraken moet groter zijn dan nul.

en: Max appointments should be greater than zero.
nl_NL: Max afspraken moet groter zijn dan nul.

en: New gift card
nl_NL: Nieuwe cadeaubon

en: Edit gift card
nl_NL: Cadeaubon bewerken

en: Generate
nl_NL: Genereer

en: You can enter a mask containing asterisks "*" for variables here and click Generate.
nl_NL: U kunt hier een masker invullen die sterretjes "*" bevat voor variabelen en dan op Genereer klikken.

en: Select card type
nl_NL: Selecteer type kaart

en: Code %s already exists
nl_NL: Code %s bestaat al

en: Please resolve the duplication by changing code.
nl_NL: Los de duplicatie op door de code te wijzigen.

en: Please enter a non empty mask.
nl_NL: Voer een niet leeg masker in.

en: All possible codes have already been generated for this mask.
nl_NL: Alle mogelijke codes zijn al gegenereerd voor dit masker.

en: Limit appointments per customer
nl_NL: Limiet afspraken per klant

en: upcoming
nl_NL: aankomende

en: per 24 hours
nl_NL: per 24 uur

en: per day
nl_NL: per dag

en: per 7 days
nl_NL: per 7 dagen

en: per 30 days
nl_NL: per 30 dagen

en: per month
nl_NL: per maand

en: per 365 days
nl_NL: per 365 dagen

en: per year
nl_NL: per jaar

en: This setting allows you to limit the number of appointments that can be booked by a customer in any given period. Restriction may end after a fixed period or with the beginning of the next calendar period - new day, week, month, etc.
nl_NL: Met deze instelling kunt u het aantal afspraken beperken dat door een klant in een bepaalde periode kan worden geboekt. Beperking kan eindigen na een vaste periode of aan het begin van de volgende kalenderperiode, nieuwe dag, week, maand, etc.

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Padding time (before and after)
nl_NL: Extra tijd (vóór en na)

en: Set padding time before and/or after an appointment. For example, if you require 15 minutes to prepare for the next appointment then you should set "padding before" to 15 min. If there is an appointment from 8:00 to 9:00 then the next available time slot will be 9:15 rather than 9:00.
nl_NL: Stel de extra tijd vóór en/of na een afspraak in. Bijvoorbeeld, wanneer u 15 minuten nodig hebt om u voor te bereiden op de volgende afspraak, zet dan de extra tijd op 15 min. Is er een afspraak van 8:00 tot 09:00, dan bent u volgens de kalender weer beschikbaar vanaf 09:15 in plaats van 09:00.

en: Providers preference for ANY
nl_NL: Manier van toewijzen indien 'Geen voorkeur'

en: Allows you to define the rule of staff members auto assignment when ANY option is selected
nl_NL: Bepaalt aan welke medewerker de afspraak toegewezen wordt wanneer een klant geen voorkeur opgeeft.

en: Period (before and after)
nl_NL: Periode (voor en na)

en: Set number of days before and after appointment that will be taken into account when calculating provider's occupancy. 0 means the day of booking.
nl_NL: Stel het aantal dagen voor en na afspraak in waarmee rekening wordt gehouden bij het berekenen van de bezetting van de aanbieder. 0 betekent de dag van boeking.

en: Pick random staff member in case of uncertainty
nl_NL: Kies een willekeurige medewerker in geval van onzekerheid

en: Enable this option to pick a random staff member if both meet the criteria chosen in "Providers preference for ANY". Otherwise the selection order is unknown.
nl_NL: Schakel deze optie in om een willekeurige medewerker te kiezen als beide voldoen aan de criteria die zijn gekozen in "Provider voorkeur voor ELKE". Anders is de selectievolgorde onbekend.

en: To make service invisible to your customers set the visibility to "Private".
nl_NL: Wanneer klanten deze dienst zelf niet mogen inplannen stel je de zichtbaarheid in op "Privé".

en: Create online meetings
nl_NL: Maak online vergaderingen

en: If this setting is enabled then online meetings will be created for new appointments with the selected online meeting provider. Make sure that the provider is configured properly in Settings > <a href="%s">Online Meetings</a>
nl_NL: Als deze instelling is ingeschakeld, worden er online vergaderingen gemaakt voor nieuwe afspraken met de geselecteerde aanbieder van online vergaderingen. Zorg ervoor dat de provider correct is geconfigureerd in Instellingen <a href="%s">Online Vergaderingen</a>

en: If you choose Google Meet then meetings will be created for those staff members who have Google Calendar configured.
nl_NL: Als u Google Meet kiest, dan worden vergaderingen aangemaakt voor die personeelsleden die Google Agenda hebben geconfigureerd.

en: You must select at least one repeat option for recurring services.
nl_NL: Je moet ten minste één herhaaloptie selecteren voor terugkerende services.

en: Specified order
nl_NL: Gespecificeerde volgorde

en: Least occupied that day
nl_NL: Minst bezette die dag

en: Most occupied that day
nl_NL: Drukst bezette die dag

en: Least occupied for period
nl_NL: Minst bezet in periode

en: Most occupied for period
nl_NL: Meest bezet in periode

en: Least expensive
nl_NL: Goedkoopste eerst

en: Most expensive
nl_NL: Duurste eerst

en: Welcome to Bookly Pro and thank you for purchasing our product!
nl_NL: Welkom bij Bookly Pro en bedankt voor het aanschaffen van ons product!

en: Add staff members.
nl_NL: Medewerkers toevoegen

en: Add services you provide and assign them to staff members.
nl_NL: Voeg diensten die u levert toe en wijs ze toe aan personeelsleden.

en: Bookly can boost your sales and scale together with your business. With Bookly add-ons you can get more features and functionality to customize your online scheduling system according to your business needs and simplify the process even more.
nl_NL: Bookly kan uw omzet verhogen en samen met uw zaken opschalen. Met Bookly add-ons krijgt u meer functies en functionaliteit om uw online planningssysteem aan te passen volgens uw bedrijfsbehoeften en het proces zelfs nog meer te vereenvoudigen.

en: License verification required
nl_NL: Licentie verificatie vereist

en: Bookly Pro - License verification required
nl_NL: Bookly Pro - Licentie verificatie vereist

en: Please verify your license by providing a valid purchase code. Upon providing the purchase code you will get access to software updates, including feature improvements and important security fixes.
nl_NL: Controleer uw licentie door middel van een geldig aankoopbewijs code. Bij het verstrekken van de aankoop code heeft u toegang tot software-updates, waaronder verbeteringen van functies en het ontvangen van belangrijke beveiligingsoplossingen.

en: If you do not provide a valid purchase code within {days}, access to your bookings will be disabled. <a href="{url}">Details</a>
nl_NL: Als u geen geldige aankoopcode levert binnen {days} dagen, zal de toegang tot uw boekingen worden uitgeschakeld. <a href="{url}">Details</a>

en: License verification succeeded
nl_NL: Licentie verificatie geslaagd

en: Your license has been verified successfully.
nl_NL: Uw licentie is met succes geverifieerd.

en: You have access to software updates, including feature improvements and important security fixes.
nl_NL: U heeft toegang tot software-updates, waaronder verbeteringen van functies en belangrijke beveiligingsoplossingen.

en: Thank you for choosing Bookly Pro as your booking solution.
nl_NL: Bedankt voor het kiezen voor Bookly Pro als uw boekingsoplossing.

en: Please contact your website administrator to verify your license by providing a valid purchase code. Upon providing the purchase code you will get access to software updates, including feature improvements and important security fixes. If you do not provide a valid purchase code within {days}, access to your bookings will be disabled.
nl_NL: Neem contact op met uw website beheerder om uw licentie te verifiëren door het leveren van een geldige aankoopcode. Na het leveren van de aankoopcode krijgt u toegang tot software updates, inclusief functie verbeteringen en belangrijke beveiligingsoplossingen. Als u geen geldige aankoopcode binnen {days} dagen levert, zal de toegang tot uw boekingen worden uitgeschakeld.

en: Access to your bookings has been disabled.
nl_NL: De toegang tot uw reservering is uitgeschakeld.

en: To enable access to your bookings, please contact your website administrator in order to verify the license.
nl_NL: Om toegang tot uw boekingen in te schakelen, neem contact op met uw websitebeheerder om de licentie te controleren.

en: To enable access to your bookings, please verify your license by providing a valid purchase code.
nl_NL: Om toegang tot uw boekingen mogelijk te maken, controleer uw licentie door middel van een geldige aankoopbewijs code.

en: I have already made the purchase
nl_NL: Ik heb de aankoop reeds gedaan

en: I want to make a purchase now
nl_NL: Ik wil een aankoop nu uitvoeren

en: Deactivate Bookly Pro
nl_NL: Deactiveer Bookly Pro

en: Please contact your website administrator in order to verify the license.
nl_NL: Neem contact op met uw websitebeheerder om de licentie te controleren.

en: Proceed to Bookly Pro without license verification
nl_NL: Verder naar Bookly Pro zonder licentie verificatie

en: Cannot find your purchase code? See this <a href="%s" target="_blank">page</a>.
nl_NL: Kunt uw aankoopcode niet vinden? Zie deze <a href="%s" target="_blank">pagina</a>.

en: I will provide license info later
nl_NL: Ik zal de licentie info later leveren

en: To enable access to your bookings, please verify your license by providing a valid purchase code. <a href="{url}">Details</a>
nl_NL: Om de toegang tot uw boekingen in te schakelen, verifieert u uw licentie door het leveren van een geldige aankoopcode. <a href="{url}">Details</a>

en: To enable access to your bookings, please contact your website administrator to verify your license by providing a valid purchase code.
nl_NL: Om de toegang tot uw boekingen in te schakelen, neemt u contact op met uw website beheerder om uw licentie te verifiëren door het leveren van een geldige aankoopcode.

en: Gift cards
nl_NL: Cadeaubonnen

en: A custom block for displaying gift cards
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van cadeaubonnen

en: A custom block for displaying frontend calendar
nl_NL: Een aangepast blok voor het tonen van de frontend kalender

en: Appointments list
nl_NL: Afsprakenlijst

en: A custom block for displaying appointments list
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van afsprakenlijst

en: Copied to clipboard
nl_NL: Gekopieerd naar klembord

en: Sorry, the time slot %date_time% for %service% has been already occupied.
nl_NL: Sorry, het tijdsblok %date_time% voor %service% is al bezet.

en: The selected slot for service {service_name} at {appointment_time} is not available anymore. Please select another time slot or contact the service provider
nl_NL: De geselecteerde tijd voor service {service_name} op {appointment_time} is niet meer beschikbaar. Selecteer een ander tijdstip of neem contact op met de dienstverlener

en: This service is no longer provided.
nl_NL: Deze service wordt niet langer geleverd.

en: Gift card type was not found
nl_NL: Het type cadeaubon is niet gevonden

en: Event was not found
nl_NL: Evenement niet gevonden

en: Service was not found
nl_NL: Service niet gevonden

en: Join
nl_NL: Sluit u aan

en: No appointments found.
nl_NL: Geen afspraken gevonden.

en: Show past appointments
nl_NL: Toon afspraken uit verleden

en: Invalid online meeting url
nl_NL: Ongeldige online vergadering url

en: Would you like to pay deposit or total price
nl_NL: Wilt u een aanbetaling doen of de totale prijs betalen

en: I will pay deposit
nl_NL: Ik doe een aanbetaling

en: I will pay total price
nl_NL: Ik betaal de totale prijs

en: Deposit options
nl_NL: Aanbetaling opties

en: Deposit only
nl_NL: Alleen aanbetaling

en: Deposit or full price (deposit by default)
nl_NL: Aanbetaling of volledige prijs (standaard aanbetaling)

en: Full price or deposit (full price by default)
nl_NL: Volledige prijs of aanbetaling (standaard volledige prijs)

en: If you enable "Deposit only", customers will be requested to pay only a deposit amount. If you enable "Deposit or full price", customers will be requested to pay a deposit amount or a full amount.
nl_NL: Als u "Alleen aanbetalen" inschakelt, zal klanten worden gevraagd om alleen een aanbetaling te betalen. Als u "Aanbetaling of totale prijs" inschakelt, zal klanten worden gevraagd om een aanbetaling te doen of het totale bedrag te betalen.

en: Total deposit amount to be paid
nl_NL: Totaal stortingsbedrag te betalen

en: Deposit value
nl_NL: Stortingswaarde

en: Disable deposit update
nl_NL: Schakel stortingsupdate uit

en: Pay now
nl_NL: Betaal nu

en: Pay now tax
nl_NL: Betaal nu belasting

en: Your task is done
nl_NL: Uw taak is afgerond

en: Dear {client_name}.
    
    Your task {service_name} has been done.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Uw taak {service_name} is afgerond.
    
    Bedankt voor het kiezen van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Task is done
nl_NL: Taak is afgerond

en: Hello.
    
    The following task has been done.
    
    Service: {service_name}
    
    Client name: {client_name}
    
    Client phone: {client_phone}
    
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo
    
    De volgende taak is afgerond.
    
    Service: {service_name}
    
    Naam client: {client_name}
    
    Telefoon client: {client_phone}
    
    E-mail client: {client_email}

en: Dear {client_name}.
    Your task {service_name} has been done.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Uw taak {service_name} is afgerond.
    Bedankt dat u kiest voor ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    The following task has been done.
    Service: {service_name}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    De volgende taak is afgerond.
    Service: {service_name}
    Naam client: {client_name}
    Telefoon client: {client_phone}
    E-mail client: {client_email}

en: Show Time step
nl_NL: Toon tijdstap

en: Skip time selection
nl_NL: Sla tijd selectie over

en: Time step settings
nl_NL: Tijdstap instellingen

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: This setting allows to display the step of selecting an appointment time, hide it and create a task without due time, or display the time step, but allow a customer to skip it.
nl_NL: Met deze instelling kunt u de stap weergeven van het selecteren van een afspraaktijd, deze verbergen en een taak zonder opgestelde tijd te maken, of de tijdstap weergeven, maar een klant toestaan deze over te slaan.

en: The total price for the booking is {total_price}.
nl_NL: De totale prijs voor de boeking is {total_price}.

en: You selected to book {appointments_count} appointments with total price {total_price}.
nl_NL: U heeft gekozen om {appointments_count} afspraken te boeken met een totale prijs van {total_price}.

en: Coupon
nl_NL: Kortingsbon

en: This coupon code is invalid or has been used
nl_NL: Deze kortingscode is ongeldig of is al gebruikt

en: This coupon code has expired
nl_NL: Deze kortingsbon code is verlopen

en: Discount (%)
nl_NL: Korting (%)

en: Deduction
nl_NL: Aftrek

en: Customers limit
nl_NL: Klanten limiet

en: Usage limit
nl_NL: Gebruikslimiet

en: Number of times used
nl_NL: Aantal keer gebruikt

en: Coupons
nl_NL: Kortingsbonnen

en: Add Coupon Series
nl_NL: Voeg Kortingsbon Serie toe

en: Add Coupon
nl_NL: Kortingsbon toevoegen

en: Coupon code
nl_NL: Kortingscode

en: Export only active coupons
nl_NL: Exporteer alleen actieve kortingsbonnen

en: New coupon series
nl_NL: Nieuwe kortingscode serie

en: New coupon
nl_NL: Nieuwe kortingsbon

en: Edit coupon
nl_NL: Kortingsbon bewerken

en: Mask
nl_NL: Masker

en: Once per customer
nl_NL: Een per klant

en: Select this option to limit the use of the coupon to 1 time per customer.
nl_NL: Selecteer deze optie om het gebruik van de kortingsbon te limiteren tot 1 keer per klant.

en: Specify minimum and maximum (optional) number of services of the same type required to apply a coupon.
nl_NL: Specificeer minimaal en maximaal (optioneel) aantal diensten van hetzelfde soort vereist om een kortingsbon toe te passen.

en: Limit to customers
nl_NL: Limiet voor klanten

en: Create another coupon
nl_NL: Maak nog een kortingsbon

en: No coupons found.
nl_NL: Geen kortingsbonnen gevonden.

en: All customers
nl_NL: Alle klanten

en: Discount should be between 0 and 100.
nl_NL: Korting moet tussen 0 en 100 liggen.

en: Deduction should be a positive number.
nl_NL: Korting moet een positief getal zijn.

en: The code already exists
nl_NL: De code bestaat reeds

en: It is not possible to generate %d codes for this mask. Only %d codes available.
nl_NL: Het is niet mogelijk om %d codes te genereren voor dit masker. Alleen %d codes beschikbaar.

en: Default code mask
nl_NL: Standaard code masker

en: Enter default mask for auto-generated codes.
nl_NL: Vul standaard masker voor automatisch gegenereerde codes in.

en: Show coupons
nl_NL: Toon kortingsbonnen

en: Your coupon code if you have one
nl_NL: Uw kortingscode als u die heeft

en: Group name
nl_NL: Groepsnaam

en: Number of users
nl_NL: Aantal gebruikers

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Payment methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Group
nl_NL: Groep

en: Customer Groups
nl_NL: Klant Groepen

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: New group
nl_NL: Nieuwe groep

en: Customers without group
nl_NL: Klanten zonder groep

en: New Group
nl_NL: Nieuwe Groep

en: Edit Group
nl_NL: Groep Bewerken

en: No customer groups yet.
nl_NL: Nog geen klantengroepen.

en: Form view in case of payment has been skipped
nl_NL: Formulierweergave in het geval het is overgeslagen

en: Note that only common payment methods for customer and staff will be available on Payment step
nl_NL: Denk eraan dat alleen gemeenschappelijke betalingsmethoden voor klanten en personeel beschikbaar zullen zijn in de stap Betaling

en: No group
nl_NL: Geen groep

en: Skip payment step
nl_NL: Betaalstap overslaan

en: Total discount
nl_NL: Totale korting

en: Enter the fixed amount of discount (e.g. 10 off). To specify a percentage discount (e.g. 10% off), add '%' symbol to a numerical value.
nl_NL: Vul een vast kortingsbedrag in (b.v. 10 korting). Om een kortingspercentage te specificeren (b.v. 10% korting), voeg het '%' teken toe aan een numerieke waarde.

en: Settings for customers without group
nl_NL: Instellingen voor klanten zonder groep

en: Edit group
nl_NL: Groep bewerken

en: Group name is required
nl_NL: Groepsnaam is vereist

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: All groups
nl_NL: Alle groepen

en: No group selected
nl_NL: Geen groep geselecteerd

en: Customer group based
nl_NL: Klantengroep gebaseerd op

en: Notification to customer about placing on waiting list
nl_NL: Melding aan klant over het plaatsen op de wachtlijst

en: Dear {client_name}.
    
    This is a confirmation that you have been added to the waiting list for {service_name} on {appointment_date} at {appointment_time}.
    
    Thank you for choosing our company.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    
    Dit is een bevestiging dat u bent toegeveodg aan de wachtlijst voor {service_name} op {appointment_date} op {appointment_time}.
    
    Bedankt voor het gebruik van ons bedrijf.
    
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Notification to staff member about placing on waiting list
nl_NL: Melding aan personeelslid over het plaatsen op de wachtlijst

en: Hello.
    
    You have new customer in the waiting list.
    
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    
    U heeft een nieuwe klant op de wachtlijst.
    
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Notification to staff member to set appointment from waiting list
nl_NL: Melding aan personeelslid om afspraak in te stallen vanuit de wachtlijst

en: Set appointment from waiting list
nl_NL: Stel een afspraak in vanaf de wachtlijst

en: Dear {staff_name},
    
    The time slot on {appointment_date} at {appointment_time} for {service_name} is now available for booking. Please see the list of customers on the waiting list and make a new appointment.
    
    {appointment_waiting_list}
nl_NL: Beste {staff_name},
    
    Het tijdslot op {appointment_date} om {appointment_time} voor {service_name} is nu beschikbaar voor boeking. Bekijk de lijst met klanten op de wachtlijst en maak een nieuwe afspraak.
    
    {appointment_waiting_list}

en: Dear {client_name}.
    This is a confirmation that you have been added to the waiting list for {service_name} on {appointment_date} at {appointment_time}.
    Thank you for choosing our company.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}
nl_NL: Beste {client_name}.
    Dit is een besvestiging dat u bent toegevoegd aan de wachtlijst voor {service_name} op {appointment_date} om {appointment_time}.
    Bedankt voor het gebruik van ons bedrijf.
    {company_name}
    {company_phone}
    {company_website}

en: Hello.
    You have new customer in the waiting list.
    Service: {service_name}
    Date: {appointment_date}
    Time: {appointment_time}
    Client name: {client_name}
    Client phone: {client_phone}
    Client email: {client_email}
nl_NL: Hallo.
    U heeft een nieuwe klant op de wachtlijst.
    Dienst: {service_name}
    Datum: {appointment_date}
    Tijd: {appointment_time}
    Klant naam: {client_name}
    Klant telefoonnummer: {client_phone}
    Klant e-mail: {client_email}

en: Dear {staff_name},
    The time slot on {appointment_date} at {appointment_time} for {service_name} is now available for booking. Please see the list of customers on the waiting list and make a new appointment.
    {appointment_waiting_list}
nl_NL: Beste {staff_name},
    Het tijdslot op {appointment_date} om {appointment_time} voor {service_name} is nu beschikbaar voor boeking. Bekijk de lijst met klanten op de wachtlijst en maak een nieuwe afspraak.
    {appointment_waiting_list}

en: Notification to customer to set appointment from waiting list
nl_NL: Bericht aan klant om afspraak te maken vanaf wachtlijst

en: The time slot from the waiting list is now available
nl_NL: Het tijdslot van de wachtlijst is nu beschikbaar

en: Dear {client_name},
    
    The time slot on {appointment_date} at {appointment_time} for {service_name} is now available for booking. Please use the link below to approve this appointment: {appointment_booking_url}. Please note that the availability of the requested timeslot is not guaranteed, because this message is sent out to all customers in the appointment waitlist.
nl_NL: Geachte {client_name},
    
    Het tijdslot op {appointment_date} om {appointment_time} voor {service_name} is nu beschikbaar om te boeken. Gebruik de onderstaande link om deze afspraak goed te keuren: {appointment_booking_url}. Houdt u er rekening mee dat de beschikbaarheid van het aangevraagde tijdslot niet gegarandeerd is, omdat dit bericht naar alle klanten op de wachtlijst wordt gestuurd.

en: To join the waiting list for a busy time slot, please select a slot marked with "(N)", where N is a number of customers on the waiting list.
nl_NL: Om aan de wachtlijst te worden toegevoegd voor een bezet tijdslot, selecteer een slot gemarkeerd met "(N)", waar N het aantal klanten op de wachtlijst is.

en: The time slot from the waiting list is now available.
nl_NL: Het tijdslot van de wachtlijst is nu beschikbaar.

en: Notification for staff member to set up appointment from waiting list
nl_NL: Melding voor personeelslid om een afspraak uit de wachtlijst in te stellen

en: Set appointment
nl_NL: Stel afspraak in

en: Waiting List
nl_NL: Wachtlijst

en: Add customers to the waiting list despite the capacity value
nl_NL: Voeg klanten toe aan de wachtlijst ondanks de capaciteitswaarde

en: If enabled and someone is already on the waiting list, all other customers will be placed on the waiting list. If disabled, free places will be available for booking on the front-end if the number of persons matches the remaining places in appointment.
nl_NL: Indien ingeschakeld en iemand staat al op de wachtlijst, dan zullen alle andere klanten op de wachtlijst worden geplaatst. Indien uitgeschakeld, zullen vrije plaatsen beschikbaar zijn voor boeking op de front-end indien het aantal personen overeenkomt met de resterende plaatsen in afspraak.

en: Number of persons on waiting list
nl_NL: Aantal personen op wachtlijst

en: Set appointment from waiting list (success)
nl_NL: Afspraak maken vanaf wachtlijst (gelukt)

en: Set the URL of a page that is shown to clients after they successfully set the appointment from waiting list.
nl_NL: Stel de URL in van een pagina die getoond wordt aan klanten nadat ze met succes een afspraak vanuit de wachtlijst hebben gemaakt.

en: Set appointment from waiting list (denied)
nl_NL: Afspraak maken vanaf wachtlijst (geweigerd)

en: Set the URL of a page that is shown to clients when the setting of appointment from waiting list is not available anymore.
nl_NL: Stel de URL in van een pagina die aan klanten wordt getoond wanneer het maken van een afspraak uit de wachtlijst niet meer mogelijk is.

en: Show waiting list slots
nl_NL: Toon wachtlijst sloten

en: Waiting list of appointment
nl_NL: Wachtlijst van afspraak

en: URL of booking the appointment from the waiting list
nl_NL: URL van het boeken van de afspraak van de wachtlijst

en: Waiting list limit
nl_NL: Wachtlijstlimiet

en: Set the limit of customers that can be added to waiting list.
nl_NL: Stel de limiet in van klanten die kunnen worden toegevoegd aan de wachtlijst.

en: Set 0 to disable waiting list for this service or set the required value.
nl_NL: Stel 0 in om de wachtlijst om deze service uit te schakelen of stel de gewenste waarde in.

en: Waiting list
nl_NL: Wachtlijst

en: You have been added to waiting list for appointment.
nl_NL: U bent toegevoegd aan de wachtlijst voor een afspraak.

en: Show chain appointments
nl_NL: Toon keten afspraken

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: File's extension is not allowed
nl_NL: Bestandsextensie niet toegestaan

en: Enter the network folder path where the files will be stored. If necessary, make sure that there is no free web access to the folder materials.
nl_NL: Voer het pad naar de netwerk map in waar de bestanden worden opgeslagen. Indien nodig, zorg ervoor dat er geen gratis web toegang tot de materialen in de map is.

en: The specified folder is not writable
nl_NL: De opgegeven map is niet beschrijfbaar

en: Allowed file extensions
nl_NL: Toegestane bestandsextensies

en: Enter file extensions that can be uploaded. For example: "png,jpg,bmp".
nl_NL: Voer bestandsextensies in die kunnen worden geüpload. Bijvoorbeeld: "png, jpg, bmp".

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: File Upload Field
nl_NL: Bestand Upload Veld

en: File
nl_NL: Bestand

en: Number of uploaded files
nl_NL: Aantal geüploade bestanden

en: In <b>Checkout Options</b> of your 2Checkout account do the following steps:
nl_NL: In <b>Afrekenen Opties</b> van uw 2Checkout account, doe de volgende stappen:

en: In <b>Direct Return</b> select <b>Header Redirect (Your URL)</b>.
nl_NL: In <b>Directe Terugkeer</b> selecteer <b>Header Redirect (Uw URL)</b>.

en: In <b>Approved URL</b> enter the URL of your booking page.
nl_NL:  In <b>Goedgekeurde URL</b> vul de URL van uw boekingspagina in.

en: Finally provide the necessary information in the form below.
nl_NL: Lever als laatste de benodigde informatie in onderstaand formulier.

en: Account Number
nl_NL: Accountnummer

en: Secret Word
nl_NL: Geheim Woord

en: Multiply extras by number of persons
nl_NL: Vermenigvuldig extra's door het aantal personen

en: If enabled, all extras will be multiplied by number of persons.
nl_NL: Indien ingeschakeld, worden alle extra's vermenigvuldigd door het aantal personen.

en: Extras Step
nl_NL: Extra Stap

en: After Service step
nl_NL: Na Service stap

en: After Time step (Extras duration settings will be ignored)
nl_NL: Na Tijd stap (Extra tijdsduur instellingen zullen worden genegeerd)

en: Service Extras
nl_NL: Dienst extra's

en: Show title
nl_NL: Toon titel

en: Show image
nl_NL: Toon afbeelding

en: Show duration
nl_NL: Toon tijdsduur

en: Show Extras step
nl_NL: Toon Extra's stap

en: Show extras
nl_NL: Toon extra's

en: Loop over extras
nl_NL: Loop over extra's

en: Loop over extras with delimiter
nl_NL: Loop over extra's met scheidingsteken

en: Extras title
nl_NL: Extra's titel

en: Extras quantity
nl_NL: Extra's hoeveelheid

en: Extras price
nl_NL: Extra's prijs

en: Min quantity
nl_NL: Min hoeveelheid

en: Max quantity
nl_NL: Maximumhoeveelheid

en: New Item
nl_NL: Nieuw item

en: Min quantity should not be greater than max quantity
nl_NL: Min hoeveelheid mag niet groter zijn dan max hoeveelheid

en: Extras tax
nl_NL: Extra belasting

en: Book More
nl_NL: Boek Meer

en: Below you can find a list of services selected for booking.
    Click BOOK MORE if you want to add more services.
nl_NL: Hieronder vindt u een lijst van diensten geselecteerd om te boeken.
    Klik BOEK MEER als u meer diensten toe wilt voegen.

en: The highlighted time is not available anymore. Please, choose another time slot.
nl_NL: De gemarkeerde tijd is niet meer beschikbaar. Gelieve een andere tijdslot te kiezen.

en: Show "Book more" near "Next" button
nl_NL: Toon "Boek meer" naast de knop "Volgende"

en: Show Cart step
nl_NL: Toon Winkelwagentje stap

en: Added to cart
nl_NL: Toegevoegd aan winkelwagen

en: Cart is empty
nl_NL: Winkelwagen is leeg

en: Oops, it looks like some items in your cart are no longer available
nl_NL: Oeps, het lijkt erop dat sommige items in uw winkelwagen niet langer beschikbaar zijn.

en: Item count
nl_NL: Aantal items

en: Below you can find a list of items in your cart
nl_NL: Hieronder vindt u een lijst met items in uw winkelwagentje

en: Some items are no longer available
nl_NL: Sommige items zijn niet meer verkrijgbaar

en: Hide cart step
nl_NL: Verberg winkelwagen stap

en: Total tax
nl_NL: Totale belasting

en: Free/Busy
nl_NL: Vrij/Bezet

en: Custom statuses
nl_NL: Aangepaste statussen

en: Add status
nl_NL: Voeg status toe

en: New Status
nl_NL: Nieuwe Status

en: Edit Status
nl_NL: Bewerk Status

en: Free/busy
nl_NL: Vrij/bezet

en: If you select busy, then a customer with this status will occupy a place in appointment. If you select free, then a place will be considered as free.
nl_NL: Als u bezet selecteert, dan zal een klant met deze status een plek in de afspraak innemen. Indien u vrij selecteert, dan zal een plek als vrij worden beschouwd.

en: No statuses found.
nl_NL: Geen statussen gevonden.

en: Custom Statuses
nl_NL: Aangepaste Statussen

en: PayPal ID
nl_NL: Paypal ID

en: Your PayPal ID or an email address associated with your PayPal account. Email addresses must be confirmed.
nl_NL: Uw Paypal ID of een e-mailadres gekoppeld met uw Paypal account. E-mailadressen moeten bevestigd zijn.

en: Highlight special hours
nl_NL: Markeer speciale uren

en: Disable special hours update
nl_NL: Schakel speciale uren update uit

en: Special prices for appointments which begin between:
nl_NL: Speciale prijzen voor afspraken die beginnen tussen:

en: add special period
nl_NL: voeg speciale periode toe

en: Please select a location
nl_NL: Gelieve locatie te selecteren

en: Staff members
nl_NL: Medewerkers

en: Locations
nl_NL: Locaties

en: W/o location
nl_NL: W/o locatie

en: Custom settings for location
nl_NL: Aangepaste instellingen voor locatie

en: Enable this setting to be able to set custom settings for staff members for different locations.
nl_NL: Schakel deze instelling in om aangepaste instellingen in te stellen voor personeel voor verschillende locaties.

en: New Location
nl_NL: Nieuwe Locatie

en: Edit Location
nl_NL: Wijzig Locatie

en: Add Location
nl_NL: Locatie Toevoegen

en: No locations found.
nl_NL: Geen locaties gevonden.

en: Custom settings for location enabled
nl_NL: Aangepaste instellingen voor locatie ingeschakeld

en: Show location required
nl_NL: Toon locatie vereist

en: Make selecting location required
nl_NL: Maak het selecteren van locatie vereist

en: Default value for location select
nl_NL: Standaardwaarde voor selecteren locatie

en: Default settings
nl_NL: Standaard instellingen

en: Set Default values that will be used in all locations where Use default settings is selected. To use custom settings in a location, select Use custom settings and enter custom values.
nl_NL: Stel Standaard waarden in die in alle locaties zullen worden gebruikt waar Gebruik standaard instellingen zijn geselecteerd. Om aangepaste instellingen in een locatie te gebruiken, selecteer Gebruik aangepaste instellingen en vul aangepaste waarden in.

en: Use default settings
nl_NL: Gebruik standaard instellingen

en: Use custom settings
nl_NL: Gebruik aangepaste instellingen

en: Select locations where the services are provided.
nl_NL: Selecteer locaties als de diensten zijn geleverd.

en: Main Street
nl_NL: Hoofdstraat

en: 2nd Street
nl_NL: Tweede straat

en: Merchant ID
nl_NL: Handelaar ID

en: Edit custom JavaScript
nl_NL: Aangepast JavaScript bewerken

en: Your custom JavaScript was saved
nl_NL: Uw aangepast JavaScript is bewaard

en: Enter a JavaScript code that will be executed when the button is clicked
nl_NL: Voer een JavaScript code in dat zal worden uitgevoerd als op de knop wordt geklikt

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Displaying appointments rating in the backend
nl_NL: Tonen afspraken beoordeling in de back-end

en: Enable this setting to display ratings in the back-end.
nl_NL: Schakel de instelling in om beoordelingen weer te geven in de back-end.

en: Timeout for rating appointment
nl_NL: Timeout voor beoordeling afspraak

en: Set a period of time after appointment when customer can rate and leave feedback for your services.
nl_NL: Stel een tijdsperiode in na afspraak als klant kan beoordelen en laat feedback achter voor uw diensten.

en: Period for calculating rating average
nl_NL: Periode voor berekenen beoordelingsgemiddelde

en: Set a period of time during which the rating average is calculated.
nl_NL: Stel een tijdsperiode in waarin het beoordelingsgemiddelde wordt berekend.

en: Ratings
nl_NL: Beoordelingen

en: Rating page URL
nl_NL: Beoordeling pagina URL

en: Set the URL of a page with a rating and comment form.
nl_NL: Stel de URL van en pagina in met een beoordeling en opmerking formulier.

en: URL of the page for staff rating
nl_NL: URL van de pagina voor personeelsbeoordeling

en: Add staff rating form
nl_NL: Voeg personeelsbeoordeling formulier in

en: Staff ratings
nl_NL: Personeel beoordelingen

en: A custom block for displaying staff ratings
nl_NL: Een aangepast blok voor het weergeven van de beoordelingen van het personeel

en: Hide comment
nl_NL: Verberg opmerking

en: The feedback period has expired.
nl_NL: De feedback periode is verlopen.

en: You cannot rate this service before appointment.
nl_NL: U kunt deze dienst niet beoordelen voor de afspraak.

en: Rate the quality of the %s provided to you on %s at %s by %s
nl_NL: Beoordeel de kwaliteit van de %s geleverd aan u op %s op %s door %s

en: Leave your comment
nl_NL: Laat een opmerking achter

en: Your rating has been saved. We appreciate your feedback.
nl_NL: Uw beoordeling is bewaard. We waarderen uw feedback.

en: Provide <b>Secret</b> and <b>Publishable</b> keys which are available in the <a href="%s" target="_blank">Dashboard</a>.
nl_NL: Lever <b>Geheime</b> en <b>Publiceerbare</b> sleutels die beschikbaar zijn in het <a href="%s" target="_blank">Dashboard</a>.

en: In the Dashboard's <a href="%s" target="_blank">Webhooks settings</a> section, click <b>Add endpoint</b> to reveal a form to add a new endpoint for receiving events.
nl_NL: Klik in het gedeelte <a href="%s" target="_blank">Webhooks instellingen</a> van het Dashboard op <b>Eindpunt toevoegen</b> om een formulier weer te geven voor het toevoegen van een nieuw eindpunt voor het ontvangen van gebeurtenissen.

en: Enter the following URL as the destination for events <b>%s</b> and click <b>Add endpoint</b>.
nl_NL: Vul de volgende URL in als de bestemming voor evenementen <b>%s</b> en klik op <b>Eindpunt toevoegen</b>.

en: Add these events: <b>payment_intent.succeeded</b>, <b>payment_intent.payment_failed</b> and click <b>Add endpoint</b>.
nl_NL: Voeg deze gebeurtenissen toe: <b>payment_intent.succeeded</b>, <b>payment_intent.payment_failed</b> en klik op <b>Eindpunt toevoegen</b>.

en: Publishable Key
nl_NL: Publiceerbare Sleutel

en: Secret Key
nl_NL: Geheime Sleutel

en: Bookly Stripe add-on has been upgraded to support <a href="%s" target="_blank">SCA</a>. You must update your Stripe settings to keep the integration with the upgraded add-on.
nl_NL: Bookly Stripe add-on is geüpgrade ter ondersteuning van <a href="%s" target="_blank">SCA</a>. U moet uw instellingen van Stripe bijwerken om de integratie met de bijgewerkte add-on te behouden.

en: 1. Make sure that <b>Publishable Key</b> is provided in <a href="%s">payment settings</a>.
nl_NL: 1. Zorg ervoor dat de <b>Gepubliceerde Sleutel</b> aangegeven wordt in de <a href="%s">betalingsinstellingen</a>.

en: 2. In the Dashboard's <a href="%s" target="_blank">Webhooks settings</a> section, click <b>Add endpoint</b> to reveal a form to add a new endpoint for receiving events.
nl_NL: 2. Klik in het gedeelte <a href="%s" target="_blank"> Webhooks-instellingen </a> van het dashboard op <b>Eindpunt toevoegen</b> om een formulier weer te geven om een nieuw eindpunt toe te voegen voor het ontvangen van gebeurtenissen.

en: Condition
nl_NL: Voorwaarde

en: Discounts
nl_NL: Kortingen

en: number of persons
nl_NL: aantal personen

en: number of appointments
nl_NL: aantal afspraken

en: Add discount
nl_NL: Voeg korting toe

en: No discounts found.
nl_NL: Geen kortingen gevonden.

en: If %s equals or exceeds %s
nl_NL: indien %s gelijk is aan of groter dan %s

en: Select if the discount is enabled and applied to the booking price if the conditions are met, or if it is disabled and not applied
nl_NL: Selecteer of de korting is ingeschakeld en toegepast op de boekingsprijs als aan de voorwaarden is voldaan, of dat deze is uitgeschakeld en niet wordt toegepast

en: Condition to apply the discount
nl_NL: Voorwaarde om de korting toe te passen

en: and the service is one of the selected
nl_NL: en de service is een van de geselecteerde

en: New discount
nl_NL: Nieuwe korting

en: Edit discount
nl_NL: Korting bewerken

en: Multiply Appointments
nl_NL: Meerdere Afspraken

en: Set maximum value for Quantity field.
nl_NL: Stel de maximale waarde in voor het veld Aantal.

en: Google Calendar event
nl_NL: Google Kalender evenement

en: With "One-way" sync Bookly pushes new appointments and any further changes to Google Calendar. With "Two-way front-end only" sync Bookly will additionally fetch events from Google Calendar and remove corresponding time slots before displaying the Time step of the booking form (this may lead to a delay when users click Next to get to the Time step). With "Two-way" sync all bookings created in Bookly Calendar will be automatically copied to Google Calendar and vice versa. Important: your website must use HTTPS. Google Calendar API will be able to send notifications only if there is a valid SSL certificate installed on your web server.
nl_NL: Met "Een-richting" synchronisatie duwt Bookly nieuwe afspraken en elke verdere verandering naar Google Kalender. Met "Twee-richting alleen front-end" synchronisatie zal Bookly tevens evenementen van Google Kalender ophalen en corresponderende tijdssloten verwijderen voor het weergeven van de Time Step van het boekingsformulier (dit kan leiden tot een vertraging wanneer gebruikers op Volgende klikken om naar de volgende Time step te gaan). Met "Twee-richting" synchronisatie worden alle boekingen die aangemaakt zijn in Bookly Kalender automatisch gekopieerd naar Google Kalender en vice versa. Belangrijk: uw website moet HTTPS gebruiken. Google Kalender API zal alleen meldingen kunnen versturen als er een geldig SSL certificaat is geïnstalleerd op uw web server.

en: Copy Google Calendar event titles
nl_NL: Kopieer Google Kalender evenement titels

en: If enabled then titles of Google Calendar events will be copied to Bookly appointments. If disabled, a standard title "Google Calendar event" will be used.
nl_NL: Indien ingeschakeld zullen titels van Google Kalender evenementen worden gekopieerd naar Bookly afspraken. Indien uitgeschakeld zal een standaard titel "Google Kalender evenement" worden gebruikt.

en: Overwrite the description of the original Google Calendar events
nl_NL: Overschrijf de beschrijving van de originele Google Calendar-evenementen

en: If enabled then the description of the Google Calendar events originally copied to Bookly will be overwritten by the Bookly appointment data after they have been edited in Bookly Calendar
nl_NL: Indien ingeschakeld, wordt de beschrijving van de Google Calendar-evenementen die oorspronkelijk naar Bookly zijn gekopieerd, overschreven door de afspraakgegevens van Bookly nadat ze zijn bewerkt in Bookly Calendar

en: Synchronize with Google Calendar
nl_NL: Synchroniseer met Google Kalender
